Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Milagra @ 2008 08 13, 21:35)
Na ką, pabraižė ir mums virtuvę, bet kotais man ji nepatinka. Ypač lentynos nepatinka ir tas kampas kairys prie lango - kažkokia skylė gaunas.
Labai laukiu jūsų protingų minčių  4u.gif
user posted image
Čia dar iš viršaus vaizdelis:
user posted image

Ta pakabinama spintelė prie spintos. Ar ja bus patogu naudotis? g.gif Jos bus neįmanoma pasiekt be kėdutės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 08 13, 15:13)
Pasiskambinau i dujas tai sako uztruktu apie 1.5 men kol atvykti ir kaina butu nuo 250lt. Tai tiek daug?! kazkaip isivaizdavau, kad maziau?
o tai gal zinot kas kitokiu keliu?  ax.gif

Šiandiena tiek pat ir sumokėjau,nors apie 200Lt ir tikėjausi ir tai buvo ale chalturkė,bet kaina tokia pati ax.gif kas tau norės už mažiau kai darbo sako nespėjame suktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 08 13, 23:24)
Šiandiena tiek pat ir sumokėjau,nors apie 200Lt ir tikėjausi ir tai buvo ale chalturkė,bet kaina tokia pati  ax.gif  kas tau norės už mažiau kai darbo sako nespėjame suktis  unsure.gif

jei chalturke, tai tikrai turi but uzmaziau. jei kaina ta pati, tada butinai reikalauciau oficialiu popieriu, mazka ka, pf pf pf kazkas atsitiktu negerai, nepareikalausi nieko, liksi beteisis. uz ta rizika va tegul ir ima maziau, be to darbininkams tai nieks nemoka tiek kiek jie ten paimta oficialiai, labai jau gobsus, normalu, kai neoficialios pajamos dalinamos per pus, puse uzsakovui puse rangovui.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 08 13, 20:35)
Na ką, pabraižė ir mums virtuvę, bet kotais man ji nepatinka. Ypač lentynos nepatinka ir tas kampas kairys prie lango - kažkokia skylė gaunas.
...

nepatogiai atrodo, ypač ta vienintelė pakabinama spintelė... O atviros lentynos kampu irgi kažkaip kliūna g.gif Tokioj virtuvėj šaldytuvą dėčiau prie tos "skersos" sienos, kad durelėmis atsisuktų į virtuvę, o stalviršį pratęsčiau iki šaldytuvo ir virš jo sukabinčiau spinteles. Orkaitę tada reikėtų po kaitlente.
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2008 08 13, 15:00)
o tai kokios spalvos tada daryti saldytuvo sono uzbaigima?
Papildyta:

blogiausia, kad tokois spalvos kaip fasadas  niekur nerandu, o daugiau spalvu negu trys jau bijau beeksperimentuoti


Aš, asmeniškai, šaldytuvo šono užbaigimą daryčiau fasado spalvos. Ir be kalbų lotuliukas.gif

Šiaip tai, pas mane virtuvė, tai visa vienos spalvos - net stalviršį užsakiau, tokį kaip ir visas fasadas, kojelių uždengimai ir visi "šaldytuviniai" šonai doh.gif stalviršį užsakinėjau penktadienį, šiandien jau gavau, ir visą tą laiką pergyvenau, ar kartais nebūsiu didžiausios nesąmonės padarius, taip pasirinkus.
Šiandien jau vieną kampą virtuvės pridengiau savo pasirinktuoju, ir likau patenkinta rezultatu thumbup.gif
Pas mane ąžuolas.
Tiesa dar tas tarpsienis tarp viršutinių ir apatinių spintelių nebaigtas. Neturiu nei plytelių, nei idėjų ką ten daryt doh.gif Bet kai baigsim virtuvę, tada ir žiūrėsiu kas ten man tinka.
Pas mane virtuvė su svetainę, tai bijojau, kad per daug spalvų "nesipeštų", tad virtuvė pakankamai monotoniška, bet man patinka. KAd ir nelabai ant bangos, bet man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 13, 11:45)

bandysiu vel imest
user posted image
tik spintutes virsutines bus aukstesnes ir stikliniu nebus o karkasa noriu daryti svieia wenge ir virsutines spintutes taip pat o apacia ir spinta tamsia wenge kaip as cia sumasciau ka  g.gif
siaip alno bandziau tai viskas angliskai o cia tai man iskart gilus tamsus miskas  blush2.gif onlaine ka tai bandziau su mazium ant ranku neiseina neduoda gryst tai vel per nauja nervai nelaiko kokiame tai lenkiskame psl bandziau tai jau taaaaip ilgai krauna kad  doh.gif

ant greicio sumeciau vaizda, aisku ne superinis, bet visgi "duona". su laiku pagrazinsiu smile.gif
dariau viska kiek galima labiau prisilaikydamas brezinio. spalvas padariau kaip supratau, tiesa sakant, kas yra sviesi venge taip ir nesupratau, bet gal tiks ka idejau. dejau viska kaip supratau, jei netinka prasau taisyt.
projektas mano akimis tikrai neidealus ir kritikuotinas. bet gal apie tai ryt, nes siandien jau ir taip darbo daug apturejau. rezk drasiai kas nepatinka, ka sugebesiu ta pataisysiu.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 08 14, 01:29)
Aš, asmeniškai, šaldytuvo šono užbaigimą daryčiau fasado spalvos. Ir be kalbų  lotuliukas.gif

