Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

cia gal nelabai i tem, bet siandien gavau nemokama fire mountain gems kataloga, jau kokiu grozybiu prisiziurejau wub.gif tai musu lietuviskoms parduotuvems iki tokio lygio dar toli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 10 01, 16:59)
tikrai neapsimoka verti ant vinučių, ypač kur kilputės yra! Tik vielutė.




Labai dekui , kad pasidalini info wub.gif ( as labai atsiprasau moderatoriu, kad galbut ne sitoj temoj klausiu 4u.gif ) , bet neapsimoka del ko?Del to jai auskariukus darai ir daug karoliuku reikia suverti- daug jos issimeta, ar kaip?
Siandien pabandysiu susipirkti ko reikia ir bandysiu pasiziureti kas gausis. ax.gif blush2.gif
Vakar buvau akropoly ir uzejau i ciklanta.Tai sidabriniu 2 kabliuku kaina buvo be keliu cnt. 10 lt doh.gif cia ju visur tokios kainos? nes ir swarovskiai brangus pagal mane ax.gif
Atsakyti
sidabriniu ir pasidabruotu kabliuku ivairiu yra gerose akyse...man jie labai gerai nesiojasi...o ir kainos tikrai labai geros... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Bandysiu ir aš prie Jūsų jungtis rolleyes.gif Norėjau paklausti ar iš pašto atneša kokį lapuką kad gautas siuntinys ar reikia eit į paštą ir klaust ar gavo? Pirmą kartą internetu užsisakiau tai nežinau blush2.gif Prisisakiau visokių grožybių, tai laukiu nesulaukiu kada gausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daina_v @ 2008 10 02, 10:46)
Sveikos. Bandysiu ir aš prie Jūsų jungtis  rolleyes.gif  Norėjau paklausti ar iš pašto atneša kokį lapuką kad gautas siuntinys ar reikia eit į paštą ir klaust ar gavo? Pirmą kartą internetu užsisakiau tai nežinau  blush2.gif  Prisisakiau visokių grožybių, tai laukiu nesulaukiu kada gausiu  biggrin.gif

Priklauso nuo miesto smile.gif Kai buvau Kaune ir sakiausi, tai atnesdavo lapuka, dabar grizau namo, miestelis nedidelis, tai siuntinuka kaskart atnesa i namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 10 02, 17:13)
Priklauso nuo miesto smile.gif Kai buvau Kaune ir sakiausi, tai atnesdavo lapuka, dabar grizau namo, miestelis nedidelis, tai siuntinuka kaskart atnesa i namus smile.gif

net i namus atnesa g.gif na miestelis irgi nedidelis tai lauksiu. gal ir man atnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 02, 09:34)
sidabriniu ir pasidabruotu kabliuku ivairiu yra gerose akyse...man jie labai gerai nesiojasi...o ir kainos tikrai labai geros... 4u.gif

Geras, kad ten yra uzsegimu auskariukams ir dar sidabriniu blink.gif
As pirmiau siuvinedavau, ten siuliukus pirkdavau, gal todel ir nepastebejau. O kokios kainos sidabriniu? Ir ar centriniam univermage yra?
Internetines parduotuves jie savo neturi? As bent jau neradau.
Atsakyti
vakar buvau vilniuje neatkreipiau demesio...bet jei pas mus panevezy yra tai ir vilniui tikrai bus...jie ne per seniausiai pradejo prekiaut...jie it turi visokiu pagrindu ir va kabluku, truputi intarpu...pasidabruotu tu didesniu tokiu, kur i viena susisega kaina lyg 99 ct..o sidabriniu apie pora lt...1 su ct...nu ivairus labai...
man jie labai grai nesiojasi...dabar tik is ten ir perku:)
Atsakyti
Gabii, niu gera naujiena pranesiai, o tai aciu 4u.gif
Jau, kad rausiu tai rausiu ryt i ''geras akis'' thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlyna.akvarelė @ 2008 09 22, 16:41)
parašiau jau jiem, dabar sėdžiu kaip ant adatų ir laukiu ką pasakys...
jie turi galeriją internete ir joj išsirinkus galima el. paštu užsisakyt..

Labuka, kaip tavo siuntinukas?
Gal galetumei man i AZ ju pasta parasyt?O kokia forma reik nusiust uzsakyma jiems?(ta prasme paste surasyt nuorodas, i Wordini dokumenta ar pan.?)Per kiek laiko atsiuncia uzsakyma? 4u.gif
Atsakyti
reida parasyk jei nusipirksi..idomu ar vilniuje tas pats...gal net daugiau yra... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2008 10 01, 08:54)
Laba,
mergaitės,pasufleruokit kokiu meilu Amber užsakymuką siųst? nu niekur nerandu  blush2.gif  AČIŪ!


biggrin.gif ambercenter@yahoo.com biggrin.gif
Atsakyti