Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(saule** @ 2008 10 07, 23:18)
Zinau, kaip atrodai, buvai pas mane siuntinio, dar sokolada gavau is taves tongue.gif O siaip as labai gerai isimenu zmones net to nenoredama smile.gif Tu buvai su juoda striuke ir su nuo aules akiniais smile.gif

A vat iš kur doh.gif Tfū, kokia durna aš boba, taigi pas pusę miesto tuo klausimu buvau doh.gif biggrin.gif Jo jo, aš buvau, aš. Kai pati siaubingai veidų neįsimenu, tai atrodo, kad ir kiti taip blush2.gif

Pirkau perlų. Prisiklausius čia, vieną traiškiau - norėjau pažiūrėt, kas viduj, a gal netikras biggrin.gif Su replėm. Trekšt... Nieko, regis, buvo tikras lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juoda_avis @ 2008 10 07, 23:11)
ai kad ir tie swarovskiai netikri, as noreciau ten apsilankyt  ax.gif mes cia Klaipėdoj nieko tokio neturim  verysad.gif

O aš tai norėčiau pas Mamberą, bet kad ji man neparduoda - rašiau e-mailu užsakymą, tai pššš - tyla sad.gif Gal ten kokio slaptažodžio reikia, o belekam neparduoda, ar ką? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:10)
o tu paprasyk sertifikato...aisku kazin ar toki tures, bet, gal is veziu ismusi:)))o siaip juk swarovskiai visgi stiklas...ir neaisku ar pirkdamos ta brangesni ne padielka nusiperkam...nes kas moka padirbti...tai nelabai ir skirtumas bus... biggrin.gif

Aš viską perkuos pas Mambera ,tai tikrai žinau ,kad viskas tikra,jau geriau gal kai ir brangiau nusipirkt ,bet tikrai žinai ,kad tinkama ir kokybiška prekė biggrin.gif
Tarkim Svarovskiai tikrai neplagijatas,nes svarovskiai gaunami originaliuose SW įpakavimuose,pati savom akim mačiau ,o ir pačioj vitrinoj padėti tie maišiukai,o jei yra nepatikimumas ,kad tikri,paprasčiausiai imi ir pprašai ,kad parodytų dėžutę mirksiukas.gif
Sidabaras nežinau kaip paaiškint,bet kas jau senokai dirba ,tai net be prabos gali atskirt sidabrą nuo metalo,o ir ant mažų detalyčių neuždėsi prabės ax.gif
O va su tuo tibeto sidabru anksčiau ir neįsikirtau ,kai jis toks pigus,ale pasirodo joks čia nesidabras biggrin.gif
Noa,tu dar syk parašyk Mamberai,gal nenuėjo laiškas,tikrai turėjo atsakyt mirksiukas.gif

O va metalinius vinukus perkuos rankdarbiuose irgi labai geri ir kokybiški vinukai.Tai va man tik šios dvi vietos patikimos ,žinau ,kad neapgaus,nes joms kiekvienas klientas svarbus thumbup.gif
Atsakyti
na del klientu svarbumo, tai cia kiekvienas manau savo nuomone parasytu...bet neesme...yra ir daugiau geru vietu netik tos dvi...va man siaip nepatinka gal tokios kaip pas vale, pas mus panevezy...paleidzia pigiai...tai ir perka reikia nereikia...taip prisitraukia zmones, o paskui visa s iskisineja...ir niekas nebeziuri kokybes...svarbiausia gi buna pigu...tada perki reikia nereikia...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 21:16)
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif

