Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Kur vilnietės perkat biserį? 4u.gif
Atsakyti
Perkant akmeneliai.com rodo, jog gali issiusti pastu arba atsiimti paciam. Tai cia jie turi parduotuve kazkur, kaip suprantu Vilniuje? Gal kas adresa zinot?
Atsakyti
kakarieku, taip jie turi parduotuvę Vilniuj, Pilies g. 23. smile.gif
Atsakyti
Na va, gavau atsakyma is rankdarbiai.com del tu mano gautu brokuotu detaliu.Atsiprase ir ryt issius geras detales. Man tai nieko papildomai nekainuos. ax.gif
Tai va, jei kam taip nutiks-fotkinkit ir siuskit laiskuti, bent jau man tai padejo, nors aisku maloniau tas kelias detalytes is karto gauti geras.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Ar kas nors zadat artimiausiu metu daryti uzsakyma is sayila?
Atsakyti
Buvau šiand Pylimo 38 - vėl padarė nuolaidą - 10% ir dar paapvalino smile.gif Labai malonios pardavėjos, jauki atmosfera, tai truputį palikau, nes mielų stikliukų aptikau,upinių perliukų juostą už 14lt! Vėl lėksiu kada būtinai smile.gif
Atsakyti
gal kas zino kur galima butu rasti paskirstytojus su akutemis, 3 eiliu reiketu .
Atsakyti
Jau antra karta man Hobera.lt "pakiaulina". blink.gif Praeita karta sakiausi 4 lenktus vamzdelius po 1.60, idejo tik 3, pranesiau jiems apie tai, skambino, sake kita karta ides. Siandien gaunu siuntinuka is ju, lenktu vamzdeliu nera, negana to, Dalmatininiu jaspiu vietoj 5, gavau tik 3... Ne centus kainuoja, po 1.31... Nesazininga mano atzvilgiu, parasiau, tai dabar lauksiu ka jie sakys, gana jiems zioplinet, truputis atsakomybes nepakenktu blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 11 04, 18:45)
Buvau šiand Pylimo 38 - vėl padarė nuolaidą - 10% ir dar paapvalino smile.gif Labai malonios pardavėjos, jauki atmosfera, tai truputį palikau, nes mielų stikliukų aptikau,upinių perliukų juostą už 14lt! Vėl lėksiu kada būtinai smile.gif



ar čia šita parduotuvė netoli VGTU architektūros fako randasi? g.gif
Atsakyti
nežinau kur tas, bet ji jei eit nuo centro pusės nedaėjus iki sinagogos, tik kitapus gatvės randasi. "Įvairios smulkmenos".
Atsakyti
o aš šian apsilaunkiau atsinaujinusioj pilies 23 bigsmile.gif vietos daugiau dvigubai, erdvu, nusotabu thumbup.gif aišku, tvarkosi ten dar žmogiukai, bet vistiek:) beje, mačiau kaip surinkinėja užsakymus, tai specialiai pažiūrėjau ir pastebėjau, kad kiekviena akmenuka apžiūri;) šaunu:)
ech, negaliu... galėčiau jaučiu net dirbt ten laiminga biggrin.gif kažin, gal joms reiktų kokios darbininkės pusetatininkės biggrin.gif su mielu noru eičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 11 04, 22:04)
ech, negaliu... galėčiau jaučiu net dirbt ten laiminga  biggrin.gif  kažin, gal joms reiktų kokios darbininkės pusetatininkės  biggrin.gif  su mielu noru eičiau  biggrin.gif

hah.gif: O kuo algą imtum? biggrin.gif
Atsakyti