Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 13:43)
Pas mane indaplovės nebus ,o kampinė spintelė dar nesugalvojau gal lentynas darysiu,  gal metaliny stovą į vidų dėsiu kuris sukasi g.gif

Šaldytuvas bus didesnis tik neymontuojamas  ax.gif
Iriska o tu jau užsisakius virtuvę ar tik planuoji  ax.gif  man patiko labai

ir dar ta spinta kur mikrobangė pas mane įmontuojama ( neradau programoje tai ten orkaitė)  virš jos turės būti televizorius , nes jau laidas atvestas.


dar neuzsakem. mums tik pavasariui mazhdaug reikes. Pas mus tame kampe irgi telikas planuojamas thumbup.gif tik as noriu ant sienos ji , kad pasukti jeigu ka galima butu.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 29, 13:07)
dar neuzsakem. mums tik pavasariui mazhdaug reikes. Pas mus tame kampe irgi telikas planuojamas  thumbup.gif  tik as noriu ant sienos ji , kad pasukti jeigu ka galima butu.


Ir aš turbūt kabinsiu jei per aukštai nebus
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitushke: 29 rugpjūčio 2008 - 13:52
QUOTE(gitushke @ 2008 08 29, 14:49)

kazkam jau savaitgalis...
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 29, 14:59)
kazkam jau savaitgalis...



nea.... tiesiog bandynejau ikelti mazesnes foto, ir nezinojau, kuo pabaigti redagavima, sitas - kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitushke: 29 rugpjūčio 2008 - 14:03
QUOTE(gitushke @ 2008 08 29, 15:03)
nea.... tiesiog bandynejau ikelti mazesnes foto, ir nezinojau, kuo pabaigti redagavima, sitas - kaip tik  biggrin.gif

susimazink pas save kompiuteryje iki reikiamo dydzio ir tada kelk i interneta, tikrai nebus bedos
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 29, 15:28)
susimazink pas save kompiuteryje iki reikiamo dydzio ir tada kelk i interneta, tikrai nebus bedos


Papildyta:
QUOTE(ABocius @ 2008 08 29, 15:28)
susimazink pas save kompiuteryje iki reikiamo dydzio ir tada kelk i interneta, tikrai nebus bedos


na,jau gavosi, vaaaa
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitushke @ 2008 08 29, 15:44)
Papildyta:
na,jau gavosi, vaaaa
user posted image

alia baldai kokie baisus is kur tu juos istraukiai
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 29, 15:55)
alia baldai kokie baisus is kur tu juos istraukiai
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



jokis, jokis cool.gif
Atsakyti
http://img513.images...1virtuveig5.jpg


Stai musu virtuve, gal kokiu pastabu isakytumet? Manau, kad spalvas dar koreguosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 29 rugpjūčio 2008 - 15:08
QUOTE(pupen @ 2008 08 29, 16:07)
http://img513.images...1virtuveig5.jpg
Stai musu virtuve, gal kokiu pastabu isakytumet? Manau, kad spalvas dar koreguosim.


visai gal nieko smile.gif bet kam tą stalviršį pratęsėt ties langu? g.gif ir man asmeniškai nepatinka skalbimo mašina virtuvėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitushke @ 2008 08 29, 16:44)
Papildyta:
na,jau gavosi, vaaaa
user posted image


labai viskas grazu thumbup.gif o ar patogu mikrobange tokiam auksty? kazkaip vis regiu save apsipilancia kokia lekste sriubos blush2.gif nes as vis mastau kaip ir kur ja det pas save g.gif
Atsakyti