Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(*Maja* @ 2008 08 05, 18:38)
O gal dar koda sitos spalvos zinot?  blush2.gif  nes ju visokiu atspalviu matyt buna ir savo koda turi. Bent jau projektuotojas musu kodo pasiteiravo

Jei reik fasado kodo, tai jis va čia
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 18:43)
O jūs pinigus už tai sumokėjot blink.gif Siaubas, taip ir būna kai su pažįstamais prasidedi doh.gif Mums irgi pažįstamas darė, tai gavosi geras mėnuo vėliau nei turėjo būti doh.gif Bet viskas jau tvarkingai stovi.

Aš ir galvoju kad čia bronza, nes mūsų cinamonas tai šiek tiek šviesesnis ax.gif

na jam liko nesumoketi 500lt tai vat dvieju lentyneliu trusta ir plokstes ant sienu ir vat pasiplove pyp nesikeikiant doh.gif na bet jam tai atsirugs tikrai, nes mano diedas pas ji dar turetu ten kazka padaryti bet sake tegu net nebando prasyti schmoll.gif pasidarysim patys ale kaip isimatuoti tiksliai nes pas mus ten toks sustras kampas yra kad bus sunku suvesti tas plokstes g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 19:27)
Jei reik fasado kodo, tai jis va čia

wub.gif laaabai ačiūūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na va pagaliau perskaiciau karsta.gif
net citatas visas pameciau tiek prisirinkus buvau doh.gif
na pamenu tik tiek kad del spalu tai jau ir pamirsau ka norejau parasyti bet kas liecia ten to valymo kad nesimatytu tu blizginimo krypciu ir t.t. tai reikia paprasciausiai mikro pluosto sluoste tureti ir tiek ir ja po to plauti su ukiniu muilu smile.gif jos db nebrangios po 1.99lt tai tikrai ir daznai plauti nereikia smile.gif
aa dar del tos virtuves kur sioje temoje ideta man visai smagu kai tos rankeneles neeina lygiai smile.gif
mano planuotoje virtuveje bus tokios spinteles viena siaura 25cm plocio ir aukstis lygtais 1.90 tuomet saldytuvas imontuojamas toliai ant zemes stoves indaplove ir virs jos spintute kur leksteslaikysiu visi sie baldai eis vieno aukscio tada zemai 3stalciai 45cm plotis tada kampe kriaukle tada cargo orkaite cargo spintute ir baras paskutine spintute su baru tai MB kaip tai sumaste pagal save tai savo vizijoje nelabai isivaizduoju kaip cia bus bet speju Ok smile.gif ax.gif
dar del spalvu tai man tai norisi praktiskumo bet taip norisi grazumo bet jau mano sveikas kol kas protas linksta ties praktiskumu nors kiek ten jo bus tai pamatysiu tik veliau nes gyvenu tarp vyru ir dar suo o mazasis dzigitas tikrai nelabai tikiu kad pries pasiliesdamas prie baldu rankas plausis smile.gif
o ir siaip nesu is tu kur savo laisva laika aukotu blizginimui blush2.gif
lygtais jei neklystu povilas blush2.gif atsiprasau kad nico neisiminiau blush2.gif tikrai lauksiu tavo virtuves foto del spalvu ax.gif
na va kiek prirasiau kol mazius liuliu cool.gif dabar ruosiuosi krikstynom ir aliumininem savo vestuvem tai speju jau kai kita karta cia prisesiu tai busit prirase doh.gif arba nakti vel skaitinesiu po truputi cool.gif
bet tai dar man nerealiai skamba kai surinkus virtuve dar truksta kokiu tai detaliu na as tikiuosi musu nepaves nes tie meistrai pries tai svogeriui dare tai pagal laika nepavede o ir garziai padaryta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 20:45)
na jam liko nesumoketi 500lt tai vat dvieju lentyneliu trusta ir plokstes ant sienu ir vat pasiplove pyp nesikeikiant doh.gif na bet jam tai atsirugs tikrai, nes mano diedas pas ji dar turetu ten kazka padaryti bet sake tegu net nebando prasyti schmoll.gif pasidarysim patys ale kaip isimatuoti tiksliai nes pas mus ten toks sustras kampas yra kad bus sunku suvesti tas plokstes g.gif  doh.gif