Merginos, kiek teko man dometis - tai tibeto sidabras yra taip vadinamas melchioras ax.gif
o kad pas baba vale parduodami sidabriniai kabliukai be prabos - pati pirkau ir labai nusistebejau, kai grizusi tos prabos neradau g.gif , o va vakar nusipirkau pilies gatveje sidabrinius isegimus dvieju rusiu, tai ant abieju radau ispaudus 925, kiek teko dometis, jei jau sidabrinis daiktas - pusfabrikatis ar ne - vistiek ispaudzia priklausanti skaiciuka rolleyes.gif
Kitas dalykas perkant is kinieciu sidabra, ar tu pats parsivestum ar siustumeisi, muitine taip paprastai taves nepraleis, cia jau reikia prabavimo rumu isduotu sertifikatu prrekybai, kad fuflo nekisamas, va va tai ir baba vale turetu toki sertifikata tureti, kad tikrai sidabra parduoda, o jei pirkosi europos sajungoje, tuomet prekes isigijimo dokumenta, kuriame juodu ant banlto ir parasyta - sidabras. o ji su savo agusybe pirkeju s....mala, ir nesileidzis i kalbas.
Atsakyti
na del to pervezimo...tai jei nedideli kieki vezi, niekas neprikibs...as galiu papasakoti kaip dar prasiveza didelius kiekius, praeidami muitine...savom akim nebuciau macius, tai ne uz ka nepatikeciau...niekas tu muitu nenori moket, uz tai neturi paskui popieriu, bet...parduoda pigiau...ir jei yra praba ant daikto, tai tas popierius nera labai ir svarbus... 4u.gif
Atsakyti
Tai kai ji bazeje prekiauja savo kamareleje, tai ir sedi sau rami.... o va e-shopuose kiekvienam daiktui turi buti isigijimo dokumentas, nes tuomet mokesciai kai patrumpina, neva kontrabanda, va ir baigiasi visi gudrumai, o ja ka ateitu tikrinti - ji uzsidaro, pasislepia ta savo sidabra ir itaisiusi durniaus mina mirksi ir apsimeta jokio sidabro neturinti.... o kad vezasi ji dideliais kiekiais, tai tikrai, tik kaip per ta muitine praeina??? va cia jau jos reiktu klausti - bet itariu nepasakys cool.gif
Atsakyti
na mazdaug zinau kaip praeina biggrin.gif bet va reikia but tokiu nervu ir ant visko....smile.gif))uz tai paskui tokie moka ir visai s parduoti... ax.gif nu vaziuosiu paziuret ka ji ten gero dabar turi...baisiai idomu... ax.gif
Atsakyti
o tai vaziuosi net is panevezio???? o kad ji turi nekaltos kumeles veida ir bet kokioje situacijoje - tai cia akivaizdu, pati kazkada gyresi, akd dirbo su psichiniais ligoniais, tai dabar taip ant visko padejusi, kad akivaizdu ir itiketina.... ir s....moka ikisti, ir s....moka malti, zodziu baba vale - super baba
Atsakyti
na as gyvenu tarp kauno ir panevezio:))))kaunas mano namai dar visai nesenai buvo...tad ir lankymasis ten labai daznas ax.gif
Atsakyti
Jūs gal tai Babai Valei atspausdinkit visas nuomones apie jos prekes lotuliukas.gif Ot norėčiau pažiūrėt į jos veida tada lotuliukas.gif Taip ateini netyčia palieki ant staliuko kokio,kad galėtų pasiskaityt.Norėčiau pasisvečiuot ten ale labai toli biggrin.gif Nes jau papasakojat kokios ten kainos,tai atrodo vos ne už ačiū atiduoda biggrin.gif
Atsakyti
man labiausiai patiko vienos pasakojimas cia pazystamos...kai ten nusipirko dabar nepamenu kokio ale akmens skaldos...ir paskui kakla nudaze...va ir parodo kokybe... biggrin.gif
Atsakyti
Jinai uz aciu atiduoda tai, ko niekas neperka, o ka perka - patikek, o kai jai primeni, kad praeita karta buvo pusliciu pigiau, ji tuo kumeles veidu pasiziuri ir sako - kinieciai pabrangino, nenori nepirk, va matai kiek uz tavo nugaros norinciu ir besivezianciu laukia.... ir ka jei labai reikia ir perki, o kita karta vel pakilusios kainos, nors ji ir sniurais parduoda, lyg ir pigiau, o kai parsinesi namo, paleidi ta sniura, 30 % ismeti, ir savikaina to akmenuko gaunasi tokia pati kaip eshopuose, o ziurek ir brangiau. Pamenu rankdarbiuose buvo unakito kvadrateliai po 0.40 cnt, o pas ja pirkausi visa sniura, ne po 1 vnt, ir kai namie pasiskaiciavau kiek man vienas akmenukas kainavo- -gavosi 0.60 cnt, nu ir ka gi "pigiau" ???
Taip kad merginos, kai nusiperkat, pasiskaiciuokite, ir pamatysite, kad ne taip jau ten pigu, kaip cia paskleista, o buna, kai jau nueini tai ir palieki daugiau ar maziau, gi neiseisi neapsipirkes, jei jau del to ten vaziavai...
Atsakyti