Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Noa @ 2008 11 04, 22:26)
hah.gif: O kuo algą imtum? biggrin.gif


Kuo kuo - karoliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 11 04, 21:49)
nežinau kur tas, bet ji jei eit nuo centro pusės nedaėjus iki sinagogos, tik kitapus gatvės randasi. "Įvairios smulkmenos".



niekaip nesigaudau aš tam vilniuj. biggrin.gif eisiu žemėlapių ieškot o tai pirkimo manija užėjo. doh.gif
Atsakyti
patariu ieskoti maps.lt,ten ne tik rasi pagal adresa kur vieta yra,bet ir kokie autobusai ar troleibusai salia stoja blush2.gif
Atsakyti
jau radau.. pasirodo kiekvieną šeštadienį aš šalia tos parduotuvės pilies g. būnu. ir nė karto neužėjau. biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Vakar tik parskridusi puoliau ziureti savo siuntinuko is karoliukai.eu,viskas thumbup.gif ,o magaryciu,tai isvis likau suzaveta rolleyes.gif
dar siandien aplaksciau visa baze,visokiausias siulu-audiniu parduotuves centre ir pasimatyme,tai tiek visokiausiu gerybiu prisipirkau clap.gif
Buvau ir garsiosios Vales skyriuje,tai labai apsidziaugiau radusi pas ja biserio po puse kilogramo ir taip pigiai,tik po 12litu,tuo tarpu silvercity po 20 lt
Atsakyti
Siaulietes, o jus kur perkat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2008 11 06, 22:17)
Siaulietes, o jus kur perkat? ax.gif

auksarankems.info mirksiukas.gif siuntimas nekainuoja,gali is namu pasiimt mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu nepasigyrus doh.gif , dar tiek nebuvau pinigu isleidusi, bet kokiu groziu prisipirkau wub.gif . Naujienos Pilies g. parduotuveje, net sirdis sustojo blink.gif , kai pamaciau swoon.gif. Matyt neuzilgo ir akmeneliai.com pasirodys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zima7: 07 lapkričio 2008 - 14:05
Vakar atsiemiau prekes tiesiai is hoberos, tai jokiu priekaistu neturiu, viskas sudeta be jokio broko. Be to moteriskes visai malonios, pabendravom truputi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kur jus perkat juodinto sidabro? ax.gif
Atsakyti
Siaip tai juodinti reikia paciai biggrin.gif , namudinis budas su karstu virtu smulkintu kiausiniu, o apskritai, tai yra specialus tirpalai ir medziagos sidabrui pajuodinti...
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2008 11 03, 00:24)
Kur vilnietės perkat biserį? 4u.gif

Atsakyti