Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Nuolaidos atrodo iki lapkričio pirmos 4u.gif Bet kas turi silpnybę svarovskiams ,tai dabar jie gavo naujų tokių didelių lempinių thumbup.gif O kabliukai nauji tikrai labai fainučiai ir dailūs angliški vadinami.Yra net tokie vieni maži,gal specialiai mergaitėm mažom skirti g.gif
Atsakyti
Buzuka, kaip surpatau, esate pazystamos su mambera, gal galetum paklausti, kada mazdaug bus jau el. parduotuve? Arba sudetos naujos prekes i ta katalogeli?
Atsakyti
balbetka, paaiskink zioplai, o is kur ta pasto adresa gaut? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2008 10 10, 18:13)
Uz 10 auskarams kabliuku suplojau tik 17Lt. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Ir tokie stori, neisteze biggrin.gif


*****, kaip pavydas suėmė doh.gif lotuliukas.gif Jaučiu ir man reiks atlėkt iki jūsų Vilniaus biggrin.gif

QUOTE(jaguarka @ 2008 10 11, 10:46)
ir aš vakar pilies g. apsilankiau. visiems akmenėliams 20% nuolaida, o turkiui ir koralus - 30%.  gerai, kad nemačiau naujų kabliukų... visą stipendiją bučiau palikus biggrin.gif


Smagu jums cool.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasalt @ 2008 10 11, 16:52)
balbetka, paaiskink zioplai, o is kur ta pasto adresa gaut? doh.gif  g.gif


Cia gal merginos atsakys, nes man el.pastu uzsakineti neteko ax.gif Buvau kazkur adresa ju uzsirasius, bet dabar nerabdu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balbetka: 11 spalio 2008 - 18:53
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 10 11, 17:47)
Buzuka, kaip surpatau, esate pazystamos su mambera, gal galetum paklausti, kada mazdaug bus jau el. parduotuve? Arba sudetos naujos prekes i ta katalogeli?

blush2.gif Nu žinai kai eini prekintis vos ne kasdien,tai nori nenori susipažįsti biggrin.gif Apie puslapį žinių nelabai turiu,gal kai kitą syk nueisiu pasiklausiu,kažkaip kai pačiai nereik ,tai ir neklausiu ax.gif

Mamberos el. paštas ambercenter@yahoo.com
Atsakyti
Bet nuolaidos viskam, ane? Ta prasme ir sidabrui ir akmenims ir t.t.??
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 10 11, 22:07)
Bet nuolaidos viskam, ane? Ta prasme ir sidabrui ir akmenims ir t.t.??


man atrodo tik akmenukam g.gif
Atsakyti
Nuolaidos tik akmenim,pasinaudokit proga pigiau gaut akmenukų mirksiukas.gif Kiek žinau ,tai neužilgo užsidarys parduotuvė rekonstrukcijai porai dienų doh.gif Tai reiks apsirūpint būtiniausiais reikmenim mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu labai, lauksiu ziniu
Atsakyti
As ir vakar buvau uzbegusi i sita parduotuvele. Ten tikrai dabar yra nuolaidos akmenukams. biggrin.gif
Norejau pasiteirauti.Vakar viename knygyne varciau knuga "Karoliuku verimo enciklopedija". Labai graziai isleista knyga ir visa informacija ten sudeta. Tik..ta minute neturejau 50 lt jai nusipirkti, o dabar nezinau kada vel vaziuosiu pro sali to knygyno. Gal kas turi sia knyga ir gali ideti nuskenuota cia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 10 11, 16:11)
Iki kada bus nuolaida Pilies gatvėje?? Reik nulėkt palikt pinigėlių....



QUOTE(Gegytė @ 2008 10 11, 23:07)
Bet nuolaidos viskam, ane? Ta prasme ir sidabrui ir akmenims ir t.t.??


nuolaidos akmenukams 20proc, o turkiui ir koralams 30proc. mirksiukas.gif iki spalio 31 dienos 4u.gif vakar oi kiek manjakių buvo lotuliukas.gif pardavėja sakė be pietų liko doh.gif
Atsakyti