Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Luvita @ 2008 10 22, 21:17)
R.A. jei jau zinai laisko registracijos nr. vadinasi jis tikrai issiustas, o kiaule tau kisa pastas, jau nugrybavo tavo laiskas ne tuen kur reikia, yra taip buve ir man, ir ne karta....


Tai va kad patas rolleyes.gif tiksliau paštininkė. Skundą net teko rašyt, kai 2 sav nesulaukiau reigistruoto pirmenybinio laiško. Nesulaukus atsakymo, nuėjau į paštą ieškot. Tai tipo pas paštininkę, ji mat čia užlaiko unsure.gif Grįžau namo ir iškart atlėkė ilgai lauktoji paštininkė cool.gif Kad pradės mane kaltinti, kad aš matai skundžiu ją, dėl manęs velnių gavo, mat aš kalta, jog ji nedaeina iki mano aukšto biggrin.gif

QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 10 23, 12:10)
Vakar nusipirkau sidabrinius kabliukus(bent jau taip sake pardaveja) su praba, 1 vnt kaina 1.50Lt nu nzn ar tikrai bus jie sidabriniai biggrin.gif  Pasymatymo antram aukste pirkau.imesiu foto
http://images41.fotk...IMG_4174-vi.jpg



Kaividoj viskas brangu, nepirk! Sw pigiau rasi priešais Hyper Maximą Savanorių pr, IKI pastate mobilkių taisykloj wink.gif

O tie sidabriniai kabliukai tikrai ne 1,5 Lt schmoll.gif Kažkur apie 6 Lt eina, neseniai skubiai reikėjo, ieškojau ir pas jas smile.gif

QUOTE(*kitty @ 2008 10 24, 12:19)
as tai bazej pirkau tokiu vieluciu. ten atsinaujinusioj pusej, kur daug dirbiniu geliu.
sita 0.2 storumo 4lt (nezinau kiek metru) tinka wire wrap'ui

http://i34.tinypic.com/2eltn4h.jpg



Aš irgi tokias naudoju medeliams, lb lanksčios thumbup.gif apvyniojimams. Tik noriu patart, kad didesnių, sunkesnių karoliukų neišlaiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 24 spalio 2008 - 16:56
Gal kuri zinot kokia nuolaida SilverCity,kai gauni nuolaidu kortele?
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 10 24, 18:44)
Gal kuri zinot kokia nuolaida SilverCity,kai gauni nuolaidu kortele?

as daviau KIKOS kortele, tai 5% nuolaida buvo, o su ju kortele tai nezinau.. ax.gif
Atsakyti
Su ju kortele tas pats, paskui perkant daugiau kaupi ta nuolaida iki 10 procentu. Nes kazkaip kikos ir siverio savovnvinke ta pati, ar kaip ten, tiksliai neiznau, tik nuogirdas sakau....
Atsakyti
Tai va. Kikos ir Silversity ta pati firma. Gavus kortelę nuolaida 5%. O paskui kai nusipirksi už 500 litų tavo kortelė pasidarys jau 6%, kai dar už 500 litų tada jau 7%. Ir taip kol gausis nuolaida 10%. Baisu...bet taip jau yra. Jau kortele mano su 8% nuolaida.
Bet čia aš kalbėjau apie vardinę kortelę, nes pradžioj duoda paprastą su 5 % nuolaida. Kai surenki čekių už 250 litų gauni tą vardinę kortelę. O tada tik prasideda kaupimas iki 10%.
Na nežinau ar aš čia aiškiai parašiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=R.A.,2008 10 24, 17:55]
Kaividoj viskas brangu, nepirk! Sw pigiau rasi priešais Hyper Maximą Savanorių pr, IKI pastate mobilkių taisykloj wink.gif
O tie sidabriniai kabliukai tikrai ne 1,5 Lt schmoll.gif Kažkur apie 6 Lt eina, neseniai skubiai reikėjo, ieškojau ir pas jas smile.gif

Labai dekui- zinosiu kitam kartui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasalt @ 2008 10 25, 09:38)
Tai va. Kikos ir Silversity ta pati firma. Gavus kortelę nuolaida 5%. O paskui kai nusipirksi už 500 litų tavo kortelė pasidarys jau 6%, kai dar už 500 litų tada jau 7%. Ir taip kol gausis nuolaida 10%. Baisu...bet taip jau yra. Jau kortele mano su 8% nuolaida.
Bet čia aš kalbėjau apie vardinę kortelę, nes pradžioj duoda paprastą su 5 % nuolaida. Kai surenki čekių už 250 litų gauni tą vardinę kortelę. O tada tik prasideda kaupimas iki 10%.
Na nežinau ar aš čia aiškiai parašiau. mirksiukas.gif

doh.gif Tai tada visai neapsimoka g.gif Nes ten ir siaip kosmines kainos,tai jokio tikslo kaupti
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 10 22, 15:30)
Norejau paklausti ar nieks nebandete pardavineti savo gaminiu uzsienyje?Pavyzdziui sitame saite yra visokiausiu idomiu dalykeliu,kodel nepabandzius parduoti savuju wink.gif
http://www.etsy.com/index.php


As norejau pabandyt, bet kiek supratau, tai jie dabar nepriima PayPal kaip budo, apmoketi Etsy mokescius...O atsiskaitant kortele, tai manau, brangiai kainuos pervedimas unsure.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur galima nusipirkti biserio didesniu kiekiu,na pavyzdziui po 0.5-1Kg?
Atsakyti
Silver City. Oten ir pigus biseris, puse kg 20 lt.
Atsakyti
As ten pirkus,bet labai prastas ir vamzdeliais
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 10 25, 23:40)
As norejau pabandyt, bet kiek supratau, tai jie dabar nepriima PayPal kaip budo, apmoketi Etsy mokescius...O atsiskaitant kortele, tai manau, brangiai kainuos pervedimas unsure.gif


priima jie paypala, priima drinks_cheers.gif pati bandžiau pardavinėt, bet kažkaip išėjo, kad daugiau perku nei parduodu lotuliukas.gif
Atsakyti