Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Kaliteja @ 2008 08 28, 12:26)
Kriauklę derinau prie stalviršio kiek įmanoma,tai tikrai nesigailiu.
Dėkui visiems už išsakytus komentarus aciuks.gif kol kas nieko baisaus nėra iškritikuota  cool.gif



tai kad virtuvė graži, nėra nieko baisaus biggrin.gif
dėl kriauklės tai mes irgi rinkomės pagal jau išrinktą stalviršį, ir nemanua, kad kažką kito galėjom pasirinkt, bet itk tikėjomės šiek tiek didesnio sutapimo. pagalvojau, kad gal jum irgi:) bet pritariu, mes irgi patenkinti kriaukle. beje, ir jos kokybe drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jievaras @ 2008 08 28, 15:52)

thumbup.gif pirma karta man patiko plokste ant sienos biggrin.gif Nes kiek esu maciusi, tai man asmeniskai labai nepatinka schmoll.gif Sau as rinkciausi tik plyteles, tradiciskai tongue.gif Bet cia visai graziai ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 08 27, 21:44)
aciu labai uz komentara! tobulinsim savo konstrukcija, dabar jau isivaizduojam, kaip turi atrodyt. nerealiai padejai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
pas mus irgi nepasakyta, kad negalima stalciaus apacioj, pabaiginesim savo virtuvyte pagal instrukcijas, nes labai nemegstam tokiu 'smuklmenu' nepaisymo.


Ironge, gal gali pasidalinti kaip sugalvojot įmontuoti kaitlentę? 4u.gif Ryt trauksim į IKEA virtuvinio parsivežti, tai mūsų irgi panašūs vargai laukia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

seniau vis domėjausi virtuvės išplanavimu , bet dėl pinigų stygio aprimau

turiu tokį varijantą kal kas ką patars.



user posted image
Papildyta:
labai didelė gavosi atsiprašau
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 10:10)
Sveikutės  4u.gif

seniau vis domėjausi virtuvės išplanavimu , bet dėl pinigų stygio aprimau

turiu tokį varijantą kal kas ką patars.
user posted image
Papildyta:
labai didelė gavosi atsiprašau


Pas mus labai panašus virtuvės išplanavimas, dabar irgi suku galvą dėl baldų, todėl iš karto kilo klausimas: ar langas atidaromas į lauką? Nes jei į vidų, tai per vandens maišytuvą negalėsit jo atidaryti.
Atsakyti
Langas pas mane aukštai pakilęs ir langas tik tai vienas atsidaro todėl kranas bus pusėje kur neatsidaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 08 28, 18:41)
thumbup.gif  pirma karta man patiko plokste ant sienos  biggrin.gif  Nes kiek esu maciusi, tai man asmeniskai labai nepatinka  schmoll.gif  Sau as rinkciausi tik plyteles, tradiciskai  tongue.gif  Bet cia visai graziai ziurisi  mirksiukas.gif


Mums patiko plokste, bet naujai virtuvei jau issirinkom plyteles - norim kitokio vaizdo ax.gif O plokste yra lengviausias variantas islaikyti vientisa stiliu ir nenuklysti su spalvom i "sona" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 10:35)
Langas pas mane aukštai  pakilęs ir langas tik tai vienas atsidaro todėl kranas bus pusėje kur neatsidaro  ax.gif


O kaip išnaudosi vietą kampe? Matau, kad vienoj pusėj kampe stalčiai, o kas už durelių? Indaplovės nebus ar aš nepastebiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 29 rugpjūčio 2008 - 09:57
QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 10:10)
Sveikutės  4u.gif

seniau vis domėjausi virtuvės išplanavimu , bet dėl pinigų stygio aprimau

turiu tokį varijantą kal kas ką patars.
user posted image
Papildyta:
labai didelė gavosi atsiprašau


Paziurek kokia panasias virtuves turesim lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 08 29, 10:45)
O kaip išnaudosi vietą kampe? Matau, kad vienoj pusėj kampe stalčiai, o kas už durelių? Indaplovės nebus ar aš nepastebiu?


Maciau, kad beveik visi kurie daro kampine virtuve, spinteles deda 90 laipsniu kampu? Noriu pasmalsauti kodel niekas nesirenka kampines spinteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 08 29, 01:43)
Ironge, gal gali pasidalinti kaip sugalvojot įmontuoti kaitlentę?  4u.gif Ryt trauksim į IKEA virtuvinio parsivežti, tai mūsų irgi panašūs vargai laukia  4u.gif


šiaip su įmontavimu nėra problemų, viskas yra buit tech montavimo instrukcijose. tik dėl tarpelio viršuje kaitlentei susiparinom, nes galvojom groteles reikia dėt, bet dabar žiūrim čia elementariai kelių mm tarpelio tarp stalviršio ir stalčiaus pakanka. kaitlentė jau įmontuota, kol kas be to tarpelio, stalčių atsidarom, kai gaminam lotuliukas.gif , artimiausiu metu planuojamės pabaigti visą tą reikalą. kai pabaigsim, galėsim papasakot 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(jievaras @ 2008 08 29, 11:35)
Maciau, kad beveik visi kurie daro kampine virtuve, spinteles deda 90 laipsniu kampu? Noriu pasmalsauti kodel niekas nesirenka kampines spinteles?  g.gif


jei maza virtuve, negali sua leisti tokios spinteles.
Papildyta:
QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 10:35)
Langas pas mane aukštai  pakilęs ir langas tik tai vienas atsidaro todėl kranas bus pusėje kur neatsidaro  ax.gif


pas mus langai abu atsidaro ir kriaukle priesais viena is ju; nors lango iki galo neatidarysi, to visiskai pakanka. ir dar plius ta puse daugiau ir naudoju jei noriu daugiau nei mikrovientiliacija langa atidarius palikt - esu garantuota, kad neatsidarys visu plociu, o tik iki krano.
Papildyta:
QUOTE(agnesa @ 2008 08 29, 10:10)
Sveikutės  4u.gif

seniau vis domėjausi virtuvės išplanavimu , bet dėl pinigų stygio aprimau

turiu tokį varijantą kal kas ką patars.
user posted image
Papildyta:
labai didelė gavosi atsiprašau


as daryciau aukstesni saldytuva (niu cia gal tik programos apribojimai, zinau) ir auksta spinta aukstesne.

Papildyta:
QUOTE(ringa @ 2008 08 29, 10:17)
Pas mus labai panašus virtuvės išplanavimas, dabar irgi suku galvą dėl baldų, todėl iš karto kilo klausimas: ar langas atidaromas į lauką? Nes jei į vidų, tai per vandens maišytuvą negalėsit jo atidaryti.


o kiek kartu per metus reikia visiskai atidaryti langa? nebent jis istisinis didelis, gal tada nepatogiau, nezinau.
pas mus is dvieju daliu atsidaro i sonus, ir vienai daliait rukdo atsidaryt, bet jokio nepatogumo is to nera. o kaifas nerealus, kai virtuveje sukiesi, indus plauni, ir matai viska, kas darosi lauke, kas i kiema ivaziuoja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane indaplovės nebus ,o kampinė spintelė dar nesugalvojau gal lentynas darysiu, gal metaliny stovą į vidų dėsiu kuris sukasi g.gif

Šaldytuvas bus didesnis tik neymontuojamas ax.gif



Iriska o tu jau užsisakius virtuvę ar tik planuoji ax.gif man patiko labai

ir dar ta spinta kur mikrobangė pas mane įmontuojama ( neradau programoje tai ten orkaitė) virš jos turės būti televizorius , nes jau laidas atvestas.

Atsakyti