Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

aisq- supratau wink.gif
Atsakyti
Tame paciame kur ir vielute.as po poros savaiciu grystu i Lt ir tikrai tenai apsilankysiu,jei nebus per velu,tai parasysiu tiksliai kur wink.gif
Atsakyti
as uz du metrus mokejau 4lt,eisiu dabar i zveju parduotuve pirkt doh.gif
Atsakyti
o ko i zveju parduotuve? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 10 23, 15:49)
Va tokie karoliukai ir vielute,na jau as cia daug isnaudojus,bet ta vielute labai gera praverti labai maziems karoliukams
user posted image
user posted image
Papildyta:
kad zinok as dabar nelabai pamenu kuriam sandely,kazkaip neatkreipiau demesio,bet tam sandely floristines prekes.Lygtais2 ar ketvirtam g.gif

As buvau visokiu smulkmenu pirkt 1 ar 2 sandely, ten kur atskiri skyreliai stikliniai, tuose, kur remontavo(ten gal vakaru rampa vadinasi). Ten dirbtines geles, juosteles ir t.t., toks didelis skyrelis. 4u.gif
Atsakyti
vielutes ax.gif blush2.gif
Atsakyti
tai vielute gi parsiduoda ne zveju parduotuveje, o floristikos, kuri yra salia, negasdink pardavejo-zvejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luvita: 24 spalio 2008 - 10:26
Tai as ir galvoju ko i ta zveju parduotuve rolleyes.gif
Atsakyti
as tai bazej pirkau tokiu vieluciu. ten atsinaujinusioj pusej, kur daug dirbiniu geliu.
sita 0.2 storumo 4lt (nezinau kiek metru) tinka wire wrap'ui

user posted image

o sita 0.3 storio, 1.50lt 10metru, labai gerai gyvuneliam, gelytem ir t.t.

user posted image
Atsakyti
nu vsio,bagazas mano skrendant is LT bus su virsvoriu doh.gif assa.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 10 24, 15:33)
nu vsio,bagazas mano skrendant is LT bus su virsvoriu doh.gif  assa.gif  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

o tai Airijoj (ar kur ten..) nera tokiu dalyku? ar brangiau?
Atsakyti
Ir nelabai yra ir brangu,tokia vielute wire wrapui kainuotu kokia 10€
Atsakyti