Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(pupen @ 2008 08 29, 17:07)
http://img513.images...1virtuveig5.jpg
Stai musu virtuve, gal kokiu pastabu isakytumet? Manau, kad spalvas dar koreguosim.


Saldytuvas labai jau vienisas ax.gif virs jo kabinciau komplektine spintele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lejla: 29 rugpjūčio 2008 - 16:07
QUOTE(cheery @ 2008 08 29, 11:50)
visai gal nieko smile.gif bet kam tą stalviršį pratęsėt ties langu? g.gif ir man asmeniškai nepatinka skalbimo mašina virtuvėje ax.gif



na del skalbimo masinos tai kito pasirinkimo ner.O po stalvirsiu kur ner nieko eina radiatorius. Nenoriu tiesios virtuves, o kitokios varianto neina pas mus isgaut. Tiesi atrodytu sitaip http://img165.images...2virtuveck5.jpg
istikruju sita vieta po langu mane labiausiai neramina, nebesugalvoju kaip gudriau toj vietoj ka sugalvojus g.gif

ten i jovala ant skalbenkes nekreipkit demesio
Papildyta:
QUOTE(Lejla @ 2008 08 29, 12:06)
Saldytuvas labai jau vienisas  ax.gif  virs jo kabinciau komplektine spintele  4u.gif



Jo,man irgi cia kliuna tas nelemtas saldytuvas, bet nemanau,kad spintele virs jo cia butu geriausia iseitis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 29 rugpjūčio 2008 - 18:02
QUOTE(gitushke @ 2008 08 29, 14:44)
Papildyta:
na,jau gavosi, vaaaa
user posted image

labai grazi virtuve bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 08 29, 19:04)
na del skalbimo masinos tai kito pasirinkimo ner.O po stalvirsiu kur ner nieko eina radiatorius. Nenoriu tiesios virtuves, o kitokios varianto neina pas mus isgaut. Tiesi atrodytu sitaip http://img165.images...2virtuveck5.jpg
istikruju sita vieta po langu mane labiausiai neramina, nebesugalvoju kaip gudriau toj vietoj ka sugalvojus  g.gif

ten i jovala ant skalbenkes nekreipkit demesio
Papildyta:
Jo,man irgi cia kliuna tas nelemtas saldytuvas, bet nemanau,kad spintele virs jo cia butu geriausia iseitis..

O man tiesus variantas labiau prie širdies, jau vien dėl to kad stalčiai gautųsi platesni, ta kampinė spintelė vis tiek nepatogi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 29, 16:08)
O man tiesus variantas labiau prie širdies, jau vien dėl to kad stalčiai gautųsi platesni, ta kampinė spintelė vis tiek nepatogi schmoll.gif



Na galbut kas liecia pati virtuvini kompl. tiesus variantas grazesnis, bet musu virtuve yra pailga doh.gif ir labai norisi ja kazkaip "sukvadratinti" labiau,uztai pasirinkau daryti ja kampu. na nzn ar tai geriausias variantas, bet kitokiu sprendimu ta pakeisti nematau.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 08 29, 21:23)
Na galbut kas liecia pati virtuvini kompl. tiesus variantas grazesnis, bet musu virtuve yra pailga  doh.gif  ir labai norisi ja kazkaip "sukvadratinti" labiau,uztai pasirinkau daryti ja kampu. na nzn ar tai geriausias variantas, bet kitokiu sprendimu ta pakeisti nematau.



o as jus virtuve atskira patalpa, ar sujungta su kitomis?

as nedaryciau to kabancios stalvirsio, jei ten pastatysit spitele, ir darysit staciu kampu, tuomet labiau isilgins lango siena, nei dabar.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 08 29, 21:23)
Na galbut kas liecia pati virtuvini kompl. tiesus variantas grazesnis, bet musu virtuve yra pailga  doh.gif  ir labai norisi ja kazkaip "sukvadratinti" labiau,uztai pasirinkau daryti ja kampu. na nzn ar tai geriausias variantas, bet kitokiu sprendimu ta pakeisti nematau.

Tiesus virtuvinis komplektas man daug grazesnis. Abejoju, kad padarius virtuve kampu "susikvadratins". Bet cia skonio reikalas.
Atsakyti
kad neliktumem be namu 4u.gif tik aisku pribaigiam sita 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

o aš jau laukimu gyvenu, kitos savaitės pabaigoje turėtų pasirodyti mano virtuvė 4u.gif rinkausi rinkausi spalvas, apie visokias vaniles ir bordo svaičiojau, o galutinis variantas - karkasas balinto ąžuolo, o fasadas wenge smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewute: 30 rugpjūčio 2008 - 06:54
QUOTE(Irongė @ 2008 08 29, 18:10)
o as jus virtuve atskira patalpa, ar sujungta su kitomis?

as nedaryciau to kabancios stalvirsio, jei ten pastatysit spitele, ir darysit staciu kampu, tuomet labiau isilgins lango siena, nei dabar.



po kabanciu stalvirsiu yra radiatorius. O butent lango siena ir norisi isilgint, nes greta lango einancios sienos yra ilgos. Virtuve pas mus atskira patalpa. Nzn ar suprantamai parasiau
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti