Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(Luvita @ 2008 09 08, 09:53)
Gegyte, o gal gali tiksliau parasyti Pilies gatves adresiuka, kur ten tuos angliskus pardavineja uzsegimus, aciuks  4u.gif


Luvita, Pilies g. 23 yra akmenėlių ir priedų parduotuvė (jeigu Gegytė kalbėjo apie tą pačią), tai tam pasaže kur prekiaujama suvenyrais, šalia yra suvenyrų, gintaro ir lino parduotuvės. Buvau ten pasižvalgyti savaitgalį, gramas sidabro kainuoja 4 Lt.

O Stiklių g. parduotuvės adreso labai norėčiau ir aš 4u.gif
Atsakyti
Shangri La - aciu labai uz adresiuka 4u.gif
Atsakyti
Aš ne Gegytė, bet irgi žinau kur:) pilies gatvės parduotuvė randasi toj vietoj kur pilies turgiukas po stogu, prie spaudos kiosko:) jinai kamputy, ne lb lengva pastebėt:) žodžiu eisiu po stogu ir visas parduotuves apžiūrėk:)
Atsakyti
Gal zinot kaip kainos ar nesikandzioja Juvelyrikos oazeje Lvovo gatveje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2008 09 09, 14:52)
Gal zinot kaip kainos ar nesikandzioja Juvelyrikos oazeje Lvovo gatveje?  blush2.gif


Aha, ir man būtų įdomu. Vis pravažiuoju pro šalį, bet neprisiruošiu užsukti.

O gal kas žino kas per akmenukų parduotuvė Žirmūnų "Minske"? Man sakė kad ten pardavinėjami sveriami akmenukai, galvoju ar nepripainiojo kažko.
Papildyta:
Beje, mergaitės, Silver City nuolaida pasirodo tik akmenukams galioja. Detalėms- ne.
Atsakyti
Gal kas turi parduoti sidabriniu kabliuku iki 2 lt? Reikia dvieju poru, o niekur pirkti nerandu.
Atsakyti
Siuo metu turi karoliai.com Viena pora 2 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasalt @ 2008 09 10, 20:58)
Siuo metu turi karoliai.com  Viena pora 2 lt smile.gif

Arba as ziopla, arba nezinau, bet tu kabliuku nemaciau doh.gif
Atsakyti
Užsisakiau iš lelija.lt- viskas gerai, tačiau nuvylė tie sidabriniai auskarų kabliukai po 3 Lt- labai jau plonyčiai, rimtesnio akmens ant tokių nepakabinsi sad.gif
O šiaip atsiuntė greitai, visos kitos prekės normalios.
Atsakyti
gal zinot kokioj el. parduotuvej rasti apyrankei paskirstytoja (ar intarpa) pailga su 3 skylutem, kad butu galima suvert apyranke 3 "aukstu"?
Atsakyti
Karliai.com pora 3 lt
Atsakyti
Sveikos:)
sakykit o kiek mždg Stiklių gatvėj kainuoja nusipirkt sidabrinių smeigtukų? Atrogo Gegytė ten lankos kartais g.gif
Atsakyti