Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Šian gavau iš karoliai.com. Užsakyma padariau trečiadieni vakarop. Užklausa į kokį banką gavau ketvirtadienį. Pervedžiau pinigėlius, antradieni gavau, kad jau išsiųstas, o šiandien jau pas mane bigsmile.gif Šiaip likau labai patenkinta, nei broko nei kitko blogo. Džiugu mirksiukas.gif
Atsakyti
na dar labai ilgai...nors savaitgalis buvo... ax.gif man si parduotuve labai patinka... smile.gif
Atsakyti
Is dvieju parduotuveliu uzsisakiau vielutes. Vienoje buvo varine sidabro spalvos, kita pasidabruota. Gavau ir jos visiskai vienodos doh.gif

Gal kuri mergaite greitu laiku sakysis is hobera.lt? Man reikia pasidabruotos vielutes is ten... Butu geriau, kad is kauno. skubiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 13 rugpjūčio 2008 - 11:57
QUOTE(cindy @ 2008 08 13, 12:56)
Gal kuri mergaite greitu laiku sakysis is hobera.lt? Man reikia pasidabruotos vielutes is ten... Butu geriau, kad is kauno. skubiai.

Jau nebereikia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as siandien is hoberos gavau ta pasidabruota...labai geros kokybes... mirksiukas.gif
Papildyta:
GAL KURI NORI PRISIDETI PRIE MANES SIUNCIANTIS IS www.sayila.nl (pasirinkit anglu, arba kita kalba), darau dideli uzsakyma, todel siuntimas nekainuos, plius siuntinys bus apdraustas.!!!!
uzsakyma siusiu kitos savaites treciadieni.jei kas nori prisideti prasau parasyti i mail. indanar@gmail.com, parasysiu kokiu formatu atsiusti uzsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 13, 14:00)
as siandien is hoberos gavau ta pasidabruota...labai geros kokybes... mirksiukas.gif
Papildyta:
GAL KURI NORI PRISIDETI PRIE MANES SIUNCIANTIS IS www.sayila.nl (pasirinkit anglu, arba kita kalba), darau dideli uzsakyma, todel siuntimas nekainuos, plius siuntinys bus apdraustas.!!!!
uzsakyma siusiu kitos savaites treciadieni.jei kas nori prisideti prasau parasyti i mail. indanar@gmail.com, parasysiu kokiu formatu atsiusti uzsakyma.

Priimsi, jei bus tik keli daikteliai? ax.gif
Atsakyti
priimsiu...ir maciau kad kauniete esi, tai galesiu i rankas perduot.man tik i worda sumetus atsiusk...kad matytusi nuotrauka, kiekis, kaina...ir tt. ir nuorodele. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 13, 14:22)
priimsiu...ir maciau kad kauniete esi, tai galesiu i rankas perduot.man tik i worda sumetus atsiusk...kad matytusi nuotrauka, kiekis, kaina...ir tt. ir nuorodele. mirksiukas.gif

Per kiek laiko panasiai is ten atsiuncia? Matai, kauniete as jau nebeilgai busiu, na iki rugsejo 1 turbut blush2.gif Pasizvalgysiu ir galbut ka uzsisakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
praeitus kartus atejo per 8 dienas...sayila pati minejo kad dazniausiai Lietuva pasiekia per 10-12.jei tapsi Vilniete irgi per zmones galesiu perduot... mirksiukas.gif
na pasiziurek, jei reiks ko, atsiusk i meila.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 13, 14:34)
praeitus kartus atejo per 8 dienas...sayila pati minejo kad dazniausiai Lietuva pasiekia per 10-12.jei tapsi Vilniete irgi per zmones galesiu perduot... mirksiukas.gif
na pasiziurek, jei reiks ko, atsiusk i meila.

Tai pakankamai greitai tada bigsmile.gif O ten kainos, tai duota kaina padaugint is 3,4528? g.gif
Atsakyti
paypal kursas (per ji darysiu pavedima), dabar 3,45...gali pakisti keliom tukstantosiom dalim... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 13, 14:41)
paypal kursas  (per ji darysiu pavedima), dabar 3,45...gali pakisti keliom tukstantosiom dalim... biggrin.gif

Bet esme, kad 3,45 biggrin.gif Saunu biggrin.gif
Atsakyti