Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

nu zvekit kiek norit...bet taip yra...nezinau kuo ten ta vale prekiauja...gal tik taip sako...bet as turiu is tikro atvezto su visais sertifikatais...ir ne siaip is galvos paemiau ir parasiau...nors ...kaip norit taip galvokit...kiekvienas savo nuomone turi...tik tiek, kad jei nezinot, tai nesakykit nieko tada... 4u.gif
Atsakyti
Aha, as irgi ebay ziurineju, kad visur parasyta tibeto sidabras (cinko lydinys).


Pas Vale ir man, nu net gaila zmoniu, atrodo taip ir knieti pasireiksti apie tuos jos svarowskius, nu bet tvardausi, as gi isaukleta, o tai kaip pradesiu nebepabaigsiu biggrin.gif. Ipac smagu, kai duoda suverta juosta (ne verini) ir tvirtina, kad cia tikri swarovski, kai tuo tarpu swarovskiai niekada nepraduodami taip suverti... Nors kita vertus, jeigu nuosirdziai - as niekada is arti neapziurinejau jos swarovskiu (apart ala swarovskius, kai budavo po tris lt arba tuos suvertus, neaisku kokios formos), gal tikrai nesa i tikrus? Tiesa sakant, mano mastymas toks, kad jokio skirtumo, tikras swarovskis, ar ne, bet jeigu atrodo taip pat, kaina pigesne, kokybe ta pati, kodelgi man neparasius vietoj swarovski stiklas, ir taip sutaupyti savo ir klijenciu pinigelius?
Atsakyti
o tu paprasyk sertifikato...aisku kazin ar toki tures, bet, gal is veziu ismusi:)))o siaip juk swarovskiai visgi stiklas...ir neaisku ar pirkdamos ta brangesni ne padielka nusiperkam...nes kas moka padirbti...tai nelabai ir skirtumas bus... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:10)
o tu paprasyk sertifikato...aisku kazin ar toki tures, bet, gal is veziu ismusi:)))o siaip juk swarovskiai visgi stiklas...ir neaisku ar pirkdamos ta brangesni ne padielka nusiperkam...nes kas moka padirbti...tai nelabai ir skirtumas bus... biggrin.gif

Nu jei padirba taip, kad nesiskiria, tai tada aišku, bala nematė biggrin.gif Bet ten tai skiriasi...
Sako, kad nekatrie broliai kiniečiai labai dailiai padirba, kad nieko nesiskiria, bet pati nežinau, nemačiau. Mačiau tik čekiško stiklo bikonus - biskutuką nuo svarovskio skiriasi, šiek tiek mažiau blizga ir viduj gali būt mažų burbuliukų, o svarovskiuose jų nėr. Bet aplamai gražiai atrodo, gal kada reiks pabandyt...
Atsakyti
o kokia kaina pas juos swarovskiu, kad sakot labai pigu???turiu omeny vieno paprasto kokiu 5 mm???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:10)
o tu paprasyk sertifikato...aisku kazin ar toki tures, bet, gal is veziu ismusi:)))

schmoll.gif Pas babą Valę nieko nepaprašysi, nieko jai neišaiškinsi ir iš niekur jos neišmuši, ten ne ta situacija schmoll.gif Tai maždaug tas pats, kaip sausakimšam troleibuse įlipus per galą paprašyt vairuotojo, kuris baigia darbo dieną, vidurinio mokslo baigimo atestato... laugh.gif Jau vien dėl to, kad paprastai būna minia žmonių ir visi viską perka, ir ji vienu metu parduoda keturiems pirkėjams biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:18)
o kokia kaina pas juos swarovskiu, kad sakot labai pigu???turiu omeny vieno paprasto kokiu 5 mm???? g.gif

Neatsimenu. Penki litai šniūras gal? Jie ten šniūrais biggrin.gif Nu tokiais kad gali ant kaklo kabint... Bet ne svarovskiai ten ir nieko panašaus į svarovskius.
Šiaip galima pas ją šio to gero rast, nesakau g.gif Bet jau ginčytis tai be šansų laugh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 spalio 2008 - 21:20
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:10)
o tu paprasyk sertifikato...aisku kazin ar toki tures, bet, gal is veziu ismusi:)))o siaip juk swarovskiai visgi stiklas...ir neaisku ar pirkdamos ta brangesni ne padielka nusiperkam...nes kas moka padirbti...tai nelabai ir skirtumas bus... biggrin.gif



