Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 03, 19:01)
kazkas snekejo apie firemountaingems.com parduotuve...gavau is ten prekes...nu zinokit kokybe... rolleyes.gif o ir kainos...net su nsiuntimu gavosi daug daug maziau nei is cia...be to visgi kokybe musiskei neprilygsta...nu likau suzaveta...sakiau geriau reciau uzsisakyti, bet didesniu kiekiu is ten ir gaunasi labai pigu... 4u.gif

O kai siunties iš to puslapio ar reik kokius muitus mokėtis ir tik paprastai atsisiunti ir psio g.gif
Atsakyti
ne paciam siustis is ten tiesiai labai brangu...plius muitus gali uzdeti...as per tarpininke:)jei kazkiek nubyra...bet visvien...tas atsiperka....vien i kainas paziurejus ten...ir pridejus siuntimus... ax.gif siaip neapsimoka uzsisakyti poros prekiu, emiau jau daugiau...tada labai apsimoka... 4u.gif
Atsakyti
Gabii, aš irgi iš FMG užsakinėju laikas nuo laiko, tai kokybė irgi stulbina, bet žinoma teigiamai thumbup.gif Ir nors ir sumoki iš karto daug bet kai paskaiciuoji kiek sutaupai tai net atlegsta.

Dėl Pilies g. parduotuvės. Nekaltinsiu nieko gal esu žiopla ir tikrai apsižiūrėjau, bet pirkau Florita ir 99,99 kad kaina buvo uzrasyta 0.50, Žinau, kad anksščiau jie brangesni buvo, bet pagalvojau akcija ar ką ir priegriebiau kelis, o paaiškėjo, kad jie virš trijų Lt kainuoja... Na tiek to..

Ir dar laišką rašiau ir ne vieną būtent tuo adresu, iš pradžių atsakymai buvo vėliau nebe.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 02, 09:34)
sidabriniu ir pasidabruotu kabliuku ivairiu yra gerose akyse...man jie labai gerai nesiojasi...o ir kainos tikrai labai geros... 4u.gif

Vakar buvau "Gerosiose akyse'', sake, kad neprekiauja jie visai sidabru, viskas pasidabruota verysad.gif
O siaip visokiu detaliu ir mediniu, stikliniu, perlamutro karoliuku didelis pasirinkimas.
Atsakyti
kiek girdejau pas jus labai jau ten nedraugiskos pardavejos...man net klausti nereikejo..viskas sudeta...ant stalo...ir yra pasidabruotos ir sidabrines...pati pirkau...reiskia pas mus panevezy gal tik yra...nors labai abejoju....zinok kol pati neapziuresi, tai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Gabi, gali buti, Vilniuje lygtais dvi ju pardes yra, tai reiks i kita uzsukti.


Kai darysit kas uzsakima is firemountaingems.com , gal ir mane priimsit kartu g.gif Labai jau garziu dalikeliu ten yra. Tik nelabai as ten gaudausi, anglu kalbos nekertu g.gif
Atsakyti
aš irgi vakar 'akyse' buvau, tai tik pasidabruotos detalės. bet stikliukų, medinukų visai fainų yra.
aš buvau CUPe. o kur dar viena?
4u.gif
Atsakyti
ir dar nesuprantu ten sidabro gramo kainos ar vnt?
Papildyta:
QUOTE(jaguarka @ 2008 10 04, 10:43)
aš irgi vakar 'akyse' buvau, tai tik pasidabruotos detalės. bet stikliukų, medinukų visai fainų yra.
aš buvau CUPe. o kur dar viena?
4u.gif

Gal as sumaisiau, nes ziurejau ju kontaktus, raso, kad viena tik CUP Vilniuje doh.gif
Atsakyti
Panos sakykit kas turit gal tokias replytes?Jai taip tai kaip su jom kilputea darosi, gal lengviau? Nes vakar nusipirkau replytes ir bandziau auskarus pirmus pasidaryti(is sidariniu smigtuku lenkiau ir labai s... man gaunasi kylputes ax.gif blush2.gif )

http://picasaweb.goo...932412588965666
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 10 04, 10:59)
Panos sakykit kas turit gal tokias replytes?Jai taip tai kaip su jom kilputea darosi, gal lengviau? Nes vakar nusipirkau replytes ir bandziau auskarus pirmus pasidaryti(is sidariniu smigtuku lenkiau ir labai s... man gaunasi kylputes ax.gif  blush2.gif )

http://picasaweb.goo...932412588965666


mano replyčių abu galiukai apvalūs, tai nesiskundžiu, patogu. bet noriu pikrti su dar plonesniai galiukais, galėsiu mažesnes kilputes sukti.
o pradžioj kilputės tai dažniausiai ir gaunasi nekokios, ir viskas čia normalu, reik bandyt bandyt ir gausis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 10 04, 11:03)
mano replyčių abu galiukai apvalūs, tai nesiskundžiu, patogu. bet noriu pikrti su dar plonesniai galiukais, galėsiu mažesnes kilputes sukti.
o pradžioj kilputės tai dažniausiai ir gaunasi nekokios, ir viskas čia normalu, reik bandyt bandyt ir gausis thumbup.gif



Bandau , bet norisi iskart viska gerai garyti biggrin.gif , o jai neiseina- l. pykstu ant saves, bet pilnai suprantu kad reikia praktikos ir tik praktikos.
Vakar ciklantoj va tokias replytes nusipirkau, bet sakau , gal per storos? ar ne? nes man kilputes mazytes nelabi gaunasi doh.gif schmoll.gif
http://public.fotki....-1/img4062.html
Atsakyti
na ir mano panašaus storio. iš pradžiu tai buvo gerai, bet dabar jau noris plonesnių. Visgi kažkodėl man atrodo, kad pradžiai geriau tinka storos, patogiau mokytis g.gif
Atsakyti