Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Kas mane mini? bigsmile.gif Ogi daug kas biggrin.gif

QUOTE(laputaitexxx @ 2008 09 09, 13:52)
Gal zinot kaip kainos ar nesikandzioja Juvelyrikos oazeje Lvovo gatveje?  blush2.gif

Kandžiojasi, sidabro ypač. Angliški užsegimai apie 7.50lt, kai pilies gatvėj 5.20lt smile.gif
O šiaip būna akcijų kartais ant akmenukų ar stikliukų.

QUOTE(jaguarka @ 2008 09 15, 22:25)
Sveikos:)
sakykit o kiek mždg Stiklių gatvėj kainuoja nusipirkt sidabrinių smeigtukų? Atrogo Gegytė ten lankos kartais  g.gif

Lankausi. Kabliukai patys paprasčiausi kainuos ~1.20lt, smeigtukai nežinau, nes nepirkau, bet jei eisiu kurią dieną, tai pasversiu specialiai dėl Jūsų ir parašysiu smile.gif Tik jei eisiu.
Šiaip gramo kaina 4lt, bet pasirinkimo yra, o spalio lygtais gale, bus naujienų.
Turi jie ir akmenų užsikišę pintinėj - bet tikrai brangu -neapsimoka.
Atsakyti
Gegyt, na nereik manęs sendint su tuo "Jūs" biggrin.gif 4u.gif

ačiū už info, ryt gal užbėgsiu po paskaitų ir pažiesiu tų smeigtukų, o jei nepavyks tai lauksiu žinių is Tavo fronto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 09 07, 08:23)
Gegyt, tai gal galetum man nupirkti kokia 10 poru, as sumokeciau uz kabliukus ir siuntima, o tu jau man atsiustum  blush2.gif ?

parašyk į až kuriuos ir kaip ką kur smile.gif Nupirkčiau.
Atsakyti
Et, tai kad jau nusipirkau is karoliai.com. Bet jeigu kada reikes, tai jau kreipsiuos, nes sumokejau vos ne trigubai blush2.gif
Atsakyti
Žioplas daiktas, reikėjo až rašyt, nedažnai čia paskaitau blush-anim-cl.gif Kai tik pamačiau, atrašiau. tongue.gif

P.S. Aš ne piktai smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit parašyti tos parduotuvės Stilklių g. tikslesnį adresą? ax.gif
Atsakyti
Žydų g. 2/Stiklių g. 12
Atsakyti
na šian apsilankiau stilkio gatvėj. nusipirkau dvi poras smeigtuku ir porą kabliuku ir sumokėjau 4 litukus. siaip pasirinkimo tikrai yra ir įvairiom kainom:) nors aišku kabliukai, kurie man krito į akį, tai 4 lt kainavo:) na bet ir tie kur virš lito irgi faini:)

o šiaip pastebėjau, kad man reik uždraust eit į tas parduotuves... užeinu tik pasižiūrėt bet kažkaip išeinu prisipirkus blush2.gif


oi, kažkaip chaotiškai prirašiau biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat. Bet man patinka ta parduotuvytė - labai jauki.
Pvz sekmadienį buvau pilies gatvėj, bet nieko nenusipirkau dėl susiraukusių pardavėjų ir nekokios atmosferos. Gal kvaila, bet atmušė visą norą pirkti... jei nebūtų arti namų - vargu ar besilankyčiau...
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 09 16, 23:40)
Man taip pat. Bet man patinka ta parduotuvytė  -  labai jauki.
Pvz sekmadienį buvau pilies gatvėj, bet nieko nenusipirkau dėl susiraukusių pardavėjų ir nekokios atmosferos. Gal kvaila, bet atmušė visą norą pirkti... jei nebūtų arti namų - vargu ar besilankyčiau...


Tiesiog mano mintis parašei biggrin.gif Ten sidabro kainos neblogos, ir pasirinkimas yra, bet jau pardavėjos schmoll.gif Renku sau detales, o viena stovi šalia ir įdėmiai žiūri- aš ilgai renku, ji ilgai žiūri biggrin.gif Laukia matyt kad kažką vogsiu biggrin.gif
Kitas dalykas- kaip kokioj Maksimoj, ten yra daromas toks fintas- brangesnės detalės dedamos prie pigesnių kainos- o tikra kaina paaiškėja tiktai prie kasos biggrin.gif Na cirkai, ne kitaip.
Reikės matyt ir man į Stiklių gatvę persimesti, juolab kad visai šalia.
Atsakyti
na jo, pardavėjos ten keistos... bet šita su akinukais man patinka, pati mieliausia kažkaip:)

merginos, gal žinot kur galiu nusipirkt virvučių mobiliesiems telefonams, pakabuką pasidaryt? kalbu apie realias parduotuves vilniuje, nes nespėsiu jau siųstis ax.gif
Atsakyti
Stikliu gatve, gal prie "Stikliu restorano"?

As i Jurates parduotuve uzeinu dabar tik sidabriniu uzsegimu auskariukams pirkti. Bet ten jau tikriausiai mane visos pazista biggrin.gif Kazkaip neziuri kreivai, ir su vaiku , kuri karoliukus visus iskuicia ateinu ir tai padoriai ziuri. Vat su akinukais ta pardaveja, man irgi pati fainiausia thumbup.gif O kitos truputi paraukia dar nosis biggrin.gif
Atsakyti