Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Gavau šiandien du siuntinukus - iš rankdarbių ir beads.lt... Tik pirmojo dar nepasiėmiau, tikiuos viskas gerai ten bus karsta.gif

Iš beads.lt siunčiaus pirmąkart, man ten šiaip labai akmenėliai gražūs... Ale voką atidariau ir jokio wow nebuvo biggrin.gif Ir nesuprantu, ar aš čia tokia priekabi, ar ką... Šitie agatai tokie, sakyčiau, keivoki biggrin.gif Prašiau, kad daugmaž vienodus išsiųstų - nugis skiriasi vis tiek mastau.gif Ir dar maža to, abu su kažkokiom duobutėm, įbrėžimais. Nesugalvoju kur juos dabar kišt reiks doh.gif Jau kur kur, bet ten tikrai nieko nebeužsisakinėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toast: 30 spalio 2008 - 10:48
Taigi Toast, nelabai cia tau pasiseke, gerai kad parasei, nes ir as galvojausi tuos agatus uzsakyti, nuotraukoje jie kazkaip labai neblogai ziurisi, galvojau, geri auskariukai butu...Nu teks tau juos kazkur uzgrusti giliai ir tureti kaip "prisiminima"
O dar kur esi pirkusi be siu dvieju parduotuviu, kaip ten su kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2008 10 30, 11:47)
Gavau šiandien du siuntinukus - iš rankdarbių ir beads.lt... Tik pirmojo dar nepasiėmiau, tikiuos viskas gerai ten bus karsta.gif

Iš beads.lt siunčiaus pirmąkart, man ten šiaip labai akmenėliai gražūs... Ale voką atidariau ir jokio wow nebuvo  biggrin.gif Ir nesuprantu, ar aš čia tokia priekabi, ar ką... Šitie agatai tokie, sakyčiau, keivoki  biggrin.gif Prašiau, kad daugmaž vienodus išsiųstų - nugis skiriasi vis tiek mastau.gif Ir dar maža to, abu su kažkokiom duobutėm, įbrėžimais. Nesugalvoju kur juos dabar kišt reiks  doh.gif Jau kur kur, bet ten tikrai nieko nebeužsisakinėsiu  biggrin.gif


Tai neprašai, kad pakeistų?

Man irgi nepasisekė su siuntiniu verysad.gif O sakiausi pirmą kartą.
Atkeliavo siuntinys iš www.akmenėliai.com. Agato žiedeliai, ir Juodojo akmens lapeliai skiriasi vienas nuo kito, kreivi( nors parašiau, kad auskarams) Kai ką netgi pamiršo įdėti... Bet parašiau laišką, ir atrodo viskas susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Luvita, aš irgi apie auskarus galvojau, bet, deja... rolleyes.gif Ir dar nusvilau, nes šįkart nematavau su liniuote kokio maždaug dydžio akmenukai bus. Pvz. gavau šituos, tai įsivaizdavau, kad bus tokie gražūs, dideli... Realiai truputuką už ryžius didesni hihihi.gif


Zydryne, man atrodo, aš turiu siuntimą apmokėt, kad jie man gražintų pinigus ar pakeistų akmenukus, tai lyg ir neapsimoka mastau.gif Gaila, kad su akmenukai.com taip nutiko, planuoju dar tik užsisakinėt rolleyes.gif


Kurpiu dabar tekstą apie savo patirtį karoliukų pirkimuose lotuliukas.gif
Papildyta:
Atsidariau parduotuvių sąrašą, pakomentuosiu dabar kitas.

karoliai.com kartais labai keikiu, bet dažnai kitos išeities nebūna ir vėl iš ten užsisakau doh.gif Labai erzina, kad jie ten taip ilgai viską dėlioja, pakuoja, sumuoja, taip kelios dienos ir praeina rolleyes.gif Bet dėl kokybės nusiskundimų neturiu, sidabriniai kabliukai patinka rolleyes.gif

hobera.lt turbūt bene geriausia parduotuvė, nes viską labai greit išsiunčia rolleyes.gif Kokybe visada buvau patenkinta, išskyrus vieną kartą - pirkau kairo nakties akmenukus, tai su vienu viskas ok, o kitas buvo juodas su to tokio blizgesio ruožu biggrin.gif Bet suradau vis tiek kur sunaudot rolleyes.gif

Dėl tavokaroliukai.lt buvau nepatenkinta, nes pirkau raideles, ir balsių buvo gal kokios 8 iš 100 wacko.gif Atrodo bet ką sumetė, ir daryk ką nori, jei pritrūkai rolleyes.gif

karoliukai.eu - labai patiko bigsmile.gif Kartą vėlgi tokius stačiakampius agatus užsisakiau, tai pardavėja atsiuntė laiškutį su visais nufotografuotais akmenukais ir leido išsirinkti, kurie labiausiai patinka, nes visų raštai skirtingi ax.gif Tai be to ir dar vieną papildomą agatą dovanų gavau, tik jis kreivokas buvo (kaip tie iš beads.lt doh.gif )... Dovanų ten visada prideda, greitai susisuka, aš patenkinta drinks_cheers.gif Tik gaila, kad ne tiek jau ir daug visko turi rolleyes.gif

auksarankems.info, lelija.lt, rankdarbiai.com - mažai ir seniai siunčiaus, nieko blogo neprisimenu, tai turbūt viskas gerai buvo.

