Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 02:34)
mes abu nieko negeriam, ir maitinames dazniausiai kavinese, turiu pora puodu, kartais pagaminu karstu ir saltu uzkandziu. man vietos uztenka. o kaip manot del spalvu? as del to labiausiai nervinuos. unsure.gif

na tada suprantama, kavines atsigeriat mirksiukas.gif
tokiems reikalams vietos cia net labai daug.
del spalvu galiu pasakyti tik tiek, labai populiarios, pries pora metu tiek ir tiek panasiu spalvu uzsisakinejo, tai jei reiksciau savo nuomone, butu subjetyvu, nes jos man atsibodusios. o siaip suprantu, kad tai geras variantas, spalvos grazios, ir aisku kaikam gali nepatikti, nes tai skonio reikalas. man asmeniskai tokio tipo spalvos grazu.
o jei nepaslaptis kur uzsisakinejot sia virtuviuke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 07 rugpjūčio 2008 - 01:43
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 02:41)
na tada suprantama, kavines atsigeriat  mirksiukas.gif
tokiems reikalams vietos cia net labai daug.
del spalvu galiu pasakyti tik tiek, labai populiarios, pries pora metu tiek ir tiek panasiu spalvu uzsisakinejo, tai jei reiksciau savo nuomone, butu subjetyvu, nes jos man atsibodusios. o siaip suprantu, kad tai geras variantas, spalvos grazios, ir aisku kaikam gali nepatikti, nes tai skonio reikalas. man asmeniskai tokio tipo spalvos grazu.
o jei nepaslaptis kur uzsisakinejot sia virtuviuke?


pasirinkome LT firma Tosta. Kokybe kol kas nesiskundziu rolleyes.gif
Aciu, padrasinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 02:47)
pasirinkome LT firma Tosta. Kokybe kol kas nesiskundziu rolleyes.gif
Aciu, padrasinot blush2.gif

taip ir maniau, kad tostoj, kuriam salone ar audejije, ar baldu rojuje, ar tiesiai i n.vilniavaziavot? kokybe ju nera superine, bet zmones stengiasi, tik darbininkai kai kurie mazokai gauna, tai gali nepersistengt.
siaip skaityk, kad apie tosta nieko blogo nepasakiau mirksiukas.gif

a dar norejau pasakyt, plyteles labai vykusiai parinktos, jos numusa ta techonokratini stiliu.
o va rankeneles galeciau truputi ir papeikt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 07 rugpjūčio 2008 - 01:57
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 02:49)
taip ir maniau, kad tostoj, kuriam salone ar audejije, ar baldu rojuje, ar tiesiai i n.vilniavaziavot? kokybe ju nera superine, bet zmones stengiasi, tik darbininkai kai kurie mazokai gauna, tai gali nepersistengt.
siaip skaityk, kad apie tosta nieko blogo nepasakiau  mirksiukas.gif

a dar norejau pasakyt, plyteles labai vykusiai parinktos, jos numusa ta techonokratini stiliu.
o va rankeneles galeciau truputi ir papeikt  blush2.gif


Baldu rojuje. Ziurinejom baldus ir labai patiko Tostoje eksponuojamas Agatas. Musu remontuo dar laiko metai, todle kokybe kol kas nesiskundziu. Siaip as turiu spalvu nuojautu, et su detalem (pripazinsiu), kartais pasimetu. Gal but tai ir rankenelem nutiko, nors jos man patinka, jei ka.. wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 03:04)
Baldu rojuje. Ziurinejom baldus ir labai patiko Tostoje eksponuojamas Agatas. Musu remontuo dar laiko metai, todle kokybe kol kas nesiskundziu. Siaip as turiu spalvu nuojautu, et su detalem (pripazinsiu), kartais pasimetu. Gal but tai ir rankenelem nutiko, nors jos man patinka, jei ka.. wub.gif  rolleyes.gif

o kas projektavo, ar tokia auksta ilgai plaukais ar tokia neauksta?
na nera tos rankeneles labai tragiskos, bet prie sito stiliaus noretusiu kazko is labiau taisyklingesniu formu, o sitos tokie lankai su nusmailejanciais galais.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 03:12)
o kas projektavo, ar tokia auksta ilgai plaukais ar tokia neauksta?
na nera tos rankeneles labai tragiskos, bet prie sito stiliaus noretusiu kazko is labiau taisyklingesniu formu, o sitos tokie lankai su nusmailejanciais galais.


biggrin.gif


Auksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 03:26)

aisku, ji kiek zinau labai pareiginga, kruopsti, tik kartais per daug keistom mintim.
na gerai, planuoti darbai nudirbti, laikas ilsetis, labanakt
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia  smile.gif Kaireje virsutinese spintelese kur be dureliu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif aisku ir spalvos bus netokios kaip cia  smile.gif 

user posted image

sorry, bet mano kuklia nuomone projektelis padarytas bet kaip.
nieko nematau protingiau, kaip siulyt visikai pakeist konsepcija. visiskai perdaryt projekta.
tuoj pabandysiu sumest kazka.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 08 06, 17:35)
Gal kas galite pasidalinti, kokios rankenėlės jums patinka? GAl nuotraukėles įmestumėte? NEAPSISPRENDŽIU blush2.gif

Man įfrezuojamos patinka labai ax.gif

QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia 

Žinai ir aš darau be stiklų,bet pas mane nors spintelės neina keliomis eilėmis,tai truputuką geriau žiūrisi,o čia jau norisi gyvybės kažkokios mirksiukas.gif

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 06, 23:32)
aisku rasi ir pigiau.
yra plyteliu ir po 15 lt.
ir dar pigiau.
ir tie kas perka tokias plyteles nemanau kad yra girdeje kas tas HPL.

Žinai mano būtų po 65Lt tai nei pigu nei brangu ir žinau kas tas HPL bet kad jo nėra,tai dėsiu paprastą plokštę tongue.gif

QUOTE(laPerlla @ 2008 08 06, 23:35)
Na, su rankenelem, aisku, mazesne tikimybe prisiliesti pirstais. Bet su ipjovom visai normaliai, pirstus tik uzkisi i gyli ir trauki...  lotuliukas.gif  (nzn kaip cia vaizdziai ir paaiskinti) Zodziu, normaliai viskas.  biggrin.gif

Tikrai vis mastau ir neįsivaizduoju,o taip norisi pamatyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 07 rugpjūčio 2008 - 09:21
Ką daryt su indaplove? Nelygiuoja ji mums su baldais visiškai. Įtariu, kad kai stalviršis užsidės, ten plyšys per porą pirštų liks doh.gif

user posted image

Sorry, už tokią nemažą fotkę, bet ten gerai matyt mūsų bėda. MAn ta indaplovė, tai kažkokie x-failai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 07 rugpjūčio 2008 - 09:23
user posted image


Sveiki idedu savo projekteli, dar nepabaigtas, bet kazkas panasaus...

Ten kur yra lentynos kampe, taip pat bus spintele...
I ta salotini sujungima taip pat prasau neziureti.
Ant gartriaukio tos apdailos irgi nebus:)

Spinteles Berzas, bus su tokiu filingu.
Stalvirsis ir siena -pilkas akmuo.

Gal nelabai aiskiai, bet jau kaip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerry: 07 rugpjūčio 2008 - 09:42
As tik niekaip nesuprantu kas cia blogo kad pas mane virsutines spinteles eina 2 eilem g.gif as taip ir norejau visa laika.. g.gif
Atsakyti