Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(jaguarka @ 2008 10 07, 22:56)
sveika:)
e-shopuose reiktų atidžiau paieškot, tikrai yra. o jei Vilniuj tai pilies gatvėj yra, trakų g. Heyshej, tikriausiai ir pylimo būtų. iš senukų pirkau tiktai tas skirtas vielutėj nukąst, tai esu patenkinta. bet apvalias geriau būtų jamt specialias:)


ačiū už info 4u.gif pasiskaičiau biškiuką daugiau apie tuos įrankius, tai bent žinau dbr jau ko ieškot doh.gif
Atsakyti
eikit sau pazvengiau nuo pat ryto biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2008 10 08, 07:56)
O aš tai norėčiau pas Mamberą, bet kad ji man neparduoda - rašiau e-mailu užsakymą, tai pššš - tyla sad.gif Gal ten kokio slaptažodžio reikia, o belekam neparduoda, ar ką? unsure.gif


na as kai nesulaukiu atsakymo parasau dar karta. kartais jei nesulaukiu ir paskui paskambinu... jei telefona nurodo nemanau kad negalima tada skambinti... beto kazkur mineta buvo kad galima skambint jei reiks tel nr brukstelk atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 08 spalio 2008 - 10:12
QUOTE(Luvita @ 2008 10 08, 10:03)
... o ja ka ateitu tikrinti - ji uzsidaro, pasislepia ta savo sidabra ir itaisiusi durniaus mina mirksi ir apsimeta jokio sidabro neturinti.... o kad vezasi ji dideliais kiekiais, tai tikrai, tik kaip per ta muitine praeina??? va cia jau jos reiktu klausti - bet itariu nepasakys  cool.gif


Tai pas ją sidabras ir nefigūruooja. Nebent žinai, kad prekiaujair paprašai įdėt smile.gif
Kaip tik prieš kelias d pirkaus iš jos sidabrinius auskarų kabliukus. Sakykit, ten tikrai sidabras? g.gif Įtarimas man kila dabar doh.gif

QUOTE(buzuka @ 2008 10 08, 10:13)
Jūs gal tai Babai Valei atspausdinkit visas nuomones apie jos prekes lotuliukas.gif Ot norėčiau pažiūrėt į jos veida tada lotuliukas.gif Taip ateini netyčia palieki ant staliuko kokio,kad galėtų pasiskaityt.Norėčiau pasisvečiuot ten ale labai toli biggrin.gif Nes jau papasakojat kokios ten kainos,tai atrodo vos ne už ačiū atiduoda biggrin.gif


lotuliukas.gif įsivaizduoju jos reakciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 08, 07:56)
A vat iš kur doh.gif  Tfū, kokia durna aš boba, taigi pas pusę miesto tuo klausimu buvau doh.gif  biggrin.gif  Jo jo, aš buvau, aš. Kai pati siaubingai veidų neįsimenu, tai atrodo, kad ir kiti taip blush2.gif

Pirkau perlų. Prisiklausius čia, vieną traiškiau - norėjau pažiūrėt, kas viduj, a gal netikras  biggrin.gif  Su replėm. Trekšt... Nieko, regis, buvo tikras lotuliukas.gif
Papildyta:

O aš tai norėčiau pas Mamberą, bet kad ji man neparduoda - rašiau e-mailu užsakymą, tai pššš - tyla sad.gif Gal ten kokio slaptažodžio reikia, o belekam neparduoda, ar ką? unsure.gif

As irgi baltu dideliu perlu pirkau 2juostas, mam butinai uzsimane, ka dpadaryciau karolius ir auskarus, bet liepiau duot issirinkt, nes ten sakar makar priverta skirtingu dydziu, tai paskui parsinesus namo kiekviena kart keikiuos. doh.gif Labai reikejo sidabriniu kabliuku, bet susilaikiau, as ir planuoju pas ta Amber uzsisakinet, labai didelis pasirinkimas, o siaip paskutiniu metu daugiau is internetiniu parduotuviu perku, tik trukumas, kad sidabriniais kabliukais jos neprekiauja LT.

