Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

aš irgi noriu pas babą Valę... sad.gif
Atsakyti
vagos knygybe, (gal ir kituose dar yra...bet kiek apejau nebuvo)yra alma litera isleista knyga "karoliuku verimo enciklopedija", turiu siu knygu tik apie kitus dalykus ir daugiau...labai geros ir informatyvios knygos...o sita karoliuku tai isvis...labai patiko...zinoma nepigi , beveik 50 lt...bet jau ne koks zurnaliukas , o normali knyga...nors man isvis popierinis variantas labiau patinka ir dar viskas vienoje vietoje...ir siaip ant knygu geru geriau negaileti pinigu:)))
tai va...joje yra tokie dalykai..aprasyti visi irankiai..., kaip jie naudojami, su kuo...apie karoliukus, visos rusys aptartos...kuo skiriasi ir tt.., priedai...kam jie skiorti, su kuo..vrimo budai:krasteliu puosimas, siuvinejimas ant popieriaus, pynimas, mezgimas... nu zodziu daug...visi verimo stiliai...paslepimai, uzbaigimai, kilpuciu darymas..., mazgai ir tt...nu zinokit labai aiskiai ir gerai parodyta...nors daugelis dalyku paciai zinomas...bet atsirado ir labai idomiu dalyku, ka bus galima panaudoti...plius...kad ir vaikam liks...ismokti biggrin.gif nes, pasibaigs tirazas...ir paskui nerasi jau niekur... ax.gif
na zodziu, kam idomu...tikrai verta pasiziureti ir gal isigyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu aš tada tikrai ją pirksiu... Reiks nulėkt pasižiūrėt. Jei nebus, tada internetu pirkti. bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
gera gera:))))ir mazai kur yra...nera didelis tirazas...ir tik vienovienam vaga knygyne paemiau priespaskutine:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 04, 18:35)
vagos knygybe, (gal ir kituose dar yra...bet kiek apejau nebuvo)yra alma litera isleista knyga "karoliuku verimo enciklopedija"...

Almos literos knygomis prekiauja Pegasas knygynai smile.gif Ačiū 4u.gif


Radau knygos aprašymą, gal kam prireiks wink.gif

Karoliukų vėrimo enciklopedija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 04 spalio 2008 - 22:01
www.karoliukas.lt 4u.gif apsilankykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(monka_bum @ 2008 10 05, 14:41)
www.karoliukas.lt  4u.gif  apsilankykit wink.gif


Kažkaip brangoku pasirodė. ir bent jau man tai neleidžia padidint nuotraukų.. rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai nuotraukas padidina, o kainos tai esu mačius ir brangiau.
Atsakyti
Na del kainos galima ir padiskutuoti, kad pigu - nebutinai kokybiska...zinai kaip sako - pigia mesa sunys eda. Kita karta gal geriau brangiau, bet kokybiskaiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau įsitikinau, kad jei pigiau perki, tai ir gauni...geriau brangiau, bet kokybiškesnės... ax.gif parduotuvių neminėsiu... schmoll.gif
Atsakyti
Buvau penktadieni pas teta Vale, papirkau dideliu upiniu perlu 2 juostas po 15Lt, menulio akmuo, man atrodo,kad 16mm, tik po 1lt. Tik man ten kantrybes pritruksta, kai, nes pastoviai pilna zmoniu, apgule viska, neimanoma normaliai paziuret, o kai reikt pirkt, isgaruoja viskas is galvos per ta skubejima doh.gif

Del Panevezio, tai savaitgaliais masinu turguj prekiauja, mama mano uztiko, tai sake labai daug visko ten turi, reiks lekt nuvaziavus pas mama bigsmile.gif

Vakar gavau 2 siuntinukus: hoberos(pirma kart) ir rankdarbiu(antrakart), tai abiem patenkinta esu, atnese i namus. Praeita karta tai toki netvarkinga rankdarbiu siuntini buvau gavus, labai pykau, bet teko vel uzsisakyt, nes niekur kitur, ko man reikejo, nebuvo, teta Vale ir neturejo, ir dabar viskas labai ciki thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 05 spalio 2008 - 22:22
Sakau, kad brangoku, nes lygiai tokių pačių prekių pirkau gan smarkiai pigiau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlyna.akvarelė: 05 spalio 2008 - 22:58