Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Shliopke @ 2008 10 31, 15:47)
TOAST
Turiu tau toki klausima,uzejau i tavo puslapi-kada tu ten viska padarei blink.gif  blink.gif ?????
Tu ka,visai nedirbi turbut ir uzsiimi karoliukais,ju verimu?Nes tieeek darbu tik bunant namie istisai gali pridaryti,arba nebet kazkas tau padeda.
?
Kiek laiko tuo uzsiimi? g.gif

Kaip užsipuolei biggrin.gif

Ne viską pati darau cool.gif Turiu pasisamdžius keletą papildomų darbo rankų iš Artimųjų Rytų... O jei rimtai, tai kartu su mama darbuojamės mirksiukas.gif Ji medelius ir gėles gamina mirksiukas.gif

Jau greit bus 3 metai kaip karoliukaujam 4u.gif
Atsakyti
gal galit pasakyt kurios turit is kur gavot photoshopa? ir kokia versija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2008 10 31, 20:56)
gal galit pasakyt kurios turit is kur gavot photoshopa? ir kokia versija  4u.gif

Įtariu,kad ne čia info ieškai,nes ši tema apie rankdarbiams skirtu tinklapiu nagrinejimui,o ne programom.Pasigooglink ,gal ten išmes ką nors,arba SM paieškoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2008 11 01, 15:58)
Įtariu,kad ne čia info ieškai,nes ši tema apie rankdarbiams skirtu tinklapiu nagrinejimui,o ne programom.Pasigooglink ,gal ten išmes ką nors,arba SM paieškoj mirksiukas.gif

jau susiradau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

pirkau is rankdarbiai.com akmenuku karoliu ir detaliu. Tai is 4 vnt kepureliu karoliams-2 vnt isluze po gabaliuka, o is 3 vnt perforuotu pagrindu sagei-1 vnt apsioksidaves, be blizgesio, o uzsegimo adatele net nezinau kaip paaiskinti-ar tai nutrupejusi, ar tai nuluzusi, zodziu ji tokio plonumo,kad vienoj vietoj storis-kaip plauko. Zodziu-visas sias detales galima mest lauk-o uzsakynejau nedaug, tai praktiskai negaliu pasidaryti papuosaliuku, kuriuos sumaniau. verysad.gif mad.gif
Po to apsiziurejau is ankstesniu uzsakymu, kad akmenuku skyles kreivos ir patys akmenukai kreivi(jie stovejo nenaudojami, tai ir nemaciau, gavusi neapziurejau, nes net nepagalvojau, kad is uzsakytu 2 vnt tos rusies akmenuku abu bus brokuoti) Kazkoks kosmaras....

Taip pat uzsakynejau is akmeneliai.com-tai ju akmenukus gavau grazius, tvarkingus. bigsmile.gif
Atsakyti
man panasiai buvo. buvau uzsisakius ametisto is tavokaroliukai, vakar bandau verti, tai pasirodo 4 is 5 skylute blogai pragrezta, truputis vinuko lenda, o paskui skylute susiaurejus, kad net nepralenda vinukas doh.gif ten nebent adata pralis (tikiuosi)
Atsakyti
Merginos, taigi fotkinam viską, kas negerai ir siunčiam fotkes į tas parduotuves, gal pavyks susitarti rolleyes.gif Jiems turbūt visai apsimoka broką į vokus sumest ir išsiųst biggrin.gif Aš šiandien savo agatus į beads.lt bandysiu siųst... O kas dėl rankdarbių - siuntiniu likau beveik patenkinta, tik vienas stikliukas neitin kokybiškas, sau pasiliksiu unsure.gif
Atsakyti
Aš manau ,kad nieks pyktybiškai nededa broko,paprasčiausiai pasitaiko taip.Juk ir parduotuvėj pačios per neapdairumą galit pasiimt tokį akmenuką,kurio skylutės blogai išgręžtos.Tas pats su svarovskiais yra ,kai fasuoja svarovskius didesniais kiekiais tikrai nieks neapžiūrinėja kiekvieno svarovskiuko,čia jau manau Svarovskio firmai minusas,kad fasuoja tokius brokuotus kristalus,o ne tinklapių savininkam mirksiukas.gif

Aš dažniausiai perku akmenukus virvėm,tai patikėkit ten brokuotų akmenukų yra tikrai,bet juk pirkdama juosta ,neprašysiu ,kad man perinktų.O jei ir gavot broką,tai visada galit susitart ,kad pakeistų.Bent taip manau,kad turėtų būt. Abipusis mandagus susitarimas daug daugiau naudos atneša ,nei pyktas pareiškimas biggrin.gif
Atsakyti
ta aisku kad galima grazinti, bet juk kiekviena karta po kelis akmenukus nesiuntinesi atgal g.gif o dar idomu siunciant atgal kam priskaiciuojamos pasto islaidos?
Atsakyti
Matyt nuo sutarimo priklauso kas apmoka pasto islaidas.Visada galima rast bendrą kalbą ,tiek su klientu tiek su tiekėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingushka @ 2008 11 01, 21:39)
Sveikos,

pirkau is rankdarbiai.com akmenuku karoliu ir detaliu. Tai is 4 vnt kepureliu karoliams-2 vnt isluze po gabaliuka, o is 3 vnt perforuotu pagrindu sagei-1 vnt apsioksidaves, be blizgesio, o uzsegimo adatele net nezinau kaip paaiskinti-ar tai nutrupejusi, ar tai nuluzusi, zodziu ji tokio plonumo,kad vienoj vietoj storis-kaip plauko.

nebeperku iš ten schmoll.gif su kiekvienu užsakymu gaudavau daug nekokybiškų daiktų doh.gif supykau..... moku pinigus, o jie nesugeba vienodų spalvų įdėt. gal jos spalvų neskiria.
o karoliukai, kaip ir kazkuri rodė foto, buvo apibraižyti, nuskilę, ir jų kaina ne 3-7 ct buvo, o po 50ct bash.gif
Papildyta:
kur svarovskius perkat? gal kartais žinot Panevėžy kur jų nebrangiai nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2008 11 02, 12:07)
Merginos, taigi fotkinam viską, kas negerai ir siunčiam fotkes į tas parduotuves, gal pavyks susitarti  rolleyes.gif Jiems turbūt visai apsimoka broką į vokus sumest ir išsiųst  biggrin.gif Aš šiandien savo agatus į beads.lt bandysiu siųst... O kas dėl rankdarbių - siuntiniu likau beveik patenkinta, tik vienas stikliukas neitin kokybiškas, sau pasiliksiu  unsure.gif



Tai jau prifotkinau to broko, siusiu foto,bet kas ten manau terliosis, juk suma nedidele, kelis litus siekia, bet skaudziausia tai, kad as ne darbeliams pardavimui uzsakynejau schmoll.gif , o tik po kelis vienetus uzsakynejau,Kaledines dovaneles norejau daryti artimiems, tai dabar teks kitur detaliu ieskotis, kur kokybe garantuota.
Suprasciau, kad buciau emusi po 40 vnt, bet ne po 4 vnt, tai del tu dvieju vnt broko nieko nesakyciau, tiek jau to.O dabar....Nu be zodziu. blink.gif
Atsakyti