Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 14, 09:09)
ot tai aciu na matai ta spalva sviesia tokia ir isivaizdavau tik dar stalvirsis bus beveik tokios pat sviesios spalvos  ax.gif  na noreciau as tos ktitikos gal atrasi laiko nes dar galiu del projekto ir persigalvoti kiek noriu  ax.gif siaip galiu atsisakyti baro jei ka idomesnio kas pasiulys  ax.gif  tik ilgiai negali keistis  sienu nes po to svetaine ten tik plocio ji 3metrai mes cia alytnamio tipo nama bandem perdarineti tai tik viena siena ir galejom griaut kitos nesancios  doh.gif ir spintos mano bus 2010cm ne didesnes o pakabinamos galima i auksti dar iki 25cm kanalizacija Mb perves kur sirdis geidzia tik jau ventiliaciaj toje vietoje tiesiai i kamina  smile.gif  o dar mano kriaukle kampine pametei  lotuliukas.gif  tik prie jos priejimas bus ne toks kaip cia pas tave astrus o kitaip na nzn kaip paaskinti patogesnis mano atzvilgiu vienu zodziu


na del kriaukles, tavo breziny jos nera lotuliukas.gif o ten kampe kokia spintele tiksliai stovi irgi neimanoma atspet. ta kriaukle patogiau gal siek tiek kampine, bet yra pora minusu. 1 ji uzima be proto daug vietos, 90x90cm o kai pas jus su ta vieta "nepyragai" tai nezinai ar ji butina tokia. 2 kampu nukista spintele is sito stiliaus issisoktu, tiesiog cia panasiai gautusi jei prie vakarines sukneles apsiautum vasarines basutes. tiesiog ne tos "operos". bet aisku cia jau jusu pasirinkimas, sakau kaip man atrodo. jei visgi paliktumet kampine spintele, tai siulyciau keist visa konsepcija ir daryti labiau retro stiliaus.
Spintos, nezinau kam ta 25cm plocio reikalinga, labai jau siaura.
Krenta is kart i akis, kad nera darbinio pavirsiaus normaliai. nejaugi visas darbas viks ant 45 cm plocio spinteles, labai anksta, bent 60 cm reikia butinai ir pageidautina, kad tai butu tarp kriaukles ir virykles.
na cia tik kritika, konkretus pasiulymai gal veliau.
Siandien man kurybine krize daugiau nesugalvoju nieko.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 02:27)
ant greicio sumeciau vaizda, aisku ne superinis, bet visgi "duona". su laiku pagrazinsiu smile.gif

user posted image


gal gali atsakyti, kokie šiame konkrečiame pavyzdyje yra baro matmenys (plotis, ilgis, aukštis - žemesnės dalies ir aukštesnės)? Man praverstų panašus variantas bet nesu tikra kad tilps ir liks pakankamai vietos kitiems reikalams smile.gif Suprantu kad matmenys gali koreguotis, bet tiesiog įdomu prie tokio virtuvės dydžio ir tokių proporcijų kiek čia nupiešta?
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 08 14, 11:34)
gal gali atsakyti, kokie šiame konkrečiame pavyzdyje yra baro matmenys (plotis, ilgis, aukštis - žemesnės dalies ir aukštesnės)? Man praverstų panašus variantas bet nesu tikra kad tilps ir liks pakankamai vietos kitiems reikalams smile.gif Suprantu kad matmenys gali koreguotis, bet tiesiog įdomu prie tokio virtuvės dydžio ir tokių proporcijų kiek čia nupiešta?

cia baras siaip nera visikai toks koks turi buti, paro stalvirsis siaurokas, bet taip jau buvo brezinyje. auksti standartiskai darau 114cm aukscio, o ilgis ilgi padariau 175cm, apatines dalies, ta kuri stalvirsi aukscio su visa virtuve turi - 155cm
na cia tikrai mazai vietos patogiai virtuviai, naujai statomame name manau reiktu ervesne daryt.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 11:45)
cia baras siaip nera visikai toks koks turi buti, paro stalvirsis siaurokas, bet taip jau buvo brezinyje. auksti standartiskai darau 114cm aukscio, o ilgis ilgi padariau 175cm, apatines dalies, ta kuri stalvirsi aukscio su visa virtuve turi - 155cm
na cia tikrai mazai vietos patogiai virtuviai, naujai statomame name manau reiktu ervesne daryt.


