Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Luvita @ 2008 10 07, 08:31)
Jo cia geras butu, ateina viena palasina, ateina kita palasina.....kai nestu tave baba vale su tuo skysciu, tai toli skristum  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Įsivaizdavau, net garsiai žvygtelėjau lotuliukas.gif

O jei kokiam garbiam silversityje užlašintum, ir paaiškėtų, kad ne sidabras unsure.gif

Aš kartą Ciklantoj tardžiau. Sakau, kaip atskirt? Nieko jos nežino sad.gif Sakau, nu bet va, prekiaujat, šalia sudėti, ir sidabras, ir ne. O jei sumaišot? Atsakymas - mes nemaišom. O iš kur žinot, kad tikrai nemaišo unsure.gif Ateis kokia viena žiopla pardavėja... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 07, 10:30)
O jei kokiam garbiam silversityje užlašintum, ir paaiškėtų, kad ne sidabras unsure.gif


nenustebčiau... Prie mano akių Siverctyje pardavėja vienai moteriškei aiškiai aiškino, kad upiniai perlai ir kultivuoti perlai- tai tas pats hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 07, 10:44)
nenustebčiau... Prie mano akių Siverctyje pardavėja vienai moteriškei aiškiai aiškino, kad upiniai perlai ir kultivuoti perlai- tai tas pats  hihihi.gif

Chi chi, gal jai pasirodė, kad upėj kultivuot patogiau hihihi.gif
O man sakė, kad pas juos TIK IŠVIEN natūralūs akmenys. O pasiūloj guli sau opalitas, visos kairo naktys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, smile.gif nesenai susidomejau karoliukais, veriniais. Noreciau suzinoti kam reikalingas paskirstytojas? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaimili @ 2008 10 07, 11:19)
Sveikos, smile.gif  nesenai susidomejau karoliukais, veriniais. Noreciau suzinoti kam reikalingas paskirstytojas? 4u.gif  ax.gif

paskirstytojai pvz tokie http://www.hobera.lt...products_id=751 naudojami apyrankem arba veriniam, kurie veriami is daugiau "giju" kaip sitam pavyzdy 5 gijom, buna dar tokie: http://www.hobera.lt...roducts_id=1123 naudojami auskarams (prikabineti ivairiu akmenuku ar pan.)
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 06, 00:16)
o man pas vale tai chaltura kvepia  cool.gif , kiek ji sugeba broko ikisti, kai gristi namo apsiziuri - verkti norisi verysad.gif, o kiek kartu yra nedadejusi..... zodziu norejau pas ja pirktis pasidabruotu auskaru isegimu, klausiu ar turi, ji neradusi pas savo manekena klausia - klausyk ar turim tu pasidabruotu isegimu, o jis - tu metaliniu??? susimete vale, sako tai jie gi pasidabruotais vadinasi...tai kuris is ju dabar melavo??? vale ar manekenas??? ir ka as tada nusipirkau - metala ar pasidabruotus kabliukus?? gi nenunesi istirti, o vale tuom ir naudojasi...drauge pirkosi sidabrinius kabliukus, ir jau po dienos nesiojimo ausis pradejo berti, nes ji labai jautri nesidabriniasm kabliukams...Zodziu kaip ten sako - ne viskas auksas, kas auksu ziba... cool.gif

Aha, man del auskaru kabliuku irgi itarima skyla, jokios prabos, nieko, is kur zinot, kad sidabriniai. Dar norejo man tas ponas ikist paprasto metalo vietoj tibeto sidabro, ale kad labai jau skiriasi isvaizda, kaip tik tokius buvau macius int. praduotuvej prie metalo, tai sakau, kad cia ne tas, ko man rei, tada sako maziau, ar cia metalas, Vale sako, jo jo doh.gif

QUOTE(L.o.v.e @ 2008 10 06, 17:22)
biggrin.gif.
Gegyte - oj kaip as noreciau pas Mambera... Kiekvienas miestas turi savo super taskus, ir cia kaip sakoma - kito kasnis skanesnis.
Saule** va va, man tas pats. As visada pas ja ateinu sus sarasiuku, bet zmoniu, kruvos, pusvalandi atstovejusi eileje pasimetu, pamirstu tiesiog paprasyti puse daiktu is savo saraso, ir apskritai skubu, nes pas ja per ilgai uzsistovejau.... O dar tai, kad pas viena akmenai, pas kita detales dar labiau apsunkina visa reikala. O taip noretusi tiesiog pastoviniuoti, ramiai letai pasirinkti, apziurinete prekytes, pvz. kaip silvercity. Zodziu, visai susimakliavoju, gerai, kad dar liezuvis nesusipina.