P.S. Del kainos, karta norejau kazkokiu ten karoliuku, tai pasakiau, kad man daug reik, gal ten apie 70vnt., tai sako, as tau pigiai duosiu, o kaip tik buvau paziurejus e-shop, tai pas ja brangiau buvo, pasakiau, kad per brangu ir internete pigiau galiu gaut, tada dar paleido kaina, oi ten boba biggrin.gif Turbut kaina sugalvojapaziurejus i zmogu doh.gif
Atsakyti
Nezinau tiesa ar ne,bet sako norint patikrint perlus reikia perbraukt per veidrodi.Jei tikri bus baltas dryzius cool.gif
Atsakyti
Jo jo baba vale pagal veida kainas nustato, vienam parduoda uz viena, kitam uz kita, taip su drauge netycia issikalbejom, as pirkau viena kaina, o ji kita diena tuos pacius karolius "sugebejo" 10 lt brangiau nupirkti, ir tai draugei tiesiai i vaida buvo pasakyta - CIA LABAI PIGIAI!!!!
Kas del perlu - tai kita drauge buvo Kinijoje ir jie ten buvo uzklyde i gamykla, kurioje gaminami dirbiniai is tikru perlu, tai juos taip mokini, paimi du perlus ir viena i kita patrini, jei tikri, tai jausisi toks kaip dzirzesys juos trinant, o jei stiklas, tuomet slys kaip per sviesta. Pabandem su jos pirktais perlais, nu tiksliai merginos jauciau as ta dzirgesi ...
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 10 08, 15:56)
As irgi baltu dideliu perlu  pirkau 2juostas, mam butinai uzsimane, ka dpadaryciau karolius ir auskarus, bet liepiau duot issirinkt, nes ten sakar makar priverta skirtingu dydziu, tai paskui parsinesus namo kiekviena kart keikiuos. doh.gif Labai reikejo sidabriniu kabliuku, bet susilaikiau, as ir planuoju pas ta Amber uzsisakinet, labai didelis pasirinkimas, o siaip paskutiniu metu daugiau is internetiniu parduotuviu perku, tik trukumas, kad sidabriniais kabliukais jos neprekiauja LT.

P.S. Del kainos, karta norejau kazkokiu ten karoliuku, tai pasakiau, kad man daug reik, gal ten apie 70vnt., tai sako, as tau pigiai duosiu, o kaip tik buvau paziurejus e-shop, tai pas ja brangiau buvo, pasakiau, kad per brangu ir internete pigiau galiu gaut, tada dar paleido kaina, oi ten boba biggrin.gif Turbut kaina sugalvojapaziurejus i zmogu doh.gif

O kokia kaina panasiai tos perlu juostos?
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 10 08, 17:29)
O kokia kaina panasiai tos perlu juostos?

Nuo 10 iki 100, priklausomai nuo kondicijos...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 08, 17:56)
Nuo 10 iki 100, priklausomai nuo kondicijos...

Jooo, kaina nebloga hihihi.gif Na, bet visgi perlai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 21:16)
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif

drisčiau labai stipriai abejoti... tas vadinamas "tibeto sidabras" - tai tik atitinkamų raštų ir formų pavadinimas. kaip ir "mali sidabras" ar dar ten esu kažkokių girdėjusi. na, vien pagal kaina ir kokybe sprendziant galima matyti, kad sidabro ten... oi... bet nera.
o detalės jei ir yra pasidabruotos ar paauksuotos, tai tas sluoksnis ant jų yra 0,00...mikronų, ir betkas kiek išmanantis jums pasakytu, kad ten yra metalas. beje, tas sidabravimas ar auksavimas labai greit nusitrina, ypac vietose, kurios lieciasi...
Atsakyti
na pasiliekam prie skirtingu nuomoniu...man tai paiskino juvelyras..ne tik apie ji...bet ir apie kitus dirbinius..rode skirtumus, pasakojo kaip kas daroma...artimas zmogus...nemanau kad butu melaves...o dirba su tuo daug metu...tad pasilieku teise tiketi juo...tai yra technika..kurioje sidabro yra...ir ji ne tik pavirsiuje...bet vyksta maisymas ir tt...
tad nesigincyjam....bet neisigilinus teigti, kad taip nera, tai irgi negalit...tik apziurejus daikta is to nesimato ir taip nuomone nekuriama... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 10 08, 18:31)
Jooo, kaina nebloga hihihi.gif  Na, bet visgi perlai smile.gif

Kultivuoti perlai, dar vadinami upiniais, sukultūrintais, dirbtinai išaugintais....
Atsakyti