Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

ne as ne panevezy, esu apie juos skaitinejusi ir kituose forumuose, zinau, kad jie paprastai prekiauja masinu turguose, priesais kebabu kioskus lotuliukas.gif . Tai galvoju, jei jau jie kokybiska biseri parduoda, nes bent tokia jau ju reklama skaiciau, tai mazu kada ir i Kauna uzsuktu, tai prisitaikyciau ir as prei ju grafiko. bet kad ten pas juos su kokybe prastai, kazkaip taip ir galvojau, na man is principo karoliai ir automobiliai visiskai nedera, dar atsistotu salia kopustu ar bulviu, tai apskritai butu TOPAS lotuliukas.gif
Atsakyti
ne, jie ne prie masinu stovi...ten turgus didelis...ten ir skudurynas yra...o jie stovi salia sendaikciu...siaip geroj vietoj...nes labai patogu viska apziuret...bet jie ten taip issidelioje, kad imk ir vok...tik va nevogia...turbut ir vagim jau per prasta kokybe... lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif.


Gegyte - oj kaip as noreciau pas Mambera... Kiekvienas miestas turi savo super taskus, ir cia kaip sakoma - kito kasnis skanesnis.


Saule** va va, man tas pats. As visada pas ja ateinu sus sarasiuku, bet zmoniu, kruvos, pusvalandi atstovejusi eileje pasimetu, pamirstu tiesiog paprasyti puse daiktu is savo saraso, ir apskritai skubu, nes pas ja per ilgai uzsistovejau.... O dar tai, kad pas viena akmenai, pas kita detales dar labiau apsunkina visa reikala. O taip noretusi tiesiog pastoviniuoti, ramiai letai pasirinkti, apziurinete prekytes, pvz. kaip silvercity. Zodziu, visai susimakliavoju, gerai, kad dar liezuvis nesusipina.
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 06, 14:30)
Kai apsipirksi ne viena karta, bent jau kokius 10, galesim sugrizti prie sios temos  cool.gif ir vel padiskutuoti.
Ne taip jau pas ja viskas ir pigu, kad e-shopuose labai panasios kainos, kai nori issiparduoti paleidzia pigiau, o kai buna gavusi naujas prekes - va tada ir kainytes kazkaip paauga  rolleyes.gif

Gali but, neginsiu as jos biggrin.gif Sneku nekokiu prisiklausiau, tai, matyt, jos ne is pirsto lauztos biggrin.gif Ir teisybe, kad zmoniu pas ja visada beprotiskai daug doh.gif Per tas grustis viskas pasimirsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 06, 15:24)
ir as to hovlito turiu - bet uz tat kaip pigiai nusipirkom, ane noa  lotuliukas.gif

Ha haaaaaaaaa lotuliukas.gif Jo jo, pigus buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 06, 16:27)
ne as ne panevezy, esu apie juos skaitinejusi ir kituose forumuose, zinau, kad jie paprastai prekiauja masinu turguose, priesais kebabu kioskus  lotuliukas.gif . Tai galvoju, jei jau jie kokybiska biseri parduoda, nes bent tokia jau ju reklama skaiciau, tai mazu kada ir i Kauna uzsuktu, tai prisitaikyciau ir as prei ju grafiko. bet kad ten pas juos su kokybe prastai, kazkaip taip ir galvojau, na man is principo karoliai ir automobiliai visiskai nedera, dar atsistotu salia kopustu ar bulviu, tai apskritai butu TOPAS  lotuliukas.gif

pas šiuos pardavėjus tikrai prasta kokybė, iš maišelio karoliuku panaudoti galima vos 10-15vnt doh.gif . tai pigiau tikrai nesigauna,net brangiau blink.gif
iš stambesnių dviejų panašių (auskarams) nelabai rasi sad.gif
detalės-arba plastmasė arba juodas metalas...
Atsakyti
kaip ir sakiau:))))
tiesa, turi uzsislepe ir sidabriniu...bet kiek pamenu, tai tie paprasti sidabriniai kabliukai...kur iprastai auskaruose buna...tai vienas berods 2 lt kainuoj...o dar klausimas ar ten ir sidabras:)
o labiausiai tai man irankiai patiko...nu nezinau is kur ima, bet identiski senukiniam...kur seniuose kainuoja 6 lt, tai pas juos 10:)))nu biznieriai..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 06, 21:47)
kaip ir sakiau:))))
tiesa, turi uzsislepe ir sidabriniu...bet kiek pamenu, tai tie paprasti sidabriniai kabliukai...kur iprastai auskaruose buna...tai vienas berods 2 lt kainuoj...o dar klausimas ar ten ir sidabras:)
o labiausiai tai man irankiai patiko...nu nezinau is kur ima, bet identiski senukiniam...kur seniuose kainuoja 6 lt, tai pas juos 10:)))nu biznieriai..smile.gif

Visi sukasi kaip tik moka biggrin.gif
Atsakyti
Oooo, tai aciu merginos, kad nusvietet man kelia rolleyes.gif, tai dabar ir ramiau bus, lai prekiauja jie ta savo plastmase ir metalais, kai jau labai reiks, nueisiu pas baba vale i baze. Bet siuo metu beveik viska susiperku is e-shopu
Atsakyti
QUOTE(Luvita @ 2008 10 06, 00:16)
ir ka as tada nusipirkau - metala ar pasidabruotus kabliukus?? gi nenunesi istirti, o vale tuom ir naudojasi...


QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 06, 21:47)
o dar klausimas ar ten ir sidabras:)


Atsiminiau. Kažkada man viena motera pasakojo, kad yra kažkokia medžiaga - ar tai skystis - kurios užlašinus ant metalo, kažkas ten atsitinka (nu ne skylė prasigraužia gal, pajuoduoja ar pan. biggrin.gif) ir iš to galima nustatyti, sidabras ar ne.

Ot kad taip tokio daikto gavus g.gif Jinai, jei neklystu, buvo tatai pirkus Vilniuj, kažkokioj specializuotoj juvelyrų parduotuvėj - Ūloj gal?

Gal kas žino tokį dalyką? Gi būtų visai patogu, ar pas Valę, ar ne pas Valę?
Atsakyti
Jo cia geras butu, ateina viena palasina, ateina kita palasina.....kai nestu tave baba vale su tuo skysciu, tai toli skristum lotuliukas.gif bankrutuotu ji su savo sidabru, jei eitum, lasintum ir tikrintum biggrin.gif ....nors gerai ja butu is debesu ant zemes nuleisti cool.gif
Atsakyti
turiu as viena motera, kuri tikru sidabru prekiauja, bet pati ji ir perka...tai jauciu irgi kazkaip tikrina, kad neapsigautu...reiks issiaiskinti... biggrin.gif vien del sportinio intereso butu idomu praegzaminuoti tuos pardavejus.... biggrin.gif
Atsakyti