Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Nemanau Zydryne, kad mokesi pigiau, jei daugiau pirksi, todel kad tu moki ir uz papildoma svori, kuris susidaro didesni kieki perkant....tarptautiniai pristatymai yra labai brangus, o jei dar pasirinksi koki DHL ar UPS tai ten apskritai brangu brangu, bet zymiai greiciau nei paprastu oro pastu...
Atsakyti
Aš užsisakinėjau nedaug, pabandyt norėjau ax.gif Iš ebay.co.uk, per tarpininkę. Tai iš vieno pardavėjo pirkau juodą agatą ir opalitą, buvo iš viso keturios gijos, agatas 8mm ir 4mm, opalitas 8mm ir 4mm. Jau dabar tiksliai nepasakysiu kiek mokėjau, bet žinau, kad bent 4mm karoliukas tikrai iki 10ct išėjo. Siuntimas į UK buvo nemokamas, o iš UK jau tarpininkė siuntė į Lietuvą smile.gif
Ir pas kitą pardavėją pirkau du vadinamuosius "kit" (tarkim, kaip šis). Tai ten buvo rinkinukai iš biserio, stiklinių karoliukų, įvairių detalių, troselio, maišelių ir pan. Žinau, kad buvau patenkinta, bet skaičiuot pabijojau, kas po kiek biggrin.gif Ir šiaip man patogiau gaut kažkokį rinkinį, kur sudėta daug, negu pirkinėt atskirai blush2.gif

Iš ebay.com prisibijau užsisakinėt dėl muitų. Bet jau ten tai žmonės parduoda visą turtą kartais - pvz. čia ohmy.gif
Atsakyti
Luvita iš dalies teisi, aš ebajum nesu naudojusis nes niekad neprisėdu rimčiau paieškot ko nors, bet domėjausi. ebajus bent jau iš manęs gauna labai didelį pliusą, kad galima rast tikrai unikalių dalykų o kartais ir labai pigių. kaip kad Luvita minėjo dažniausiai problemos dėl siuntimo, jis ištiesų daug kainuoja, bet kaikurie kad matyt prisiviliotų pirkėjus kartais siūlo nemokamą siuntimą, dar kiti kartą esu mačius susimoki tik už pirmos prekės siuntimą ir tada kitos nemokamai kartu eina. bet čia jau reiktų paieškot. vat, bet norėjau pasisakyt būtent apie etsy.com apie kurį čia jau kalbėjom. man tai jis beveik kaip ebajaus prototipas tik, kad nėra tų aukcijonų. bet irgi galima rast labai gražių dalykų ir pvz. vienoj parduotuvėj neseniai pirkau, siuntimas 2 doleriai už pirmą prekę visos kitos jau nemokamai siunčiamos. kitoj parduotuvėj siuntimas jau 5 doleriai bet irgi už kitas jau nebereikia mokėt. dar esu ten radus tokių prekių kurių nei vienoj tiek lietuvos tiek didesnėse užsienio parduotuvėse nesu mačius. apmokėjimas ten per paypalą, taip kad pilnos galimybės pirkt. tai tiek iš manęs rolleyes.gif
Atsakyti
Na as kazkaip per ebeju tik suknele pirkus ir labai jau su atsiuntimu makalyne gavosi ir labai ilgai laukem doh.gif tai kazkaip man nepatiko ir as ten nieko nebeieskau ax.gif
Atsakyti
karoliai.com tai ir man nepatiko schmoll.gif ir broko daug buvo, ir tos panos kazkaip bendrauja baisiai jeigu ka parasai.
o va karoliukai.eu tai man labai patinka thumbup.gif ir greitai viska gaunu, ir broko dar negavus, tik karoliuku tai tikrai galetu asortimentas didesnis buti. tavokaroliukai.lt su raidem ir man tas pats buvo. o dar kai ten parasyta kad metalines raides, tai negalvojau kad bus is plastmases unsure.gif
Atsakyti
Man kolkas labiausiai patiko karoliukai.eu. Pati sauniausia parduotuve. Dar gaila, kad karoliukai-akmeneliai.lt pardavejai tokie neapsisprende.


