Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(čelsė @ 2008 08 12, 23:00)

user posted image


Labai graži virtuvė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 08 13, 15:13)
gal kuri nesenai keitet virtuvej duju skaitiklio vieta? labai idomu visa procedura, laikas ir kaina (Kaune).
Pasiskambinau i dujas tai sako uztruktu apie 1.5 men kol atvykti ir kaina butu nuo 250lt. Tai tiek daug?! kazkaip isivaizdavau, kad maziau?
o tai gal zinot kas kitokiu keliu?  ax.gif


Mes keitėm per Lietuvos dujas. Laiko užtruko gal kiek mažiau, ir mums kainos prieš tai nepasakė. Tai kai po 10 min darbo (vyras sakė, kad atvažiavo gal penkiese, vienas dirbo, kiti "prižiūrėjo") pasakė sumą, MB vos nenualpo. Bet jau buvo po visko.....
Šiaip neseniai bendravom su draugais, kurie visokius dujų reikalus tvarkėsi nuosavam name, ten buvo daugiau keitimo, jie samdėsi kažkokią rekomenduotą privačią firmą, atrodo "Labas". Bendra suma buvo žiauriai didelė, manau kad už skaitliuko pakeitimą irgi paskaičiavo brangiau. Tik tiek, kad laiko kažkiek sutaupė.
Atsakyti
Čelse, labai graži virtuvė wub.gif Tokia čiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 17:30)
va dabar jau gerokai aiskiau, kaip fasadu spalvos lygiai lygiai tokios negausi, o jei rasi labai nasiasia, mano subjektyvia nuomone, apacia atrodis niurokai. man geriausia visgi atrodo ta sviesi, ten berods klevas, jis susisaukia su stalvirsiu ir gerai atrodo, korpusus spalva siaipsau, is bedos. spalvu gali pasuziuret kad ir cia sita daug maz populiariausia firma. Vilniuj, Kaune, Klaipedoj ir Siauliuose naturoj gali paziuret pas juos uzsukus.

dekoju jums ABocius, bet vis vien man neaisku. Virtuvinis jau yra, noriu dar papildomai uzsisakyti saldytuvo sono uzbaigima ir uzdengti kojeles, tai man atrodo, kad jie turetu buti vienodos spalvos
Atsakyti
Sveiki,kaip tik remontas vyksta...Kapitalinis virtuves. ax.gif O kaip jum spinteliu spalva salotine,baldai is VokeIII,o sienu geltona? man rodos,kad gerai turetu atrodyt,ne? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mane domina virtuviu kainos 4u.gif but labai idomu suzinot, kiek kainavo baldai ir kur gaminot, kas pasiule geriausia kainos-kokybes varianta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 08 13, 21:25)
sveikos, mane domina virtuviu kainos  4u.gif  but labai idomu suzinot, kiek kainavo baldai ir kur gaminot, kas pasiule geriausia kainos-kokybes varianta  4u.gif

Jei noresi visos naujos butines technikos,spinteliu,stalciu nemazo kiekio,tai su darbu ir technika sumokesi apie 16000 tukst smile.gif .Bent jau mes tiek.
Atsakyti
QUOTE(*Giedrė @ 2008 08 13, 20:28)
Jei noresi visos naujos butines technikos,spinteliu,stalciu nemazo kiekio,tai su darbu ir technika sumokesi apie 16000 tukst  smile.gif .Bent jau mes tiek.

buitine technika as skaiciuoju atskirai, nes dar neissirinkau, kokios firmos noriu doh.gif virtuve mano palei viena siena, 3,5 m. ilgio - kazi kiek man atsieitu g.gif i ta 3,5 m turi tilpti saldytuvas, virykle, indaplove, kriaukle, mikrobangine (neimontuojama) ir gartraukis ir dar kad butu puodams, lekstems ir kruopoms pasidejimui vietos doh.gif susideliot susideliosiu projekteli, bet va bandau kaina primest ir niekur nerandu net orientaciniu kainu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 08 13, 19:42)
buitine technika as skaiciuoju atskirai, nes dar neissirinkau, kokios firmos noriu  doh.gif  virtuve mano palei viena siena, 3,5 m. ilgio - kazi kiek man atsieitu  g.gif  i ta 3,5 m turi tilpti saldytuvas, virykle, indaplove, kriaukle, mikrobangine (neimontuojama) ir gartraukis ir dar kad butu puodams, lekstems ir kruopoms pasidejimui vietos  doh.gif  susideliot susideliosiu projekteli, bet va bandau kaina primest ir niekur nerandu net orientaciniu kainu  unsure.gif

tai pasimk ir nusiusk kokiam baldininkui. tau ir primes...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 08 13, 20:42)
buitine technika as skaiciuoju atskirai, nes dar neissirinkau, kokios firmos noriu  doh.gif  virtuve mano palei viena siena, 3,5 m. ilgio - kazi kiek man atsieitu  g.gif  i ta 3,5 m turi tilpti saldytuvas, virykle, indaplove, kriaukle, mikrobangine (neimontuojama) ir gartraukis ir dar kad butu puodams, lekstems ir kruopoms pasidejimui vietos  doh.gif  susideliot susideliosiu projekteli, bet va bandau kaina primest ir niekur nerandu net orientaciniu kainu  unsure.gif

na priklausomai nuo to ko nori, kaina butu sakykim nuo 3000 iki kazkur 10000, didesnes kainos sunku sugalvot. kokios kokybes ir isvaizdos baldu noresi, tiek ir mokesi. sakykim satalciaus kaina gali skirtis apie 10 kartu, stalvirsio apie 5-8 kartus, cia jau kas kaip sumasto. jei nori parasyk i az, pasiaiskinsim ko nori konkreciau ir kaina daug maz pasakysiu. o siaip sakyciau kad apie 4000-7000 kainuot turetu normalus variantas be krastutinumu.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 21:09)
na priklausomai nuo to ko nori, kaina butu sakykim nuo 3000 iki kazkur 10000, didesnes kainos sunku sugalvot. kokios kokybes ir isvaizdos baldu noresi, tiek ir mokesi. sakykim satalciaus kaina gali skirtis apie 10 kartu, stalvirsio apie 5-8 kartus, cia jau kas kaip sumasto. jei nori parasyk i az, pasiaiskinsim ko nori konkreciau ir kaina daug maz pasakysiu. o siaip sakyciau kad apie 4000-7000 kainuot turetu normalus variantas be krastutinumu.

4u.gif dabar kaip tik siunciuosiuos alnos programa - pasidarysiu projektuka ne tik ant languoto popieriaus lapo lotuliukas.gif , bus aiskiau, kiek spinteliu ir kokiu, teiraujantis del kainos ax.gif
Atsakyti
Na ką, pabraižė ir mums virtuvę, bet kotais man ji nepatinka. Ypač lentynos nepatinka ir tas kampas kairys prie lango - kažkokia skylė gaunas.
Labai laukiu jūsų protingų minčių 4u.gif
user posted image
Čia dar iš viršaus vaizdelis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 13 rugpjūčio 2008 - 20:38