Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Priminkit man kas nors kur Vilniuje galima nusipitkri aukso spalvos detaliu?

Kas del replyciu tai mistika su jomis, vienus tobulai uzspaudzia spaustukus o kitus ... vakar skirtingus baiginejau kaip tik likucius, tai keikiausi kiek galejau nes spaudziu luzta, kita imu vel luzta, zaidziau tol kol susigadino troselis ir teko visa verini verti is naujo verysad.gif
Atsakyti
Aš tai net nežinau ar verta formuot tuos burbulėlius,gal geriau pirkt paslėpėjus ir bus tvarkingos pabaigos ir nervų mažiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
buzuka as ir neformuoju, bet kad ir paslepeju visokiu pilna, va aukso spalvos vakar bandziau tai jie tokie kieti kad kol suspaudi gauni nebe burbuliuka o kazkoki sleiva kreiova kiausini, tuo tarpu sidabruotus puikiausiai suspaudziu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2008 10 12, 18:35)
Atsinešiau žinių iš akmenėlių biggrin.gif Rytoj atsidarys akmeneliai.com,bent jau zadejo thumbup.gif Tik sake kol kas ne viskas dar sudeta,bet kiek yra turėtų užteks pradžiai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (sorry už pusini švepluma) lotuliukas.gif


Čia jau Mambera? bigsmile.gif
Eina jie k čiortu, pasidėliojau krepšelį - aš tiek pinigų neturiu, kiek man visko reikia biggrin.gif Bankrotas gatavs.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 14, 10:29)
Čia jau Mambera? bigsmile.gif
Eina jie k čiortu, pasidėliojau krepšelį - aš tiek pinigų neturiu, kiek man visko reikia biggrin.gif Bankrotas gatavs.

Mambera biggrin.gif
K Čiortu ,tai pas tave eit lotuliukas.gif Nes tavo avataras toks lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2008 10 14, 10:55)
Mambera biggrin.gif
K Čiortu ,tai pas tave eit lotuliukas.gif Nes tavo avataras toks lotuliukas.gif  thumbup.gif

Aha, tegu pas mane ateina, su visu geru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Da koks čia tau velnias ant mano avataro, kur ragus matai??? Čia mano nuotrauka. Nu nepasidažiau biskutuką, tai iškart tyčiotis, ania? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 14, 11:01)
Aha, tegu pas mane ateina, su visu geru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Da koks čia tau velnias ant mano avataro, kur ragus matai??? Čia mano nuotrauka. Nu nepasidažiau biskutuką, tai iškart tyčiotis, ania? schmoll.gif

Jau pakanka tavo nuostabios šypsenos su tokiais dantim lotuliukas.gif Biški ne į temą lotuliukas.gif

Bet ten dar ne viskas sudėta,nes žada jie viską sudėt ,kas yra parduotuvėj thumbup.gif
Atsakyti
Buzuka, nesigilinau labai, bet galima uzsisakyti ir ateiti pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 14, 11:37)
Buzuka, nesigilinau labai, bet galima uzsisakyti ir ateiti pasiimti?

Galima 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū Buzukai už informaciją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2008 10 14, 20:58)
Ačiū Buzukai už informaciją  wub.gif

Tu nedora moterie, o kad aš subankrutuosiu, tai tau nieko?! bigsmile.gif
Atsakyti
visos mes bankrutuojam...aš šian nejučia virš 30 lt palikau biggrin.gif
Atsakyti