Toast as visada perku tik is ebay.com. Kiek esu pirkusi ir pigiu ir brangesniu daiktu, ir pigiu atrodanciu brngiai smile.gif niekada nesu gavusi muito
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2008 10 30, 13:05)
Dėl Kristel jau nusiskundimų jau irgi kaip ir neturiu, viską greit išsiunčia 


O koks jų internetinės parduotuvės adresas? Žiūrėjau www.kristel.lt, bet kad nerandu katalogo ax.gif
Atsakyti
o tai kaip suzinot kuo prekiauja karoliukai-akmeneliai.lt?
Atsakyti
Kaip nustebau, kad etsy ir žaliavų rankdarbiams yra bigsmile.gif Visada maniau, kad ten tik rankdarbiais prekiauja. juoda_avis, o bandei ten pardavinėt pati? mirksiukas.gif

L.o.v.e, man atrodo, kad karoliukai-akmeneliai niekada tos parduotuvės neatsidarys... Nebent gūdžią žiemą, kai pirkėjai neprasibraus pro pusnis į turgus hihihi.gif Gerai tada su muitais, jei neuždeda... Reikia virtuoną išsiimt bigsmile.gif

Zydryne, yra auksarankese jų tema, atsiunčia kainyną į e-mailą. Aš turiu kažkokį senesnį, galėčiau atsiųst ax.gif

BabyGrite, jie turguose prekiauja 4u.gif Pas mus mieste kelis kartus buvo gal, sakė nebeapsimoka važiuot. Iš pradžių labai patiko prekės, nes biserio daug turi, o ir spalvų buvo tokių, kur niekur nemačiau bigsmile.gif Tai kartą susitarėm, kad asmeniškai pas mus atvažiuotų, nes niekur neišėjo jų "sugaut" smile.gif Tik akmenys, pastebėjau, brangoki ten, o detalės tokios rolleyes.gif rolleyes.gif Labai jau metalinės biggrin.gif
Atsakyti
Tai as ir girdejus,kad pas juos neblogas pasirinkimas,bet gi jie tik del manes nevaziuos,nes skaitinejausi auksarankese,kad jie Kaune neprekiauja.Dabar parasiau jiems e-mailu,tai atrase vyras,ir kaip tik turi ko as ieskau,biserio didesniais kiekiais tik vis kainos neparaso.O ir kaip as galiu uzsisakyti nematydama prekes ir nezinau jos kainos doh.gif O ir grystu i Lt tik savaitelei,tai ir ieskausi is anksto kur kas.
Papildyta:
Buvau radusi internete toki puslapiuka kur daugybe akmeneliu ir karoliuku labai pigiomis kainomis ir jei neklystu kilogramais,bet maziausia uzsakymo suma turi buti ne maziau 2000$
Atsakyti
is ebay dazna preke buna is kinieciu...jie gudrus ir su jais lengva susitarti...paprasai kad nedetu saskaitos ir siustu kaip dovana...ir fsio..niekas nebesikabina...su kitais manau ta pati galuima susitarti...jiems jokio skirtumo ar det jum ta saskaita ar ne...o issiusti kitaip manau irgi nera sudetinga...jei geranoriski pardavejai,...jei ne, su tokiais tada geriau isvis neprasideti... 4u.gif
o kad pigiau tai tikrai...aisku siuntimas brangesnis...bet uz tai kokios prekiu kainos,....viska sudejus...ir gaunasi daug pigiau...
Atsakyti
Tai kad nėra laiko į Panevėžį važiuot, va jeigu Kaune rastumėt vietą kokią bigsmile.gif Na, bet lauksim pagaliau atsidarančios e-parduotuvės ax.gif
Atsakyti