Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

QUOTE(cindy @ 2008 09 04, 21:56)
Ciklantoj pirkt neapsimoka pasidabruotu kabliuku, ka bekalbet apie sidabrinius blink.gif  Paziurejau, kad, tarkim pasidabruoti kabliukai internetinese parduotuvelese (isidemejau palyginimui viena rusi) kainuoja 0,40ct uz pora, o Ciklantoj ar tik ne 0,65ct. Atrodo skirtumas nedidelis, bet perkant didesni kieki susideda nemazos sumos. Sidabrinius pirkau uz 4,00 uz pora, ir tai, tik neturedama kito pasirinkimo. Isvis Ciklantoje kainos nezmoniskos doh.gif  Galima rast ir pigiau smile.gif

As visada pirkdavau urmo bazej kabliukus, pora budavo 2Lt, dabar jau 3Lt doh.gif As kaip tik norejau iki Ciklantos ryt vaziuot, bet turbut neapsimoka, man labai reik anglisku uzsegimu ir apvaliu tusciaviduriu kriaukliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 09 05, 22:24)
As visada pirkdavau urmo bazej kabliukus, pora budavo 2Lt, dabar jau 3Lt doh.gif As kaip tik norejau iki Ciklantos ryt vaziuot, bet turbut neapsimoka, man labai reik anglisku uzsegimu ir apvaliu tusciaviduriu kriaukliu g.gif

Prieš kelis mėn Ciklantoj man siūlė už 10 Lt porą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 09 06, 15:04)
Prieš kelis mėn Ciklantoj man siūlė už 10 Lt porą  ax.gif

Kas per kainos doh.gif
Atsakyti
oi 10 dar nieko...rode man ir uz 16:))))ir nesidabriniai , o paprasti... biggrin.gif
Atsakyti
Cindy - tai cia nebrangu , as ten esu maciusi uz pora ir po 16 lt... nail.gif tiesa sake, kad sidabriniai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luvita: 06 rugsėjo 2008 - 16:41
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 06, 17:38)
oi 10 dar nieko...rode man ir uz 16:))))ir nesidabriniai , o paprasti... biggrin.gif

Na va, argi tai normalios kainos schmoll.gif
Atsakyti
nu va Luvita, tau sidabriniai , man ne...smile.gif)))gal net nezino kokie istikro...nes manau kad visvien panasius matem...pagal tokia kaina... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 09 06, 15:04)
Prieš kelis mėn Ciklantoj man siūlė už 10 Lt porą  ax.gif

ajetau doh.gif O kur dar ieskot tu anglisku uzsegimu Kaune, kazkaip niekur nematau:nei SilverCity, nei Pasimatyme,nei bazese, vat tik Ciklantos neklausiau, bet uz 10-16lt, tai jau nebereik biggrin.gif
Atsakyti
Na rankdarbiai.com yra 10 porų pasidabruotų už 2lt.
Stiklių gatvėj, paprastų kabliukų sidabrinių pora 1.15lt
O pilies gatvėj 5.20lt angliški.
Daugiau niekur nemoku, nes turiu proto...
Atsakyti
Gegyt, tai gal galetum man nupirkti kokia 10 poru, as sumokeciau uz kabliukus ir siuntima, o tu jau man atsiustum blush2.gif ?

saule** o tai kada pirkai, kad po tris lt? Man visada 2 budavo.
Atsakyti
Gal galit parasyt tikslu adresa Stikliu g. parduotuves? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 06, 17:54)
nu va Luvita, tau sidabriniai , man ne...smile.gif)))gal net nezino kokie istikro...nes manau kad visvien panasius matem...pagal tokia kaina... rolleyes.gif

Nu zinok, Gabii, kryzium ta pardaveja gulesi, kad sidabriniai tie uzsegimai. Na kazkaip ir nepagalvociau, kad pasidabruoti galetu tiek kainuoti g.gif
Kalbam turbut apie tuos pacius, tokie uzdari.... dar pagalvojau, na is bedos, kai jau labai verkiant reiketu, tai pirkciau....
Papildyta:
QUOTE(Gegytė @ 2008 09 06, 22:02)
Na rankdarbiai.com yra 10 porų pasidabruotų už 2lt.
Stiklių gatvėj, paprastų kabliukų sidabrinių pora 1.15lt
O pilies gatvėj 5.20lt angliški.
Daugiau niekur nemoku, nes turiu proto...


Gegyte, o gal gali tiksliau parasyti Pilies gatves adresiuka, kur ten tuos angliskus pardavineja uzsegimus, aciuks 4u.gif
Atsakyti