o plotis, plotis man labiausiai rūpi smile.gif Kiek tų cm yra minimumas kad išvis apie tokį sprendimą galvoti?

o virtuvės plotis pas mane kolkas 4.8 metro, bet statysiu sienelę, atskirti sandėliuką - nusprendžiau kad taip praktiškiau, ir pigiau - daugumą daiktų kurie retai naudojami laikysiu ten, o ne spintelėse ar stalčiuose. Juk kasdien naudojamų daiktų ir produktų sąrašas yra labai ribotas. Todėl liks virtuvė 3.6m pločio, man tokios pakaks, ir dar palei vieną arba 2 sienas bus užsukta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axa: 14 rugpjūčio 2008 - 11:12
O JUS man mergytes (ir netik ax.gif ) pasakykik - jei yra indaplove, kam reikalinga indu dziovykle????
As pvz specialiai jos nedesiu, nes jei indaplovej plausiu, tai gi viska sausa issitrauksiu, o jei reiks puodeli viena ar pora issiplaut nemanau kad rankos nukris su sluostuku juos issivalyt. Mano galva, paprastoj lentynoj, as dagiau indu sutalpinsiu nei dziovyklej g.gif
Kriaukle irgi mazyte ir siauria darysiu, taip sutaupysiu plocio stalciams blush2.gif (kai virtuves ilgis tik 2.86m tai visko prisigalvoji blush2.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 14 rugpjūčio 2008 - 11:10
QUOTE(axa @ 2008 08 14, 11:47)
o plotis, plotis man labiausiai rūpi smile.gif Kiek tų cm yra minimumas kad išvis apie tokį sprendimą galvoti?

plotis pagal duota brezini iseina 25cm, bet cia tikrai per mazai, siaip normalu 35 cm butu. o viso to baro plotos (su spintelemis apacioje) cia man isejo 55 cm, jei spinteliu nedaryt butu siauriau.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 12:11)
plotis pagal duota brezini iseina 25cm, bet cia tikrai per mazai, siaip normalu 35 cm butu. o viso to baro plotos (su spintelemis apacioje) cia man isejo 55 cm, jei spinteliu nedaryt butu siauriau.

ačiū! aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 08 14, 12:09)
O JUS man mergytes (ir netik  ax.gif ) pasakykik - jei yra indaplove, kam reikalinga indu dziovykle????
As pvz specialiai jos nedesiu, nes jei indaplovej plausiu, tai gi viska sausa issitrauksiu, o jei reiks  puodeli viena ar pora issiplaut nemanau kad rankos nukris su sluostuku juos issivalyt. Mano galva, paprastoj lentynoj, as dagiau indu sutalpinsiu nei dziovyklej g.gif
Kriaukle irgi mazyte ir siauria darysiu, taip sutaupysiu plocio stalciams  blush2.gif  (kai virtuves ilgis tik 2.86m tai visko prisigalvoji  blush2.gif)

labai teisingai mastai
Papildyta:
QUOTE(axa @ 2008 08 14, 12:16)

ner uz ka
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 08 14, 12:09)
O JUS man mergytes (ir netik  ax.gif ) pasakykik - jei yra indaplove, kam reikalinga indu dziovykle????
As pvz specialiai jos nedesiu, nes jei indaplovej plausiu, tai gi viska sausa issitrauksiu, o jei reiks  puodeli viena ar pora issiplaut nemanau kad rankos nukris su sluostuku juos issivalyt. Mano galva, paprastoj lentynoj, as dagiau indu sutalpinsiu nei dziovyklej g.gif
Kriaukle irgi mazyte ir siauria darysiu, taip sutaupysiu plocio stalciams  blush2.gif  (kai virtuves ilgis tik 2.86m tai visko prisigalvoji  blush2.gif)


