Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Na galbut, kaip kam pasitaiko, bet jau apie metus is ten siunciuosi, tai visada gaunu geros kokybes (tfu tfu tfu) unsure.gif
Atsakyti
laba diena,bukit geros,noriu greit nusipirkt karoliuku,medeli darysiu,gal kas pagelbes kur SIAULIUOSE nebrangei (pigei)nusipirkt.
prasau padekit notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o man su rankdarbiais ivairiai yra buve, pradzioje, kai tik dar buvau pradejusi siustis (pries pora metu), kazkaip uzmerkdavau akis i ta broka, galvodavau, visko pasitaiko, bet va paskutiniai du vokai su "siurprizais", pikciausiai, kad pirkausi ne karoliuku po 10, 20 cnt, o jau pusbrangiu akmenu - agato, rozinio kvarco, kuriu kaina jau litais vartosi, zodziu viename buvo dvi skyles isgreztos, kito skyle jau taip kreivai nugrezta schmoll.gif, kad apie joki auskara nepasvajosi..... na suprasciau, jei as ju pirkciau 20-30, tai tokiame kiekyje gali ir nepastebeti, bet kai perki 2 vnt. gi nesunku tuos 2 karoliukus apziureti... g.gif zodziu parasiau as joms, sutarem, kad turesiu tuos du parsiusti atgal joms i Vilnius, tada jau pakeis gerais....va tada ir pagalvoji, gi galima buvo is karto atsiusti gerus, ir nebutu reikalingi tie siuntinejimai pirmyn atgal....ir dar galvoju, kazi ka darys su tais grazintais blogais? Tikiuosi kitoms auksarankems nesisius g.gif ??
Dar kas man kaip kleintei nepatinka, kad rankdarbiuose nera jokio lojalumo pastoviems seniems kleintams, cia kazkuri karta paskaiciavau uz kiek pirkausi, tai net issiziojau blink.gif , vaje, kokia jau suma susidariusi ir ka - snipstas, maciau yra e-shopu, kuriuose lojalumas yra, net is karto perkant.... 4u.gif
Atsakyti
Aš jau baigiau internetinėse parduotuvėse užsisakinėti po kelis akmenis. Visą laiką būna net labai nevienodi, auskarų jau nepadarysi. Esu gavusi ir iš kitų parduotuvių akmenų visai be skylių...o labiausiai nusivylusi tavokaroliukai. Dar dabar tebestovi apdaužytų granatų krūva. Net pati sau susivėrus nenešiočiau. schmoll.gif
Kol kas dar esu patenkinta hobera. Nekokybiškų dar nebuvau gavusi...tfu tfu tfu, kad neprasišnekėčiau... smile.gif
Atsakyti
blink.gif aš neužsisakinėju iš internetinių akmenų, apžiūrėt reikia. Būna net pati brokuotus susipilu ir realybėj, kai kokia sesuo zyzia ratais :lutuliukas: o ką kalbėt jei netu viską pirkčiau, pigiau pigiau, bet nematai ką gausi.
Atsakyti
Bet tai gegyte o kaip merginos siunciasi is lenku??? ir kokiu groziu prisisiuncia, gi pirkdama is tokiu parduotuviu pati atsirenki kur kokybiskas prekes tau parduoda, kur ne ir atitinkamai ta parduotuve kleinta islaiko arba praranda....
Zinai pas musu boba bazine nors ir gyvai apziuri, sugeba toki broka ikisti....va ir buni gyvai nupirkusi...
Atsakyti
Gerai sakai, Gegyte. Kaip toj patarlej „skupas du kartus moka”. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 21, 19:04)
Bet tai gegyte o kaip merginos siunciasi is lenku??? ir kokiu groziu prisisiuncia, gi pirkdama is tokiu parduotuviu pati atsirenki kur kokybiskas prekes tau parduoda, kur ne ir atitinkamai ta parduotuve kleinta islaiko arba praranda....
Zinai pas musu boba bazine nors ir gyvai apziuri, sugeba toki broka ikisti....va ir buni gyvai nupirkusi...

Siunčiasi, nes manau, ten ir kitaip į klientą žiūri... kolkas man pakanka ir lietuvių parduotuvių, vėliau... blush2.gif

QUOTE(laimasalt @ 2008 10 21, 19:05)
Gerai sakai, Gegyte. Kaip toj patarlej „skupas du kartus moka”. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš akmenukus dažniausiais irgi perku realiose parduotuvėse. ir apžiūriu iš kiekvienos pusės... pradžioj tai keleta kartų teko nupirk lyg ir gražų akmenuką, bet kai tik uždedi ant vielutės, iškart pamatai, kad pva skylutė netvarkinga.
Iš int. p. perku smeigtukus, visokias detales. aišku, kartais ir akmenukų, bet retais atvejais.
be to, papuosaliukai.lt dar neteko nusivilt ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ziurau dalinate ispudziais apie verima karoliuku.
Mano drauge uzsiima tuo,suuuperinio grozio,spalvu,ivairove,net sirdis sala wub.gif ,pati vakar susiveriau ir uzsikabliavau,kieek spalvu,tikri stikliniai karoliukai,mm,uzmeskit aki i karoliukas.lt wub.gif
Atsakyti
Siandien gavau 3 siuntinukus:rankdarbiu,hoberos,amber,esu labai patenkinta visais trim,labai tvarkingai supakuota viska,snei vieno broko sikart,thu thu smile.gif
Labiausiai gal hobera patinka, viskas labai greitai, neikart is ju nekokybisko jokio akmenuko nesu gavus 4u.gif Galetu dar pasirinkimas sidesnis but,tai turbut niekur kitur netu nebepirkciau.
Atsakyti
Norejau paklausti ar nieks nebandete pardavineti savo gaminiu uzsienyje?Pavyzdziui sitame saite yra visokiausiu idomiu dalykeliu,kodel nepabandzius parduoti savuju wink.gif
http://www.etsy.com/index.php
Atsakyti