Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Luvita @ 2008 10 08, 16:16)
Jo jo baba vale pagal veida kainas nustato, vienam parduoda uz viena, kitam uz kita, taip su drauge netycia issikalbejom, as pirkau viena kaina, o ji kita diena tuos pacius karolius "sugebejo" 10 lt brangiau nupirkti, ir tai draugei tiesiai i vaida buvo pasakyta - CIA LABAI PIGIAI!!!!


Tas tiesa cool.gif Kai prieini, pasisveikini, paklausi naujovių... jaučia, kad ne naujokė smile.gif Iškart tada užsimezga šneka, karoliukus įvairius siūlo... Pirkau paskutinį kartą sidabrines kepurėles, tai nuo 1 Lt sugebėjau nusiderėt iki 70 cnt, vis laužiaus, kad per brangu... lotuliukas.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 21:16)
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif

Nėr ten nė kruopelytės sidabro biggrin.gif Kažkur inete anglų kalba buvau radusi paaiškinimą, tai metalo lydinys. Gerai, kad nėr nikelio, mažiau alergizuoja ax.gif Bet man jie patinka, ypač patamsinti tongue.gif
Atsakyti
beje tam paciam internete irgi buvo aprasyta kas tai yra ir ko kiek yra...bet nesigincyju...jus taip manot ir manykit...man tai jokio skirtumo:) mirksiukas.gif as turiu kitos info.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2008 10 08, 22:03)
Kultivuoti perlai, dar vadinami upiniais, sukultūrintais, dirbtinai išaugintais....

Tai visgi jie cia dirbtiniai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 08, 22:01)
na pasiliekam prie skirtingu nuomoniu...man tai paiskino juvelyras..ne tik apie ji...bet ir apie kitus dirbinius..rode skirtumus, pasakojo kaip kas daroma...artimas zmogus...nemanau kad butu melaves...o dirba su tuo daug metu...tad pasilieku teise tiketi juo...tai yra technika..kurioje sidabro yra...ir ji ne tik pavirsiuje...bet vyksta maisymas ir tt...
tad nesigincyjam....bet neisigilinus teigti, kad taip nera, tai irgi negalit...tik apziurejus daikta is to nesimato ir taip nuomone nekuriama... 4u.gif

na, ta detale, kurią tas juvelyras apžiūrinejo gal ir buvo sidabruota. nesiginčiju tikrai. bet patikėkit mergaites, as jau 13 metu prekiauju juvelyriniai dirbiniais, 6 metus patys juos gaminam, todel esu mačius tiek visko...vadinamo sidabru ir pasidabruotu metalu..., ir tikrai turiu supratima apie tauriuosius metalus.

dar noriu pasakyt apie tas prabas. iš jūsų pokalbių supratau, kad praba jūs vadinat tuos kaičiukus "925". 925 yra nustatytas standartas, kuris rodo lydinio, iš kurio pagamintas gaminys, vertingumą ir santykinį tauriųjų metalų kiekį lydinio masės tūkstantyje dalių. Šio santykio ženklas įspaudžiamas gaminyje. tai yra įspaudžiama 925. bet detales, kurias perkate nera gaminys, jos yra pusgaminis. ant auskarų kabliukų ar užsegimų galite jį rasti tik todėl ,kad valstybinis kontrolinis ženklas irgi dedamas ant užsegimų, tai kad nereiktų ant jau pagaminto daikto mušti ženkliuko 925, ką reikia daryti rankomis, ir bet koks ženkliuko ispaudimas deformuoja šie ktiek gaminį, formose, kuriose liejami užsegimai jau buna tas ženkliukas.
visus sidabrinius pusgaminius irgi tikrina lietuvos prabavimo rūmai (LPR), bet valstybinio kontrolinio ženklo ant jų nededa ant kiekvieno daikto, o išduoda kokybės pažymėjimą tam sidabro detalių kiekiui, kuris tikrinamas. taigi parduotuvėse galite prašyti šių pažymėjimų, kaip prabos įrodymo.
o jau ta tikrąją prabą, valstybinį kontrolinį ženklą, ant savo jau pagamintų dirbinių jūs pačios galite uždėti, nunešusios dirbinius i LPR. tik tada, kaip juvelyrinių dirbinių gamintojas, jūs turite tureti leidimą verstis veikla susijusia su tauriaisiais metalais ir turėti savo atsakomybės ženkla.
Čia šiek tiek info:
Lietuvos prabavimo rūmų puslapis www.lpr.lt

Lietuvos valstybiniai prabavimo ženklai

Apie prabavimą ir įspaudavimą

Įstatymas, reglamentuojantis veiklą susijusią su tauriaisiai metalais

Gal kas pasakys, kad offtopic'as, bet manau, kad info naudinga, nes daugelis ir daznoj temoj apie tai kalba.
jei, kas dar neaišku galit klaust, bet geriau i az.








Atsakyti
info tikrai naudinga ir gera...as nesigincyju del to sidabras ar ne,, pas vsokias vales ir tt...as senku apie tikraji tibeto sidabra...kaip ir kas...o ka istikro pardavineja...tai taip, tik istraukus licensijas gali irodyti jei tai zmogus, kuris negali is paziurejimo atskirti...
aip pat ir su akmenim...jei tuo nesidomi, ir nelabai zinai kas kuo skiriasi..tik pagal spalva gali pasakyti...tai ir vietoj visu oniksu, agatu ir tt...gali nusipirkti isvis eaiskios kilmes produkta...kartais net stikla...
bet snekam apie tikruosius gaminius, ne apie tai...koki pavadinima susigalvoja uzdeti pardavejas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 10 08, 22:25)
Tai visgi jie cia dirbtiniai? smile.gif

na, mergaites, nebūkit naivios, tikrai neištraukti iš jūros dugno.
tai yra gėlavandeniai perlai, dirbtinai išauginti perlų fermose.