drinks_cheers.gif Oi, kiap man tas nepatinka, nieko galiausiai doro nenusiperku ir griztu suduku kokiu prisipirkus, as megstu is leto, normaliai apziuret, o ne ant karstuju. Plius dar man nepatinka, kad ten kelis zmones is kart aptarnauja ir jei ateina kazkas, kas daznai perka ir zino, kad daug pirks, tai tipo greiciau doh.gif O siaip tai prasau pati rinktis akmenis, nes jau kelis kartus skirtingu dydziu prikrove, tai jau antra kart dave visa maiseli ir issirinkau tongue.gif

QUOTE(Noa @ 2008 10 07, 10:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Įsivaizdavau, net garsiai žvygtelėjau lotuliukas.gif

O jei kokiam garbiam silversityje užlašintum, ir paaiškėtų, kad ne sidabras unsure.gif

Aš kartą Ciklantoj tardžiau. Sakau, kaip atskirt? Nieko jos nežino sad.gif Sakau, nu bet va, prekiaujat, šalia sudėti, ir sidabras, ir ne. O jei sumaišot? Atsakymas - mes nemaišom. O iš kur žinot, kad tikrai nemaišo unsure.gif Ateis kokia viena žiopla pardavėja... unsure.gif

Maciau tave pas teta Vale penktadieni, kaip tik uz nugaros stovejau tongue.gif As ir vel eilini syki nusipirkau ne ta, ka planavau, dabar sakiau viskas, uzsisakysiu is internetines pardes ir vsio, nors galiu kad ir kelias dienas rinktis, niekas nemina ant kojos.
O del Ciklantos, tai ten tos panos dievazi zioplos, ko paklausi-to negausi, ziuri kaip i nenormalia, nors pacios neismano. Prasiau 6mm stiklo karoliuku, tai sako tokiu nebuna, stiklinai supakuoti maiseliais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 10 07, 15:04)
Aha, man del auskaru kabliuku irgi itarima skyla, jokios prabos, nieko, is kur zinot, kad sidabriniai. Dar norejo man tas ponas ikist paprasto metalo vietoj tibeto sidabro, ale kad labai jau skiriasi isvaizda, kaip tik tokius buvau macius int. praduotuvej prie metalo, tai sakau, kad cia ne tas, ko man rei, tada sako maziau, ar cia metalas, Vale sako, jo jo doh.gif .

Ant sidabrinių kabliukų tai ir pas Valę yra praba. Yra yra. O ant sidabruotų tai aišku, kad ne unsure.gif O tibeto sidabras - tai joks ne sidabras, tai metalas ir yra iš tikro unsure.gif Pavadinimas tik toks, nu tipo, sidabro imitacija, todėl, kad juodinta. Ir dar gal todėl, kad pirktų hihihi.gif

QUOTE
Maciau tave pas teta Vale penktadieni, kaip tik uz nugaros stovejau tongue.gif
O iš kur tu žinai, kaip aš atrodau? mastau.gif Niko tai neatpažįstu mastau.gif man už nugaros visa minia stovėjo... Nu jau kai daėjau, aišku laugh.gif
Irgi nusipirkau šį bet tą ne į temą doh.gif Reikėjo ryškių spalvų, aiškios kilmės - arba natūralus akmuo, arba stiklas. O nusipirkau kažką - nu gal ir aiški kilmė, bet dėl spalvų tai tylėt ir tylėt wacko.gif
Atsakyti
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 10 06, 14:45)
Nu pas ją reikia labai žinot, ko konkrečiai nori ir labai žiūrėt, ką perki, tas teisybė. Nes nežinantiems tai ji ten įperša - brolio kiniečio stiklas svarovskiu pasidaro ir panašiai rolleyes.gif 


tai jau jo... kinieciu swarovski... ir ateina tokios soliariume uzsitrenkusios... oooo jau swarovskiu turit! bigsmile.gif turim turim doh.gif stoviu ir galvoju kiba nusiusti ten kur tikras swarovskis... ax.gif

