Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(jaguarka @ 2008 10 04, 11:25)
na ir mano panašaus storio. iš pradžiu tai buvo gerai, bet dabar jau noris plonesnių. Visgi kažkodėl man atrodo, kad pradžiai geriau tinka storos, patogiau mokytis  g.gif



aisq smile.gif man labai idomu anos replytes lauksiu atsakymu- gal kas tures ar daugiau bus girdeje apie jas , nes kazkaip atrodo , kad labai jau lengva su jom turetu buti biggrin.gif
Atsakyti
nzn ar cia jum naujiena toks aparaciukas, ar ne bet as pirma karta toki matau biggrin.gif l. thumbup.gif turetu buti kai reikia daug karoliuku suverti.
video: (vidury puslapio paspauskit "small slow connection")

http://www.firemount...occat=tutorials
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 10 01, 15:31)
R.A o kiek laiko siuncia? ir kokioj int. parduotuvej ? Nes kiek ziurejau - nemaciau , arba as stupid.gif  hihihi.gif


Gutterman pirkau iš čia.

QUOTE(Gegytė @ 2008 10 01, 16:59)
tikrai neapsimoka verti ant vinučių, ypač kur kilputės yra! Tik vielutė.


Kodėl neapsimoka? g.gif Juk su vinukais gražiau atrodo auskarai! biggrin.gif

QUOTE(daina_v @ 2008 10 02, 10:46)
Sveikos. Bandysiu ir aš prie Jūsų jungtis  rolleyes.gif  Norėjau paklausti ar iš pašto atneša kokį lapuką kad gautas siuntinys ar reikia eit į paštą ir klaust ar gavo?


Kai užsisakinėju iš intern.parduotuvių, man atneša tiesiai į namus. Pašte kiek buvau, pastoviai sako, kad negavo...

QUOTE(Mambera @ 2008 10 03, 10:46)
tik gaila, kad blogus komentarus, kritika ar bedas cia rasti galima, o kai problema issisprendzia, jums padeda, paaiskina niekas nepasigiria ir nepasidziaugia.


Dar nesu iš jūsų užsisakiusi, eisiu apsižiūrėt wink.gif

Tikra tiesa, kad mes, lietuviai, pastoviai kritikuojam, skundžiamės, o pamirštam gerą žodį paminėt, pagirt doh.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 03, 19:01)
kazkas snekejo apie firemountaingems.com parduotuve...gavau is ten prekes...nu zinokit kokybe... rolleyes.gif


Ir aš noriu prisidėt prie jūsų siuntimosi ax.gif Nes dėl kelių prekių neapsimoka vienai siųstis blush2.gif Jei ką - visad až lauksiu wub.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 04, 10:17)
reiskia pas mus panevezy gal tik yra...nors labai abejoju....zinok kol pati neapziuresi, tai... mirksiukas.gif


Kurioj vietoj Panevėžy? Dažnai būnu tame mieste, per jį pravažiuoju biggrin.gif Jei nesunku, parašyk, kaip peškute nueit nuo stoties mirksiukas.gif Ačiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 10 04, 11:45)
Gutterman pirkau [url=http://www.hobera.lt/product_info.php?

dekui  4u.gif  turesiu omenyje kita karta biggrin.gif


Kurioj vietoj Panevėžy? Dažnai būnu tame mieste, per jį pravažiuoju biggrin.gif Jei nesunku, parašyk, kaip peškute nueit nuo stoties  mirksiukas.gif  Ačiukas  wub.gif


kiek ziurejau internete dabar tai kaip suprantu Panevezyje "geros akys" (jai neklystu)PC Babilonas 2, Panevėžys, darbo laikas 10-22 val. Kaiptik siandien vaziuoju i Pnvz tai jei bus laiko gal reiks uzsukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 10 04, 11:55)
kiek ziurejau internete dabar tai kaip suprantu Panevezyje "geros akys" (jai neklystu)PC Babilonas 2, Panevėžys, darbo laikas 10-22 val.   Kaiptik siandien vaziuoju i Pnvz tai jei bus laiko gal reiks uzsukti ax.gif

Pranešk, ką gero iš sidabro ten pamatysi bigsmile.gif Jei ką, ir fotiko nepamiršk hihihi.gif vis tik nemokama joms reklama lotuliukas.gif


P.s. varau sw pirktis cool.gif pritrūkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 04 spalio 2008 - 10:57
Juodaplauke, as su tokiom replytem dirbu, kuriomis tau nesigauna. Man labai gerai ir patogu ir grazios kilpeles iseina.
Bet as su kitokiom ir nedirbau, tai tikriausiai ipratau smile.gif
Atsakyti
Gabii, o kas jusu tarpininke siunciant is FMG? brukstelk i az jei ka.