Apie perlus

Dar apie perlus

apie perlus

na, juk yra googlas, vikipedija ir t.t - jei tik norit info galima rasti sočiai. O kai žinai, tai ir perkant jautiesi saugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 10 07, 23:18)
O varge, tai as jau prisipirkau sw pas ja blink.gif  Visai mazi, greiciausiai 4mm po 0,15cnt, didesni-0,30cnt, dar kazkokiu buvo po 1,20Lt, dar pirkau raudonu juosta-15Lt mokejau,bet net nepagalvojau, kad padielkes.
Papildyta:



Originalūs Swarovski kristalai niekad nebūna suverti ant juostelės.
jie būna baltos arba pilkos spalvo dėžutėse.
tokiose, kokia matosi čia
Papildyta:
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 07, 10:44)
nenustebčiau... Prie mano akių Siverctyje pardavėja vienai moteriškei aiškiai aiškino, kad upiniai perlai ir kultivuoti perlai- tai tas pats  hihihi.gif

bet tai ir yra tas pats.
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 08, 23:01)
info tikrai naudinga ir gera...as nesigincyju del to sidabras ar ne,, pas vsokias vales ir tt...as senku apie tikraji tibeto sidabra...kaip ir kas...o ka istikro pardavineja...tai taip, tik istraukus licensijas gali irodyti jei tai zmogus, kuris negali is paziurejimo atskirti...
aip pat ir su akmenim...jei tuo nesidomi, ir nelabai zinai kas kuo skiriasi..tik pagal spalva gali pasakyti...tai ir vietoj visu oniksu, agatu ir tt...gali nusipirkti isvis eaiskios kilmes produkta...kartais net stikla...
bet snekam apie tikruosius gaminius, ne apie tai...koki pavadinima susigalvoja uzdeti pardavejas... 4u.gif


gal pasikartosiu, bet kas tas yra "tikrasis tibeto sidabras"? tada galima sakyti ir "lietuviskas sidabras", "vokiskas sidabras", "baltarusiskas sidabras", bet juk, kas ji pagamino ir is ko, ir ar tai tikrai sidabras, taip ir lieka neaisku... o tuo labiau jei jis tikrai pagamintas tibete, labai abejociau jo praba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 08 spalio 2008 - 22:45
Mambera, a Mambera, a kodėl tu man nieko neparduodi ir į e-mailą neatsakai? Nusiunčiau prieš mėnesį - o tu nieko. Aš labai dora, man laisvai parduot galima, visi interšopai parduoda flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2008 10 08, 23:43)
bet tai ir yra tas pats.


g.gif aš buvau šventai įsitikinusi kad ne tas pats, bet gerai kad sužinojau. Tuomet įdomu, kodėl toje pačioje parduotuvėje šalia kabo "kultivuoti'' ir ''upiniai'' perlai ir jų kaina irgi skiriasi? (kultivuoti pigesni).
Atsakyti
Mambera....cia tie isvedziojimai tai visai ne prie ko...norint aisku galima prie bet ko prisikabinti...bet apie ka sneku, manai supratai...o tam kur kas pagaminta ir yra sertifikatai...beje...nesiskiria tik labai gera kopija...ir jei tuo nesidomi, nepastebesi...o jei esi nusimanantis atskirsi...ir viskas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 09, 09:04)
g.gif aš buvau šventai įsitikinusi kad ne tas pats, bet gerai kad sužinojau. Tuomet įdomu, kodėl toje pačioje parduotuvėje šalia kabo "kultivuoti'' ir ''upiniai'' perlai ir jų kaina irgi skiriasi? (kultivuoti pigesni).

O man pagooglinus susiveda, kad ne visai tais pats g.gif Upiniai perlai yra gėlavandeniai, tie, kurių moliuskai gyvena gėlame vandenyje, o jūriniai - kur moliuskai gyvena sūriam vandeny. O kultivuoja musėt tik tuos gėlavandenius, jūrinių ne? Bent jau Mamberos nuorodoj wikipediataip rašo.
Taigi taip išeitų, kad kultivuotas perlas - visada gėlavandenis, o gėlavandenis - ne visada kultivuotas? Nes vėlgi google rašo, kad kultivuoti juos išmoko 20 amžiaus pradžioj, o Rusijos didikai baisiai mėgo upinius perlus jau 17 amžiuj...

Kita vertus, galbūt šiuo metu upinių nekultivuotų perlų niekas neberenka, kas ten juos žino, tuos kitaicus? unsure.gif Jeigu taip, tada iš tikro išeitų, kad kultivuotas pardavimo prasme lygu upinis mastau.gif Bet tik pardavimo prasme, o va dvasiškai... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 spalio 2008 - 09:35
kriauklytese esancios upeje, kurioje savaime uzaugo tas perliukas. tai vadinsis upinis. Kultivuotas tai kazkokio dedes ar tetos kitaico ikistas i kriaukle i pamerktas upeje... dirbtinai uzaugintas. esme lyg ir vienoda auga upeje, bet visgi skiriasi kur natur uzauges o kur dirbtinai augintas...

cia as taip suratau savokas kultivuotas ir upinis g.gif ax.gif
Atsakyti