Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(juoda_avis @ 2008 10 26, 13:37)
priima jie paypala, priima  drinks_cheers.gif pati bandžiau pardavinėt, bet kažkaip išėjo, kad daugiau perku nei parduodu  lotuliukas.gif


As ten radau stai toki sakini :"Currently, we do not accept PayPal as way to pay your Etsy bill." Tai kaip suprast? g.gif blush2.gif
Atsakyti
o žinok net nežinau kaip suprast lotuliukas.gif nu gaila neturiu likusių sąskaitų kurias reiktų apmokėt (nemaniau, kad dėl to kada liūdėsiu biggrin.gif ) žinok pažodžiui verčiant tai jie sako, kad šiuo metu negalima, bet aš tikrai prieš gerą pusę mėnesio susimokėjau per paypalą. gal tik dabar kokios problemos, nes sakau, seniau per paypalą mokėdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2008 10 26, 23:00)
o žinok net nežinau kaip suprast  lotuliukas.gif nu gaila neturiu likusių sąskaitų kurias reiktų apmokėt (nemaniau, kad dėl to kada liūdėsiu biggrin.gif ) žinok pažodžiui verčiant tai jie sako, kad šiuo metu negalima, bet aš tikrai prieš gerą pusę mėnesio susimokėjau per paypalą. gal tik dabar kokios problemos, nes sakau, seniau per paypalą mokėdavau smile.gif


Tada tikesiuos, kad veliau galima bus atsiskaityti PayPalu smile.gif
Saip, tai praeita savaite irkau is ten, tai irgi PayPalu atsiskaitinejau ax.gif
Atsakyti
aš va irgi vieno siuntinuko labai labai laukiu ax.gif
manau, kad tikrai turėtų vėl grįžt tas sąskaitų apmokėjimas paypalu, nes kitu atveju tai jie manau prarastų daug pačių pardavėjų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2008 10 27, 16:23)
aš va irgi vieno siuntinuko labai labai laukiu  ax.gif
manau, kad tikrai turėtų vėl grįžt tas sąskaitų apmokėjimas paypalu, nes kitu atveju tai jie manau prarastų daug pačių pardavėjų  unsure.gif

As tai parasiau jiems, paklausiau, bet jauciu nera sansu sulaukt atsakymo biggrin.gif (jau apie 2 savaites praejo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balbetka: 27 spalio 2008 - 23:35
Laba diena,
mergaitės,gal matėt kur Urme persikraustė tokia jauna pardavėja,prekiavusi siūlais,vilna,priedais vėrimui? ji prekiavo tam pačiam sandėly kur garsioji teta Valė, gale sandėlio,prie pat durų.
Labai ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 10 28, 00:34)
As tai parasiau jiems, paklausiau, bet jauciu nera sansu sulaukt atsakymo biggrin.gif  (jau apie 2 savaites praejo)


žinok turėtum gaut atsakymą, kai man nepavyko prisiregistruot tai jie labai mielai ir greitai atsakinėjo į mano laiškučius ax.gif gal pabandyk dar kartą parašyt ten kiek žinau jie gi turi atskirus emailus tom skirtingom problemom.. smile.gif
Atsakyti
O gal kas žino kur sidabrinių žiedų pagrindų rast? tiktų ir nelietuviškos parduotuvės... ax.gif
Atsakyti
Gal bandyk stiklių gatvėj... net nežinau...

Merginos, kokia Jūsų patirtis su karoliai.com?
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2008 10 28, 17:15)
žinok turėtum gaut atsakymą, kai man nepavyko prisiregistruot tai jie labai mielai ir greitai atsakinėjo į mano laiškučius  ax.gif gal pabandyk dar kartą parašyt ten kiek žinau jie gi turi atskirus emailus tom skirtingom problemom..  smile.gif

Va, gavau atsakyma:
"I'm so sorry but the only way to pay your Etsy bill is with your credit
or debit card. We are hoping to add PayPal as a form of payment in the
near future."

Tai dabar visiskai nesuprantu doh.gif Kaip galejai atsiskaitinet, jeigu raso, kad ateity gal bus galima... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 10 29, 21:40)
Gal bandyk stiklių gatvėj... net nežinau...

Merginos, kokia Jūsų patirtis su karoliai.com?

Siunciausi is ten kazkada. Visai nieko smile.gif
Atsakyti
Man reikia ploksciu akmenuku, kad butu galima ideti i remelius ir kokiu apvaliu didesniu ziedu, su stiklinem akutem... Gal zinot kur butu galima rast? ax.gif
Atsakyti