Gal kokie kiti baldininkai apsiimtų tą plokštę, jei ten sudėtinga g.gif Nors jie dabar taip išmandrėję kad gali nelabai norėti daryti, kaimynas prašė spintelę padaryti tai sakė smulkme neužsiima schmoll.gif
Arba jei nieko nesigauna tada jau plyteles klijuoti g.gif

QUOTE(*Maja* @ 2008 08 05, 21:01)
wub.gif  laaabai ačiūūūūū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 22:06)
Gal kokie kiti baldininkai apsiimtų tą plokštę, jei ten sudėtinga g.gif Nors jie dabar taip išmandrėję kad gali nelabai norėti daryti, kaimynas prašė spintelę padaryti tai sakė smulkme neužsiima schmoll.gif
Arba jei nieko nesigauna tada jau plyteles klijuoti g.gif
4u.gif

nu nezinau gyvenu dabar taip, tik vat su viena rozete doh.gif o plyteliu nenoriuuu schmoll.gif o tu savo virtuve rodei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 05, 22:15)
nu nezinau gyvenu dabar taip, tik vat su viena rozete doh.gif o plyteliu nenoriuuu schmoll.gif o tu savo virtuve rodei bigsmile.gif

Tai tada tau 4u.gif ir kantrybės, po tokių meistrų tikrai nervai nelaiko.
O mes jau keliamės į butą kitą sav clap.gif Bandžiau neseniai virtuvę fotkint tai ji tokia kišeninė kad tik po dvi spinteles į kadrą papuola lotuliukas.gif Reiks dar pabandyt, o jei nesigaus tai įkelsiu tokias, tik reikės pačioms kaip puzzle iš gabaliukų virtuvę susidėliot lotuliukas.gif
Atsakyti
va dar del to tarpo tarp spinteliu kas praktiskaiu plyteles ar plokste g.gif
o jei plyteles kada jas kloti po ar pries sudedant baldus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 05, 22:06)
Gal kokie kiti baldininkai apsiimtų tą plokštę, jei ten sudėtinga g.gif Nors jie dabar taip išmandrėję kad gali nelabai norėti daryti, kaimynas prašė spintelę padaryti tai sakė smulkme neužsiima schmoll.gif
Arba jei nieko nesigauna tada jau plyteles klijuoti g.gif
4u.gif

pasimatuok auksti ploti ir viskas. o priklijuoti prie sienos tai ir mano vaikas galetu.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 05, 21:29)
va dar del to tarpo tarp spinteliu kas praktiskaiu plyteles ar plokste  g.gif
o jei plyteles kada jas kloti po ar pries sudedant baldus  blush2.gif

del praktiskumo nzn. o del dejimo, tai musu baldininkas ir plytelscikas abu vienbalsiai nutare, kad pries baldus.... baldininkas nupiese ant sienos kur jas klijuoti, plytelistas suklijavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 05, 22:30)
pasimatuok auksti ploti ir viskas. o priklijuoti prie sienos tai ir mano vaikas galetu.

Tai čia dutei_a reik, rašė kad kampas sudėtingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 05, 22:30)
pasimatuok auksti ploti ir viskas. o priklijuoti prie sienos tai ir mano vaikas galetu.

pas mus kampas toks biski nekampiskas yra biggrin.gif tai vat bijom kad paskui numatuosim ne i ta puse doh.gif va sitoj nuotraukoj gal matosi desinej pusej prie lango, ten vamzdziai paslepti doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 05 rugpjūčio 2008 - 21:40