Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

aš kažkada galvojau pardavinėt lenkijoj... pzv cia http://www.wylegarnia.com/ , bet ties pagalvojimu ir baigės... biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau kaip nustebino mane Amberos greitas siuntinukas wub.gif thumbup.gif Nespėjau sumokėt, o jie jau išsiuntė thumbup.gif Va kur pasitikėjimas klientais biggrin.gif
Vis dar laukiu iš Rankdarbių siuntinuko, jau sav, kaip keliauja doh.gif



Mergaitės, galit padėt? ax.gif Draugė minėjo, kad kažkaip galima atsekt savo siuntinio esamą vietą, jei žinai registracijos nr g.gif
Aš žinau, kad man išsiųstas siuntinukas, bet jau sav negaunu, nors buvo pirmenybinis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 22 spalio 2008 - 18:47
Pašto siuntų paieška

Čia turėtų rodyt, bet puslapis šiuo metu tvarkomas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlyna.akvarelė @ 2008 10 22, 19:50)
Pašto siuntų paieška

Čia turėtų rodyt, bet puslapis šiuo metu tvarkomas...  g.gif

Ačiū labai user posted image
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 10 22, 19:45)
Nu jau kaip nustebino mane Amberos greitas siuntinukas wub.gif  thumbup.gif Nespėjau sumokėt, o jie jau išsiuntė thumbup.gif Va kur pasitikėjimas klientais  biggrin.gif
Vis dar laukiu iš Rankdarbių siuntinuko, jau sav, kaip keliauja  doh.gif
Mergaitės, galit padėt? ax.gif Draugė minėjo, kad kažkaip galima atsekt savo siuntinio esamą vietą, jei žinai registracijos nr g.gif
Aš žinau, kad man išsiųstas siuntinukas, bet jau sav negaunu, nors buvo pirmenybinis doh.gif

Tam reikalui ,kad sužinot kur yra siuntinys registruotas,reik žinot registracijos numeriuką,o jo gali pasiprašyt iš siuntėjo mirksiukas.gif Aš visad saugau visus kvitus,kol negauna gavėjas ax.gif
Atsakyti
R.A. jei jau zinai laisko registracijos nr. vadinasi jis tikrai issiustas, o kiaule tau kisa pastas, jau nugrybavo tavo laiskas ne tuen kur reikia, yra taip buve ir man, ir ne karta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luvita: 22 spalio 2008 - 20:17
Sveikos, iš kur perkate sidabrinius kabliukus auskarams? unsure.gif
Užsakius iš internetinių parduotuvių 2 akmenukus, juos parenka nevienodus? tai ką daryti? ax.gif
Atsakyti
Zydryne, as paprastai, pirkdama is e-shop akmenukus, pastabose parasau ir paprasau, kad parinktu vienodesnius, nes gaminsiu auskarus..Na paprsatai taip ir padaro, dar neteko gauti skirtingu,
o kurioje parduotuveje tau juos idejo nevienodus? g.gif
Atsakyti
Na aš darysiu tik pirmą užsakymą smile.gif Perskaičiau šią temą. Kažkas rašė, kad nevienodus įdeda.
P.S. O sidabrinius kabliukus iš kur gaunate? 4u.gif o kaip pasidabruoti, gerai nešiojasi?
Atsakyti
Sidabrinius kabliukus as perku "gyvai" o pasidabruoti kabliukai - jei tik ausys leidzia, kodel ju nenesioti???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luvita: 23 spalio 2008 - 09:49
QUOTE(Luvita @ 2008 10 23, 10:49)
Sidabrinius kabliukus as perku "gyvai" o pasidabruoti kabliukai - jei tik ausys leidzia, kodel ju nenesioti???


Pagaliau radau Sidabriniai kabliukai
Atsakyti
Na bet cia kainytes tai tokios "gerulkos"...
Atsakyti