QUOTE(saule** @ 2008 10 07, 15:04)
Aha, man del auskaru kabliuku irgi itarima skyla, jokios prabos, nieko, is kur zinot, kad sidabriniai. Dar norejo man tas ponas ikist paprasto metalo vietoj tibeto sidabro, ale kad labai jau skiriasi isvaizda, kaip tik tokius buvau macius int.

na siaip praba ne visur sutinkama sidabriniuose gaminiuose... kodel neklauskit.... nes ir pilies gatvej pirktame sidabre ner tu prabu... tik kai kuriuose... bet savininke kazka minejo kad prabos nebutinos nes cia pusgaminis o prabas mes pacios turim prabavimo rumuose detis.... nes ir lenku e-shopuose paciokinus matosi pusfabrikaciai su praba ir be prabos g.gif

siaip gal ir klystu... tai jei kas zinantis daugiau pataisys mano nuomone nepyksiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 21:16)
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nejuokinkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 07, 21:16)
siaip tibeto sidabras nera vien metlas..tai metalas purkstas sidabru...specialiai gaminama...ir skiriasi nuo paprasto metalo gana stipriai... 4u.gif

O kelmas žino iš tikro mastau.gif Juvelyras vienas sakė, kad ne sidabras, o KAS, tai jis nesakė. Tiksliau, negražiai pavadino hihihi.gif Bet iš to cheminė sudėtis nepaaiškėja. Nu ne plastmasė gi, metalas koks tai mastau.gif
Apie sidabravimą nesakė, o kad kažkokią sudėtį turi, tai tikriausiai kad, man atrodo, kiekvienas gamintojas kažką turi mastau.gif


http://www.findingqu...;products_id=53
Žėk: čia rašo, kad Tibet silver yra spalva unsure.gif O pats metalas - kažkoks cinko lydinys unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Frekė @ 2008 10 07, 21:30)
tai jau jo... kinieciu swarovski... ir ateina tokios soliariume uzsitrenkusios... oooo jau swarovskiu turit! bigsmile.gif turim turim doh.gif stoviu ir galvoju kiba nusiusti ten kur tikras swarovskis...  ax.gif

Ajjjk tu, ten brangu gi bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, brangiosios auksarankės 4u.gif , patarkit man žaliai varnai lotuliukas.gif , kur ir kokiom kainom galima būtų įsigyti įrankių darbui? kiek kol kas suprantu, tai reikalingos žniplytes vynukam "nukąst" ir kilputei padaryt siaurėjančiais galais žnyplių g.gif čia jeigu apie auskariukų gamybą kalbant... e-šopuose tai arba tik viena arba išvis nėra, silver city'je kaina 60LT blink.gif gal kokiuose senukuose pavyktų ką panašaus rast ir prisitaikyt g.gif ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 10 07, 21:46)
sveikos, brangiosios auksarankės 4u.gif , patarkit man žaliai varnai lotuliukas.gif , kur ir kokiom kainom galima būtų įsigyti įrankių darbui? kiek kol kas suprantu, tai reikalingos žniplytes vynukam "nukąst" ir kilputei padaryt siaurėjančiais galais žnyplių g.gif  čia jeigu apie auskariukų gamybą kalbant... e-šopuose tai arba tik viena arba išvis nėra, silver city'je kaina 60LT blink.gif gal kokiuose senukuose pavyktų ką panašaus rast ir prisitaikyt g.gif  ačiū iš anksto 4u.gif



sveika:)
e-shopuose reiktų atidžiau paieškot, tikrai yra. o jei Vilniuj tai pilies gatvėj yra, trakų g. Heyshej, tikriausiai ir pylimo būtų. iš senukų pirkau tiktai tas skirtas vielutėj nukąst, tai esu patenkinta. bet apvalias geriau būtų jamt specialias:)

beje, hoberoj atsirado sidabrinių kabliukų auskarams. tik kad tie kur užsisega (angliški rodos) tas brangesni net negu pilies g. g.gif
Atsakyti