na del dziovykles - as ja turiu, bet gyvenime nededu slapiu indu jokiu, nei puodeliu, nei irankiu nei leksciu..viska valau...bet esme ta, kad toje dziovykleje man labai patogu lekstes sudeti vertikaliai, paimti labai paprasta...zodziu tik atsidarai spintele ir imi, o ne trauki kokia tai lekste is po apacios doh.gif nes salia tu turiu sudejusi ir viena ant kitos keleta leksciu, tai tikrai nervina taip traukyti ir barskinti viska...o po dziovykle pas mane eina plokste normali kaip ir visos spinteles, t.y. nera jokio plastikinio to permatomo dekliuko i kuri tipo vanduo nubega...as meistrui pasakiau, kad slapiu indu gyvenime nedesiu tai tegul daro normalia spintele su plokste is visu pusiu ax.gif
zodziu as siaip visai esu UZ ta dziovykle, nes mano akimis ji patogiai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 14, 13:51)
o po dziovykle pas mane eina plokste normali kaip ir visos spinteles, t.y. nera jokio plastikinio to permatomo dekliuko i kuri tipo vanduo nubega...as meistrui pasakiau, kad slapiu indu gyvenime nedesiu tai tegul daro normalia spintele su plokste is visu pusiu  ax.gif
zodziu as siaip visai esu UZ ta dziovykle, nes mano akimis ji patogiai atrodo..

Tai šiais laikais ar dar kas daro džiovykles su peršviečiamu padėkliuku arba skyle vandeniui nuvarvėt? g.gif Ant spintelės dugno tiesiog dedasi padėklas ir ten susirenka vanduo.

Dabar svarstau, ar jau tikrai labai funkcionalus ir nepamainomas yra kargas? Kas turit, ar darydamos naują virtuvę paliktumėt, ar keistumėt į stalčius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 14, 12:51)
na del dziovykles - as ja turiu, bet gyvenime nededu slapiu indu jokiu, nei puodeliu, nei irankiu nei leksciu..viska valau...bet esme ta, kad toje dziovykleje man labai patogu lekstes sudeti vertikaliai, paimti labai paprasta...zodziu tik atsidarai spintele ir imi, o ne trauki kokia tai lekste is po apacios  doh.gif  nes salia tu turiu sudejusi ir viena ant kitos keleta leksciu, tai tikrai nervina taip traukyti ir barskinti viska...o po dziovykle pas mane eina plokste normali kaip ir visos spinteles, t.y. nera jokio plastikinio to permatomo dekliuko i kuri tipo vanduo nubega...as meistrui pasakiau, kad slapiu indu gyvenime nedesiu tai tegul daro normalia spintele su plokste is visu pusiu  ax.gif
zodziu as siaip visai esu UZ ta dziovykle, nes mano akimis ji patogiai atrodo..


Na del patogumo tai nesigincysiu, gal ir patogiau, bet...vietos uzima tikrai daugiau, suprantu jei virtuve didele galima ir taip daryt, ale as galvoju ar ir tokioj sicuacijoj daryciau dziovykle....galima tuomet skirtingas lekstes sudet atskiromis kruvelemis ir irgi patogu bus, na nereikes traukinet is po apacios jei virsui kruvos tokia pati lekste gules...o kai mum aktualus vietos klausimas, tai pirma mintis ir buvo atsisakyt dziovykles. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 14, 14:26)
Tai šiais laikais ar dar kas daro džiovykles su peršviečiamu padėkliuku arba skyle vandeniui nuvarvėt?  g.gif Ant spintelės dugno tiesiog dedasi padėklas ir ten susirenka vanduo.

Dabar svarstau, ar jau tikrai labai funkcionalus ir nepamainomas yra kargas? Kas turit, ar darydamos naują virtuvę paliktumėt, ar keistumėt į stalčius?  g.gif

persvieciami padeklai ne tik normalus dalikas, bet ir ne pats prasciausias variantas, o apcioje plokste det ar ne skonio reikalas, jei isvaizdai is apacios plokstes nebuvimas netrukdo, tai nera prasmes det plokstes.
del kargo, as visada pries kargo, man ir paciam naudot nepatogu ir kitiems labai nesiulau. stalcius man tikrai padoresnis reikalas. be to stalciu gali pasidaryt kaip sau patinka, koki nori aukscio, sudalint kaip nori, o kargo lentyneliu krastai neauksti, tai neatsargiai darydamas ar mindamas labai lengvai gali koki aukstesnis buteli isverst
Atsakyti