Kas čia dar ...

Dėl Kristel jau nusiskundimų jau irgi kaip ir neturiu, viską greit išsiunčia rolleyes.gif Tik vieną kartą buvau išsigandus, nes maišeliuose radau va tokius Swarovskiukus, galvojau, kad padirbti hihihi.gif
Tik šiaip Swarovskius stengiuos pirkti Ciklantoj, nes man geriau išsirinkt "gyvai", o dar be to ir nuolaidų kortelę turiu rolleyes.gif

Pas Valę lankaus itin retai, nepatinka man ji, fui kokia nemaloni schmoll.gif O dar ir žmonių eilės, vos prasigrūst įmanoma...

Iš ebay dar siunčiaus, paskui pas tą žmogų, kur turguose prekiauja daug pirkau (mačiau skundės kažkas jais)... Jei kam įdomu, galėsiu dar parašyt biggrin.gif

Atsakyti
Tai tu cia tokius swarovskius Kristel nupirkai?? Vaje dabar jau ziuresiu ziuresiu, kai pas juos pirksiu, nes galvodavau kad ten pas juos su kokybe ne 100 o virs100 %
O akmenuku-vaivorykstes nebandei?
Atsakyti
Aš gal neaiškiai parašiau, čia tik pora vienetų tokių brokuotų Swarovskių iš ~150 buvo, bet vis tiek nemalonu rolleyes.gif
O tos vaivorykštės nebandžiau dar 4u.gif

Ai, kadangi skubų užsakymą turėjau, tai paprašiau, kad beads.lt ir rankdarbiai.lt išsiųstų užsakymą kuo skubiau, jei gali. Patvirtinau užsakymus pirmadienį kažkur 16.30, per pusvalandį atsiuntė sąskaitas, apmokėjau, ir jau vakare iš abiejų gavau laiškus, kad išsiųsta, už operatyvumą labai giriu thumbup.gif
Atsakyti
Na rankdarbius ir as del greitumo jau galiu pagirti, anksciau budavo ir iki 2 savaiciu uztrukdavo, kol prekes parkeliaudavo, dabar panasiai elgiasi karoliai.com, na gal ir ne 2 savaites uztrunka, bet kad cackinasi jos su tuo tempimu laiko tai tikrai. Va buvo atvejis - zodziu gaunu pranesima is ju, kad jei dar ta pati vakara apmokesiu saskaita, tai jau kitos dienos ryte issius mano prekes. Taip ir padariau. Praejus dviem dienom, nesulaukiu savo karoliuku laisko, rasau, klausiu, kas ir kaip, o man savininke ir atraso - tokiam stiliui ko as cia dabar kabinejuosi, gi jos neislipusios is siuntimo terminu, kuris uztrunka 3 darbo dienas, guli tas mano laiskas dar pas jas, va gal siandien ir issius...taip ir likau nesupratusi, kodel ji ten taip pasielge, gi as irgi galiu apmoketi per 5 dienas, bet apmokejau is karto, nes norejau kuo greiciau gauti prekes....o ir paraginima toki sulaukiua.... Apsimelavo merginos...
Va tokia tai buvo istorija nutikusi man...
Atsakyti
Keistos ten merginos dirba, gal dar konkurencijos nepajuto biggrin.gif
Atsakyti
O as nesuprantu kodel lietuviski tinklapiai nesiuncia i uzsieni,na Karoliukai.eu as taip pat uzsisakiau tik dar nemaciau savo siuntinuko,nes jis Lt,o operatyvumas tai SUPER per 2 dienas gavo siuntinuka.
Atsakyti
O kodėl iš ebay neužsisakinėji? blush2.gif
Atsakyti
Na siuncia ir kitos parduotuves, va mano viena pazistama i Norvegija is akmenuku-vaivorykstes parsisiunte, ir labai greitai operatyviai gavo... tik moketi reikejo brangiau nei Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2008 10 30, 14:00)
O kodėl iš ebay neužsisakinėji?  blush2.gif


O tu bandei? as ir žiurėjau kiek ten daug gražių akmenų smile.gif Tik pristatymo kaina į Lietuvą kartais didesnė už patį gaminį. Bet jei iš to pačio pardavėjo daugumą užsisakyčiau, gal sakau už siuntimą žymiai mažiau reiktų mokėti.

Pasidalinkite patirtime užsisakant prekes iš e-bay
Atsakyti