Juodaplauke, as turiu tas replytes is amamberos, bet man jos nelabai, kilputes gaunasi grazios, bet matosi ispaudai, kurie man nepatinka..

Atsakyti
Kentaure labai dekui uz info 4u.gif

reida as tikiu kad reikia praktikos ir kantrybes biggrin.gif

R.A. ok jeigu bus laiko - pasiziuresiu , bet konkreciai pasakyk ka paziureti? nes su mano atmintim ir ziniom apie kinas tai ..... schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niu va, atraportuoju tongue.gif


Buvau sw pirktis prie Hyper Maximos. Spalvų pasirinkimo mažas (man reikėjo 4-5 mm). Nors kainos nėra aukštos tongue.gif

Dar užlėkiau į bazę, apsipirkau miniatiūrinių vazonėlių medeliukams wub.gif , vielučių jų gaminimui ir radau jau dirbančią Valę bigsmile.gif Tas pats 4 sandelys, tik jau pačiam gale. Gražiai įsikūrusi, erdvės daugiau tongue.gif po stiklu jau surūšiuoti akmenukai, su kainommis thumbup.gif Kiek klausiau, tai gavusi nemažai akmenų, stiklo karoliukų, sidabrinių priedų bigsmile.gif Vienžodž, netikėtai išleidau apie 50 Lt doh.gif lotuliukas.gif
Nežinau, kaip anksčiau buvo (mat pas ją akmenų rinkėmis nepirkdavau), bet už 8 mm akmenų rinkę mokėjau 20 Lt, už 5-6mm - 10 Lt, skalda kaip anksčiau - po 3-4 Lt.
Pas ją vienintelę pagaliau gavau žalio turkio! Net lengviau pasidarė, bo pusę miesto išieškojau doh.gif
Atsakyti
As kazkada ieskojau bazes tos Vales, bet radau tik bobulyte biseriu prekiaujancia be jokios furnituros, cia pavasari berods buvo. Pagal koordinates kaip ir ji turetu buti bet dar paklausiau ar prekiauja kuo nors panasiu sake ne..

Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 04, 15:16)
As kazkada ieskojau bazes tos Vales, bet radau tik bobulyte biseriu prekiaujancia be jokios furnituros, cia pavasari berods buvo.  Pagal koordinates kaip ir ji turetu buti bet dar paklausiau ar prekiauja kuo nors panasiu sake ne..

Valę galima atpažint iš to, kad pas ją apkabinėta n akmenų, stiko karoliukų, kriauklių ir pan tongue.gif Ji dirba kartu su vyruku. Gali būti, kad tuo metu jos nebuvo, mat dažnai ji išvažiuoja atsivežt papildymo wink.gif
Sakiau kada atsinešiu fotiką pas ją ir nufotkinsiu lotuliukas.gif


P.s. tiesa, dar gavau 12 sandely (vakarų rampoj) organzos maišelių vėriniams sudėt tongue.gif 8,5x12,5 cm margas po 0,35 Lt, 9x14 cm - po 0,4 Lt. Buo įvairių spalų, margumo tongue.gif Yra ir didesnių, tik kad man nebuvo aktualu tongue.gif Sekančiam sandely tokie patys maišeliai buo jau po 0,6-0,7 Lt unsure.gif
Atsakyti
Aš turiu Mamberos replytes,ir jos kuo puikiausiai man tarnauja,gal kas nemoka reik kokios info pasieškot internete (kalbu apie vaizdinę medžiagą) >Kažkur mačiau,labai gerai paaiškina mirksiukas.gif
Atsakyti