Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Noa @ 2008 10 14, 22:02)
Tu nedora moterie, o kad aš subankrutuosiu, tai tau nieko?! bigsmile.gif

Atsiprašau blush2.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linkse @ 2008 10 19, 10:32)
merginos kur gauti  su 2 skylutėmis kvadratiniu karoliuku
labai reikia  verysad.gif

turim sočiai šito gėrio ir kitokių formų irgi. parašykit meilą ar į až.
Papildyta:
QUOTE(cindy @ 2008 10 14, 22:24)
Gera Mamberos parduotuvele, vel reiks sakytis, kai kabliuku pritruksiu biggrin.gif


Ačiū ax.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jaguarka @ 2008 10 14, 22:16)
visos mes bankrutuojam...aš šian nejučia virš 30 lt palikau  biggrin.gif


bet aš labai tikiuosi, kad pelnas vis dėlto yra, kai parduodat papuošaliuką g.gif
Atsakyti
ačiū friends.gif labai dėkinga
Atsakyti
padarysiu antireklama:
nusivyliau rankdarbiai.com karoliukai atrodo kaip gerai padeveti, va ir foto galiu ikelt:
user posted image
user posted image

daugiau is ju neuzsisakinesiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kitty: 20 spalio 2008 - 11:02
QUOTE(*kitty @ 2008 10 20, 12:01)
padarysiu antireklama:
nusivyliau rankdarbiai.com karoliukai atrodo kaip gerai padeveti, va ir foto galiu ikelt:
daugiau is ju neuzsisakinesiu  :mm

va va, ir man taip pirma kart buvo, kampai apluzineje, apibraizyti, netaisyklingos formos, karoliukai sudeti i padevetus maiselius(t.y.ant tiek, kad net senos etiketes gerai nenuplestos), bet antra kart labai tvarkinga siuntinuka gavau, dabar laukiu trecio.
Papildyta:
QUOTE(Mambera @ 2008 10 19, 13:59)

Sveiki, gal kartais turit geltono nefrito 14mm ax.gif
va tokio:
user posted image
Atsakyti
O tie geltoni burbulai visi stikliniai? Tokie jie man nenesa nuotraukoj i stikla...
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 10 20, 15:25)
O tie geltoni burbulai visi stikliniai? Tokie jie man nenesa nuotraukoj i stikla...

dauztas stiklas. o tie bicone irgi stiklas doh.gif
pasiskundziau jiems, tai gavau toki atsakyma:
Kuo karoliukai kokybiskesni, tuo jie salyginai uz 1 vnt. brangiau
kainuoja. Tikrai nereikia noreti, kad stiklo karoliuku po 2-7 cnt uz 1
vnt. kokybe butu tokia, kaip 30 cnt. ar 1.00 Lt uz 1 vnt.

Musu parduotuveje ikeltose prekiu nuotraukose puikiai tai matyti.
Specialiai fotografuojame, kad matytusi nelygumai.

nu nusaukit mane, bet prekiu uz 2-7 ct nemaciau, ir neivienoj nuotraukoj nebuvo tokiu nekokybisku karoliuku.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 10 20, 15:44)

nu nusaukit mane, bet prekiu uz 2-7 ct nemaciau, ir neivienoj nuotraukoj nebuvo tokiu nekokybisku karoliuku.

Na ten kur perki juostą, tai gal ir gali keli nekokybiški pasitaikyti, jos juk juostų nepervers, bet jei perki vienetais ( ne ant svorio) tai tokio broko tikrai negalima dėti, niekas juk neprašo po 2-7 ct., tegu skaičiuoja po 10 ct., bet deda tik kokybiškus g.gif .
Kad iš kiniečių visokios kokybės gauna, tai nieko nuostabaus, bet reiktų perrūšiuot, kai ką išmest, kai ką kaip defektuotus pigiai parduot, nebūtina visą broką klientėms į siuntinius sukišt doh.gif (Aš nemokau kaip dirbt ax.gif , čia tik mano pasvarstymai).
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 10 20, 17:01)
Na ten kur perki juostą, tai gal ir gali keli nekokybiški pasitaikyti, jos juk juostų nepervers, bet jei perki vienetais ( ne ant svorio) tai tokio broko tikrai negalima dėti, niekas juk neprašo po 2-7 ct., tegu skaičiuoja po 10 ct., bet deda tik kokybiškus  g.gif .
Kad iš kiniečių visokios kokybės gauna, tai nieko nuostabaus, bet reiktų perrūšiuot, kai ką išmest, kai ką kaip defektuotus pigiai parduot, nebūtina visą broką klientėms į siuntinius sukišt  doh.gif  (Aš nemokau kaip dirbt  ax.gif , čia tik mano pasvarstymai).

del tu juostu tai sutinku, bet kai akmenys nekokybiski... dar gavau laiska, kita jau parase, tai tipo negali visu prekiu perziuret, galiu grazint prekes, o jie pinigus. pagalvojau, tai ka as grazinsiu paskui kitom sudes doh.gif sunaudosiu gal kaipnors..
Atsakyti
O, geras blink.gif Tik jau nekokia patirtis schmoll.gif
Visai neseniai pati siunciausi is rankdarbiai.com ir viskas buvo gerai, labai dziaugiausi siuntinuku rolleyes.gif
Atsakyti
as turbut is ten daugiau nesisakysiu (na nebent kokiu metalu, nes tie tai buvo geri)
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 10 20, 18:46)
O, geras blink.gif  Tik jau nekokia patirtis schmoll.gif 
Visai neseniai pati siunciausi is rankdarbiai.com ir viskas buvo gerai, labai dziaugiausi siuntinuku rolleyes.gif

Kiek siunčiau, dar nebuvo su jais problemų tfu tfu tfu unsure.gif

Labai laukiu siuntinuko iš Amberos tongue.gif sidabriukų krūvelė tuoj aplankys mane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 10 20, 19:16)
Kiek siunčiau, dar nebuvo su jais problemų tfu tfu tfu unsure.gif

Labai laukiu siuntinuko iš Amberos tongue.gif sidabriukų krūvelė tuoj aplankys mane bigsmile.gif

o as pirma karta uzsisakiau, ir taip nepasiseke.. o ir auksarankese esu skaicius nekokiu atsiliepimu.. cia turbut kaip kam pasitaiko unsure.gif
Atsakyti