Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 06, 23:32)
aisku rasi ir pigiau.
yra plyteliu ir po 15 lt.
ir dar pigiau.
ir tie kas perka tokias plyteles nemanau kad yra girdeje kas tas HPL.

bet jei kalbam apie rimtas virtuvinu plyteliu kolekcijas tai tikrai kainuos brangiau.
4u.gif
ai beje pigiai ir gerai nebuna.
o dar atsiminiau is savo praktikos tokius zodzius pigiausia nieko nedaryti.
sutaupysi ir laiko ir nervu ir pinigu ir visi bus laimingi.

tik nekreipkit demesiu i mano beuzmiegant paistaliones.
4u.gif  4u.gif
smile.gif  tongue.gif

na na, kam tie krastutinumai, cia apie plyteles po 15Lt nieks nekalba, netgi nekalba po 25Lt. bet cia nieks nesneka ir po 200Lt, nors yra ir tokiu smoke.gif
Papildyta:
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 06, 23:38)
taip ytariu kad cia niekas nesuprato apie tavo ipjovas.
nufotkink.
bent 1 spintele. smile.gif

teisingai itari, reikalaujam nuotrauku ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 06, 23:46)

teisingai itari, reikalaujam nuotrauku  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif


foto
foto
foto
smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti

Kad dar virtuve, kaip jau rasiau, nebaigta...

Na, rytoj pasistengsiu nuvaziuoti nufotografuoti ir imesiu foto, nes dar negyvenam ten. Tik irenginejimo darbai baiginejasi...

Ikelciau projekta, bet kazkodel neleidzia patalpinti jo i foruma, nesuprantu kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laPerlla @ 2008 08 07, 00:11)
Kad dar virtuve, kaip jau rasiau, nebaigta...

Na, rytoj pasistengsiu nuvaziuoti nufotografuoti ir imesiu foto, nes dar negyvenam ten. Tik irenginejimo darbai baiginejasi...

Ikelciau projekta, bet kazkodel neleidzia patalpinti jo i foruma, nesuprantu kodel?  g.gif

gal per didele failas nuotraukos, o tu bandyk det i savo profilio galerija o po to linka cia numes, bet man tai rupi, kaip ten su tom ispjovom.
Atsakyti
Neduoda ir i profiolio galerija ikelti, raso per didelis failas.

Palaukit iki rytojaus mirksiukas.gif Imesiu foto. Kantrybes... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laPerlla @ 2008 08 07, 00:32)
Neduoda ir i profiolio galerija ikelti, raso per didelis failas.

Palaukit iki rytojaus  mirksiukas.gif Imesiu foto. Kantrybes...  biggrin.gif

reik mokytis sumazint, palaukt tai galim, bet nuo rytojaus savaime juk failai nesumazes mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkas rankeneliu ieskojo http://www.hettich.c...laetterkatalog/

Kiek visokiu pribumbasu tam Hettich psl prisiziurejau. Kainu neziunau, bet bandau isivaizduoti,kiek turetu pabrangti virtuvinis su tokia stalciu ir spinteliu iranga. Lyg kazkas minejo,kad ir pigiau galima tokiu pribumbasu rasti?
Atsakyti
As tai manau, kad vidutinei seimai, gyvenanciai bute didele virtuve is vis nereikalinga, todle man visai patinka tas variantas apjungiant su svetaine, kaip mes su vyru ir padareme. Mums darant remonta reikejo rinktis arba didele vonia arba mazesne virtuve - pasirinkome vonia rolleyes.gif Labiausiai rekomenduoju indaplove, nes tai nepakeiciamas dalykas buityje, sakau Jums tai, kaip tingine blush2.gif biggrin.gif
Mano virtuve man labai patinka, ji tokia kompaktiska ir funkcionali, tuo paciu labai jauki ir patogi man, kaip seimininkei. Gal ir Jums patiks mano ideja:
user posted image
Salia kriaukles yra saldytuvas (is desines) ir tuo virtuve baigiasi ax.gif O is kairiojo sono virsuje yra laikrodis, is sono mikrobangine, kavos aparatas ir tosterine - visa tai prie lango.
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 01:45)
As tai manau, kad vidutinei seimai, gyvenanciai bute didele virtuve is vis nereikalinga, todle man visai patinka tas variantas apjungiant su svetaine, kaip mes su vyru ir padareme. Mums darant remonta reikejo rinktis arba didele vonia arba mazesne virtuve - pasirinkome vonia rolleyes.gif  Labiausiai rekomenduoju indaplove, nes tai nepakeiciamas dalykas buityje, sakau Jums tai, kaip tingine blush2.gif  biggrin.gif
Mano virtuve man labai patinka, ji tokia kompaktiska ir funkcionali, tuo paciu labai jauki ir patogi man, kaip seimininkei. Gal ir Jums patiks mano ideja:
user posted image
Salia kriaukles yra saldytuvas (is desines) ir tuo virtuve baigiasi ax.gif  O is kairiojo sono virsuje yra laikrodis, is sono mikrobangine, kavos aparatas ir tosterine - visa tai prie lango.

o kur tamsta kopusta plaustai, pagal nuotrauka lygtai darbiniam stalui super mazai vietos lieka, as megciau, kad bent kokiu 60-80cm tam butu svaraus stalvirsio
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 01:53)
o kur tamsta kopusta plaustai, pagal nuotrauka lygtai darbiniam stalui super mazai vietos lieka, as megciau, kad bent kokiu 60-80cm tam butu svaraus stalvirsio


as parasiau, kad kriaukle is desines. vietoj tai tikrai pilnai uztenka. pagal poreikius si virtuve mums labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 02:04)
as parasiau, kad kriaukle is desines. vietoj tai tikrai pilnai uztenka. pagal poreikius si virtuve mums labai tinka.

as matau kur kriaukle, nuotraukoje ji matosi, ten tarpelisnuo kriaukles iki virykles gaunasi apie 60cm ir dar jis uzgriozdintas. man asmeniskai, kai alaus negeriu, vietos neuztektu, o gal pas jus kasdien drinks_cheers.gif diena? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 02:12)
as matau kur kriaukle, nuotraukoje ji matosi, ten tarpelisnuo kriaukles iki virykles gaunasi apie 60cm ir dar jis uzgriozdintas. man asmeniskai, kai alaus negeriu, vietos neuztektu, o gal pas jus kasdien  drinks_cheers.gif diena?  lotuliukas.gif


mes abu nieko negeriam, ir maitinames dazniausiai kavinese, turiu pora puodu, kartais pagaminu karstu ir saltu uzkandziu. man vietos uztenka. o kaip manot del spalvu? as del to labiausiai nervinuos. unsure.gif
Atsakyti