Šiaip tai, pas mane virtuvė, tai visa vienos spalvos - net stalviršį užsakiau, tokį kaip ir visas fasadas, kojelių uždengimai ir visi "šaldytuviniai" šonai  doh.gif stalviršį užsakinėjau penktadienį, šiandien jau gavau, ir visą tą laiką pergyvenau, ar kartais nebūsiu didžiausios nesąmonės padarius, taip pasirinkus.
Šiandien jau vieną kampą virtuvės pridengiau savo pasirinktuoju, ir likau patenkinta rezultatu  thumbup.gif
Pas mane ąžuolas.
Tiesa dar tas tarpsienis tarp viršutinių ir apatinių spintelių nebaigtas. Neturiu nei plytelių, nei idėjų ką ten daryt  doh.gif Bet kai baigsim virtuvę, tada ir žiūrėsiu kas ten man tinka.
Pas mane virtuvė su svetainę, tai bijojau, kad per daug spalvų "nesipeštų", tad virtuvė pakankamai monotoniška, bet man patinka. KAd ir nelabai ant bangos, bet man  thumbup.gif

sveiki, bet kad nieko panasaus nerandu, skiriasi atspalvis nors tu ka, tai manau, kad nebutu per daug spalvu- pasirinksiu fasado(vysnia) spalva. Pas mane virtuviniu kedziu atlosai vysnios spalvos+virtuves balkiai ale vysnia. Ir taip pat kambarys dalinai (per bara) sujungtas su virtuve, o baro "stoike"vysnia. Aisku, jei butu spalva kaip fasado- butu idealu, bet, kad niekur nera!
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 02:27)
ant greicio sumeciau vaizda, aisku ne superinis, bet visgi "duona". su laiku pagrazinsiu smile.gif
dariau viska kiek galima labiau prisilaikydamas brezinio. spalvas padariau kaip supratau, tiesa sakant, kas yra sviesi venge taip ir nesupratau, bet gal tiks ka idejau. dejau viska kaip supratau, jei netinka prasau taisyt.
projektas mano akimis tikrai neidealus ir kritikuotinas. bet gal apie tai ryt, nes siandien jau ir taip darbo daug apturejau. rezk drasiai kas nepatinka, ka sugebesiu ta pataisysiu.
user posted image
user posted image


ot tai aciu na matai ta spalva sviesia tokia ir isivaizdavau tik dar stalvirsis bus beveik tokios pat sviesios spalvos ax.gif na noreciau as tos ktitikos gal atrasi laiko nes dar galiu del projekto ir persigalvoti kiek noriu ax.gif siaip galiu atsisakyti baro jei ka idomesnio kas pasiulys ax.gif tik ilgiai negali keistis sienu nes po to svetaine ten tik plocio ji 3metrai mes cia alytnamio tipo nama bandem perdarineti tai tik viena siena ir galejom griaut kitos nesancios doh.gif ir spintos mano bus 2010cm ne didesnes o pakabinamos galima i auksti dar iki 25cm kanalizacija Mb perves kur sirdis geidzia tik jau ventiliaciaj toje vietoje tiesiai i kamina smile.gif o dar mano kriaukle kampine pametei lotuliukas.gif tik prie jos priejimas bus ne toks kaip cia pas tave astrus o kitaip na nzn kaip paaskinti patogesnis mano atzvilgiu vienu zodziu
QUOTE(braske150 @ 2008 08 14, 08:16)
sveiki, bet kad nieko panasaus nerandu, skiriasi atspalvis nors tu ka, tai manau, kad nebutu per daug spalvu- pasirinksiu fasado(vysnia) spalva. Pas mane virtuviniu kedziu atlosai vysnios spalvos+virtuves balkiai ale vysnia. Ir taip pat kambarys dalinai (per bara) sujungtas su virtuve, o baro "stoike"vysnia. Aisku, jei butu spalva kaip fasado- butu idealu, bet, kad niekur nera!

o tu pabandyk nufotkinti ir imesti taip geriau mums mintys kils smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijag: 14 rugpjūčio 2008 - 08:11
KLausimukas : ar skiriasi blum mechanizmo kaina nuo stalciaus plocio??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 08 13, 15:13)
gal kuri nesenai keitet virtuvej duju skaitiklio vieta? labai idomu visa procedura, laikas ir kaina (Kaune).
Pasiskambinau i dujas tai sako uztruktu apie 1.5 men kol atvykti ir kaina butu nuo 250lt. Tai tiek daug?! kazkaip isivaizdavau, kad maziau?
o tai gal zinot kas kitokiu keliu?  ax.gif

Mes atsisakėm Alytuje dujų, tai už nupjovimą vamzdžio apie 92-96 Lt mokėjom. Skaitliuką perkelti daug brangiau kainuoja,bet kaina individualiai ,priklauso nuo situacijos.mums sakė apie 300 lyg tai, tai nutariau visai atsisakyti ir dėti elektrinę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 08 14, 09:17)
KLausimukas : ar skiriasi  blum mechanizmo kaina nuo stalciaus plocio???  4u.gif

labai placiam stalciui reikia papildomai stabilizatoriaus, tada skiriasi, o sakykim ar 60cm plocio spinteliai ar 80cm plocio tikrai nesiskiria
tiesa dar jei labai platus stalcius ir i ji bus dedami sunkus daiktai, baldininkas gali pasiulyt det tvirtesni stalciu, kuris laikytu ne 30kg, o 50kg, sitas irgi truputi pabrangina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 14 rugpjūčio 2008 - 08:35
aciu , aBociau 4u.gif
Atsakyti