Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

o tada dar vienas klausimas - ar jie šeštadienį dirba?
Atsakyti
o kur ta Stikle yra? g.gif
Atsakyti
pylimo 38 yra dar viena karoliuku parduotuvė, jin arčiau Sinagogos. ar dirba šešt tai nežinau...bet manau bent iki pietų tai turėtų.

Vilniuje stiklė yra netoli katedros, kai pvz 10 autobusas važiuoja link Sereikiškių parko, toj gatvykėj. http://www.stikle.lt/kontaktai/

papuosaliukai.lt labai dažnai apsiperku. Pati parduotuvės savininkė gyvena netoli mano namų, taigi be problemų galiu atsiimti. o kokybė visada puiki, aptarnavimas greitas ir malonus, man labai patinka;) dažniausiai smeigtukus ten perku, nes akmenukus tai mėgstu realiai pačiupinėt:)
Atsakyti
Siandien pagaliau atradau Stikliu gatveje esancia parduotuve""Sidabro pasaulis"'
Uzejau ir apmirau, kiek ten grozio viosokiausio. O sidabro tokio grazaus nesu maciusi, kaip i lobiu sala papuosliau lotuliukas.gif Tik, kad viskas mokama doh.gif
O sidabro kainos liux thumbup.gif
Uz 10 auskarams kabliuku suplojau tik 17Lt. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir tokie stori, neisteze biggrin.gif
Atsakyti
Tai dar mums cia kazkas pavydejo vales...
Atsakyti
Buvau Pilies gatvėj šiandien, tai pas juos nuolaidos visiems akmenėliams dabar. Prisipirkau visą maišiuką. Kai kuriem gavau 20%, kai kuriem 30% nuolaidą.
O kai pamačiau naujus auskarų kabliukus, tai galvojau manęs iš ten nieks neiškrapštys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pushi: 10 spalio 2008 - 22:03
QUOTE(balbetka @ 2008 10 10, 13:49)
Cia  mirksiukas.gif  Galima internetu uzsisakyti arba parduotuvej pirkti, bet parduotuve ju tik Vilniuj yra, Pilies 23 smile.gif


o kaip internetu užsisakyt? tavo nuorodoj tai tik "viešoji galerija", ne e-šopas... ar aš ne taip supratau.... g.gif

QUOTE(pushi @ 2008 10 10, 23:56)
Buvau Pilies gatvėj šiandien, tai pas juos nuolaidos visiems akmenėliams dabar. Prisipirkau visą maišiuką. Kai kuriem gavau 20%, kai kuriem 30% nuolaidą.
O kai pamačiau naujus auskarų kabliukus, tai galvojau manęs iš ten nieks neiškrapštys smile.gif


begsiu ir aš pinigines patuštint bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 10 10, 12:49)
Cia  mirksiukas.gif  Galima internetu uzsisakyti arba parduotuvej pirkti, bet parduotuve ju tik Vilniuj yra, Pilies 23 smile.gif

labai ačiū už info
Atsakyti
ir aš vakar pilies g. apsilankiau. visiems akmenėliams 20% nuolaida, o turkiui ir koralus - 30%. gerai, kad nemačiau naujų kabliukų... visą stipendiją bučiau palikus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 10 10, 22:49)
o kaip internetu užsisakyt? tavo nuorodoj tai tik "viešoji galerija", ne e-šopas... ar aš ne taip supratau.... g.gif


Jiems i pasta reik rasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Tyciojates? Visa Kauna islaksciau ieskodama grazesniu kabuku...
Atsakyti
Iki kada bus nuolaida Pilies gatvėje?? Reik nulėkt palikt pinigėlių....
Atsakyti