kad zinok jie ten nelabai sertifikatus siuncia. o jei ir siuncia, tai gal ta pati teta perpirko. cia panasi situacija buvo parduotuvej kur dirbau, ateina ir sako, o jus man irodykit kad cia swarovskiai, nes silver city tai brangiau. kaip as dabar galiu zinot kad pas jus tikri? nu tai ir aiskini, kad ponia pirkeja permokejo ziauriai tam silver city lotuliukas.gif
o siaip tai daug kur buvo kalbeta apie tuos swarovskius, bet tai vistiek atsiras kas pirks, gaila as ne is kauno butu idomu paziuret kas ten per stebuklas pas ta teta ax.gif
Atsakyti
nu tai jau tikrai ne swarovskiai...as kiek bunu bazej vis praeinu pro sali, tingiu grustis...reiktu kada uzbegti...o ji ten pat...senai bebuvau...ten pat, tai lyg buvo geltonoj galerijoj, 5 sandeli...ar pasikeite, kur kitur dabar??? g.gif
man irgi baisiai smalsu pasidare, reiks sestadieni nuvaziuoti..busiu toj pusej...siaip del smagumo...bet tai ka man imuniteto nera pirkti..pamatau kokius akmenis ir griztu pilnom kisenem:))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 07 spalio 2008 - 21:39
ai kad ir tie swarovskiai netikri, as noreciau ten apsilankyt ax.gif mes cia Klaipėdoj nieko tokio neturim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 07, 21:04)
Ant sidabrinių kabliukų tai ir pas Valę yra praba. Yra yra. O ant sidabruotų tai aišku, kad ne unsure.gif  O tibeto sidabras - tai joks ne sidabras, tai metalas ir yra iš tikro unsure.gif  Pavadinimas tik toks, nu tipo, sidabro imitacija, todėl, kad juodinta. Ir dar gal todėl, kad pirktų hihihi.gif

O iš kur tu žinai, kaip aš atrodau? mastau.gif Niko tai neatpažįstu mastau.gif man už nugaros visa minia stovėjo... Nu jau kai daėjau, aišku laugh.gif
Irgi nusipirkau šį bet tą ne į temą doh.gif  Reikėjo ryškių spalvų, aiškios kilmės - arba natūralus akmuo, arba stiklas. O nusipirkau kažką - nu gal ir aiški kilmė, bet dėl spalvų tai tylėt ir tylėt wacko.gif

As buvau pirkus paprastus uzsegamus, tai tikrai nebuvo, bet mokejau po 2Lt, dabar jau pabrango ir po 3Lt praso smile.gif
Zinau, kaip atrodai, buvai pas mane siuntinio, dar sokolada gavau is taves tongue.gif O siaip as labai gerai isimenu zmones net to nenoredama smile.gif Tu buvai su juoda striuke ir su nuo aules akiniais smile.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:18)
o kokia kaina pas juos swarovskiu, kad sakot labai pigu???turiu omeny vieno paprasto kokiu 5 mm???? g.gif

O varge, tai as jau prisipirkau sw pas ja blink.gif Visai mazi, greiciausiai 4mm po 0,15cnt, didesni-0,30cnt, dar kazkokiu buvo po 1,20Lt, dar pirkau raudonu juosta-15Lt mokejau,bet net nepagalvojau, kad padielkes.
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 22:38)
nu tai jau tikrai ne swarovskiai...as kiek bunu bazej vis praeinu pro sali, tingiu grustis...reiktu kada uzbegti...o ji ten pat...senai bebuvau...ten pat, tai lyg buvo geltonoj galerijoj, 5 sandeli...ar pasikeite, kur kitur dabar??? g.gif
man irgi baisiai smalsu pasidare, reiks sestadieni nuvaziuoti..busiu toj pusej...siaip del smagumo...bet tai ka man imuniteto nera pirkti..pamatau kokius akmenis ir griztu pilnom kisenem:))))

Ji geltonam 4 sandely, tik dabar pacioj pabaigoj per gala isikurus, ten dabar padaryti atskiri skyriai, biski tvarkingiau susideliojus, nes pries tai po tais stiklais grynas chaosas buvo smile.gif
Atsakyti
tai dar normaliai...nors 4 mm 15 ct tai jau itartina...siaip ciklantoj panasiai...bet va pries hyper maxima kur prekiauja...tai kiek kas ismanantis ziurejo, tai nepasake kad padirbti:)bet va ten kainos labai neblogos...ir su pas juos pirktais jokiu problemu nekilo... ax.gif
Atsakyti
tai nei viena nenorit priimti naujokių užsakymams? taigi būtų pigiau kooperuotis. ir siuntimo išlaidos, o ir nemanau, kad niekam nereikia kažkokios smulkmenos dėl kurios tikrai viena pati nesisakysit. jei ką galiu ir aš padaryt užsakymą. kreipkitės į až su norais ir užsakysim kartu. mirksiukas.gif
Atsakyti