Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Gera Mamberos parduotuvele, vel reiks sakytis, kai kabliuku pritruksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 14 spalio 2008 - 21:24
As irgi uzsipirkau, ale kai gryzau namo ir prisedau prie auskaru supratau kad gerokai per mazai.
Bankrotas ir man, gal pradedam dziovinti surelius kokius ar ka, cia tam atvejui kai jau valgyt neturesim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Džiovinkit nedžiovinusios,ale nieko nebus,tiek prekių viename dar niekur nemačiau,o ypač Svarovskių doh.gif Man jau senai bankrotas,jau net iš vyro pinigus skolinuos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buzuka: 14 spalio 2008 - 21:54
Gerai kai man svarovskiai nepatinka, o ir klientes dar nepageidavo nieko su jais, bet viskam buna pirmas kartas..

O siaip buvau pakeliui i 925 parduotuve uzbegusi tai Pilies parduotuvikej jauku kazkaip, o ten salta niuru pasirode brr..
Atsakyti
Kentaure, aš irgi panašiai jaučiuos ten, atrodo visą laik tik ir stebi mane, kad nieko nepasivogčiau tai galu gale ir išeinu visko neapžiūrėjus
Atsakyti
Jau prasinesiau pro Amber parduotuve, prisisakiau kabliuku ir swarovskiu ir siaip kiek ten geriu visokiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 10 16, 18:57)
Jau prasinesiau pro Amber parduotuve, prisisakiau kabliuku ir swarovskiu ir siaip kiek ten geriu visokiu  bigsmile.gif



tai turbūt dabar gera... ech, geras jausmas rinktis tuos karoliukus:D blogiau prie kasos būna:D
Atsakyti
siandien buvau pas teta Vale... biggrin.gif nu zinot...prisijuokiau...smile.gif)))ypac isgirdus viena pokalbi su kliente...kuri norejo kad jai parveztu sidabro ar akso grandinele panasia nei turi...o ji vis...oi parvesiu dar grazesne ir papigiai:)))nu tipo...kam tau ta auksine, gerai ir metaline bus...smile.gif)))
paskui kad ir koralo apyranke...is dideliu koralo burbulu...nu nusaukit mane, bet ten tikrai ne koralas...o ir daug ten pasmases...kur aiskinama , kad akmuo...sw tik neparode..baisiai norejau apziureti...bet blogai paprasiau, norejau juodu...sake nebeturi...tai ai paskui, galvoju apseisiu:))))siaip tai panasi situacija, kaip pas mus panevezyje masinu turguj...nu kaip ir turguj..kaip ir papigiai...aisku yar ka aglima nusipirkti...bet... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 10 16, 20:03)
tai turbūt dabar gera... ech, geras jausmas rinktis tuos karoliukus:D blogiau prie kasos būna:D

Tai jau jo, bet uz uzdirbtus uz auskarus pinigelius uzsisakiau, tai ne taip gaila smile.gif Griauziu nagus, kad Vilniuj nebegyvenu, oi patiktu pralekt pro tokiu grozybiu parduotuves bigsmile.gif
Bukit zmones gelbekit, na kur man gaut geltono(daugiau i rusva ar oranzini nefrito)
Atsiprasau uz pasiskolinta nuotrauka, man va tokio reik 12-14mm:
user posted image
Atsakyti
merginos kur gauti su 2 skylutėmis kvadratiniu karoliuku
labai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 17, 22:27)
siandien buvau pas teta Vale... biggrin.gif nu zinot...prisijuokiau...smile.gif)))ypac isgirdus viena pokalbi su kliente...kuri norejo kad jai parveztu sidabro ar akso grandinele panasia nei turi...o ji vis...oi parvesiu dar grazesne ir papigiai:)))nu tipo...kam tau ta auksine, gerai ir metaline bus...smile.gif)))

lotuliukas.gif
O kaip man buvo Ciklantoj - prašiau storesnės sidabrinės vielos, sako, imkit verčiau grandinėlę biggrin.gif Nu negaliu, sakau, man vielos reikia, aiškinu kam - wirewrapinant viduj storesnė, ant viršaus plonesnė. O ta viršininkė man aiškina - mol, kam į vidų sidabrą dėt, galima paprastą vielą sidabru apvyniot. Nu sakau, labą dieną, tai žmogui sakau, kad sidabras, o viduj - galas žino kas?! Sako, nu ir kas. Ne, nu normaliai nu ir kas wacko.gif Jeigu žmogus nori sidabrinių auskarų, tai gal jis nori, kad jie ir būtų iš sidabro, o ne tik kur matosi?!


O silversityje man vakar kryžium prisiekė, kad VISI jų akmenys yra natūralūs lotuliukas.gif Vos iš klumpių neišgriuvau. Ania, sakau, ir opalitas, va, štai?! Ir "Kairo naktis"?! Ir vyšninis kvarcas?! Nu jo jo, sako, natūralūs, tas kvarcas dar veikia taip ir anaip. Tai sakau ROŽINIS kvarcas gal ir veikia, va jis, o vyšninis- va šitas - dovanokitės, bet tikrai sintetinis doh.gif
Nesakau, jis labai gražus, atspalvis labai fainas, žinau, kad labai sudėtingai sintetinamas ir prabangus, bet tai nereikia burt, kad iš žemės kasamas doh.gif Dar tik betrūko, kad pradėtų pasakot, kaip svarovskius natūraliai uolienose randa. Gal dar juos gandras atneša??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 19, 11:11)
lotuliukas.gif
O kaip man buvo Ciklantoj - prašiau storesnės sidabrinės vielos, sako, imkit verčiau grandinėlę biggrin.gif Nu negaliu, sakau, man vielos reikia, aiškinu kam - wirewrapinant viduj storesnė, ant viršaus plonesnė. O ta viršininkė man aiškina - mol, kam į vidų sidabrą dėt, galima paprastą vielą sidabru apvyniot. Nu sakau, labą dieną, tai žmogui sakau, kad sidabras, o viduj - galas žino kas?! Sako, nu ir kas. Ne, nu normaliai nu ir kas wacko.gif Jeigu žmogus nori sidabrinių auskarų, tai gal jis nori, kad jie ir būtų iš sidabro, o ne tik kur matosi?!
O silversityje man vakar kryžium prisiekė, kad VISI jų akmenys yra natūralūs lotuliukas.gif  Vos iš klumpių neišgriuvau. Ania, sakau, ir opalitas, va, štai?! Ir "Kairo naktis"?! Ir vyšninis kvarcas?! Nu jo jo, sako, natūralūs, tas kvarcas dar veikia taip ir anaip. Tai sakau ROŽINIS kvarcas gal ir veikia, va jis, o vyšninis- va šitas - dovanokitės, bet tikrai sintetinis doh.gif 
Nesakau, jis labai gražus, atspalvis labai fainas, žinau, kad labai sudėtingai sintetinamas ir prabangus, bet tai nereikia burt, kad iš žemės kasamas doh.gif Dar tik betrūko, kad pradėtų pasakot, kaip svarovskius natūraliai uolienose randa. Gal dar juos gandras atneša??? lotuliukas.gif

"protingos" pardavejos pasitaike doh.gif

va p.c. SAVAS siandien jau veikia lygtai silvercity (iskabos dar nera)
Atsakyti