Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Doona @ 2008 08 13, 08:49)
Sveikos mamytes. Reikia kritikos, komentaru tokiam projekteliui. Pati braizau, tai net nezinau ar gali buti stalcius 1,2 m ilgio?
Virtuves planelis

virsutines spinteles tikrai nevykusios, geriau butu arba ju atsisakyt arba perdaryt, cia pritariu Ewute. dabartines yra neproporcingai auksto ir pagal proporcijas nesiderina su apačia, jei nuspretum jas palikt, tai daryt ne tokias aukstas. kampe pakabinamu spinteliu techninis sprendimas neaiskus, manau taip kaip nubraizyta realiai nera padaroma. be to turbut butu geriau spinteles daryt iki pat lango ir gartraukio. pagalvok apie varianta, kad virsutines spinteles nebutinai turi buti tokios pat spalvos kaip apatines, jei padarysi svieses, nebutina bus islaigyti proporciju su apacia. Beje nuogastavimas kad virsuje nedaryti spinteliu ir atrodis tuscia tikrai nera pagristas. cia jau daug kas priklauso nuo bendro patalpos isplanavimo, dizaino bei nuo sienu dekoro.
del Ewute pastabu: maziems stalciams nebutina daryti spintele su 3 isoriskai matomais stalciai, kurie darkytu vaizda, yra toks dalikas, kaip vidiniai stalciai, kuriu isoreje nesimato. stalcius 1,2m tikrai gali buti, gali del to nesibaiminti, tik pagalvok, kad vertertu padaryti viduje kazkiek sudalinta.

Atsakyti
Doona, o esi realiai ciupinejusi stalciu 1.2 m biggrin.gif as tai sakyciau per ilgas, pagaminti manau gali, bet abejoju ar reikia tokio didziulio biggrin.gif mano ilgiausi stalciai 75cm, tai galiu pasakyti liux ilgis - gal dar kokius 10cm galima uzmesti, bet i 75cm as viska sutalpinu - virsutiniame eina stalo irankiai, tai ir sutelpa visas komplektas 12kai zmoniu, su visokiomis desertinemis sakutinemis, o kur dar samciai ir tie telpa, atidarytuvai visokie, mediniai irankiai maistui gaminti. Man labai patinka musu gamintojo idetas tas irankiu deklas i ta stalciu, taip funkcionalu viskas thumbup.gif ir siaip atsidarai ta stalciu ir viskas tau po ranka nuo sakutes iki atidarytuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 08 08, 15:20)
ABocius, labai patinka tavo patarimai, todėl pabūsiu nagla ir paprašysiu komentarų savajai

atsiprasau, kad nesuradau laiko issakyt savo nuomone, bet tikrai siuo atveju reikia nemazai laiko.
na yra daliku kurie is kart krenta i akis. mikrobange tikrai temciau is to kampo, geriausia aisku butu truputi nuleist orkaite ir virs jos padaryt mikrobange.
tikrai nebutina koordinaliai keisti, kaip siulo linuxe1981, bet reikia siek tiek inesti hormonijos, uztektu labai nedaug. na kas dar is kart krenta i akis tai cargo krepsys, cia pritarius linuxe1981 arba didint, arba mest is sitos virtuves ji, kur jis dabar stovi, as ji mesciau visikai is ten. nesupratau kur bus indu dziovykla? prie kriaukles nei stalciu tam tinkamu, nei pakabinamu spinteliu nera, nezadi jokios indu dziovyklos turet? krenta i akis apatines spinteles darytos atidaromos. nezinau kam jas naudot ruosetes, bet jei yra galimybe is praktines puses siulyciau stalcius.
atejo mintis kaip ideti hormonijos nors truputi. spintele su 4 stalciais i kaire nuo kriaukles, dar toliau nuo kriaukles spintele su 2 stalciais. o kur 4 stalciai, ten gali buti dureles. siek tiek tvarkingiau. Ir jokiu spinteliu su stalciumi virsuje o apacioje durelemis!!!
labai jau trumpai, todel gal but neissamiai, sakau, cia reiktu daugiau pasedet.
Papildyta:
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 13, 10:53)
Doona, o esi realiai ciupinejusi stalciu 1.2 m  biggrin.gif  as tai sakyciau per ilgas, pagaminti manau gali, bet abejoju ar reikia tokio didziulio  biggrin.gif 

na taip siuo atveju yra variantas vietoj 1,2m dvieju stalciu padaryti tris 0,8m stalcius, truputeli patogiau bus.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 11:06)
na taip siuo atveju yra variantas vietoj 1,2m dvieju stalciu padaryti tris 0,8m stalcius, truputeli patogiau bus.


as irgi galvoju kad patogiau bus ax.gif beje tuos pasleptus stalcius mano draugai turi irgi liux ideja thumbup.gif

paskutine virtuve, kuria jus cia komentavot, tai man labai daug painiavos atrodo, tieeeek visko daug grusta prigrusta blush2.gif daryciau kuo maziau spinteliu, o geriau didesniu stalciu keleta ax.gif kargo krepsys man asmeniskai super reikalingas, ten visokie makaroniukai, prieskoniukai, tai pats tas - gamini ant darbastalio, o kargo salia, atsidarai paprieskoniuoji iskart biggrin.gif is kitos puses kaitlente tai irgi, reikia kokio prieskonio, tuoj atsidarai ir prieskoniuoji ir atgal idejus uzdarai - tvarka visur biggrin.gif labai nemegstu gaminti apsikrovus blush2.gif
zodziu, patarsit man kas kur gauti spintuciu papigiai? g.gif unsure.gif buciau DEKINGA, gal kas esat pirke per pereinamuosius laikotarpius kol virtuves dar nera pilnos cool.gif
Atsakyti
Aciu bufeto vedejai 4u.gif Bet negi tie cargo nesitranko, jei blumo ner?? kiek ekspozicijose paciupiju, tai kai traukiniai isrieda ir surieda doh.gif Man senojoje virtuveje buteliai nuolat virsdavo , kaip pensininkai trulike verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 08 12, 16:54)
Jackau, mieliausias  tongue.gif Kaip gerai, einu ieškot ir žiūrėt  mirksiukas.gif Ačiū, tau, juokuti
hm  g.gif Aš randu, kad čia šešiasdešimtiniai  unsure.gif Nieko nesuprantu

taip realiai tas gartraukis pritaikytas i 60cm plocio spintele. tokio tipo gartraukius daug kas gamina. na cia jau reiktu pagalvot baldinikams kaip sumazint spintele virs gartraukio, jei jusu gamintojas sutiks tai padaryti, manau imanoma, standartiskai siaip nelabai tiktu, 600mm spinteles vidus gaunasi 564mm, todel pagal logija spintele yra kur mazinti per 14mm, o ne 20mm kaip jums reikia, bet galvojant galima sugalvot kaip dar atlost tuos 6mm. na visu pirma reiktu naturoj baldininkui paziuret i ta gartrauki, kaip jis tiksliai montuojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 13 rugpjūčio 2008 - 10:17
Bufeto vedeja, o tai pabandyk i google imest zodzius- " komisas", " naudotas virtuves komplektas" ir pan. gausi kokiu nors ideju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 08 13, 11:15)
Aciu bufeto vedejai  4u.gif  Bet negi tie cargo nesitranko, jei blumo ner?? kiek ekspozicijose paciupiju, tai kai traukiniai isrieda ir surieda  doh.gif  Man senojoje virtuveje buteliai nuolat virsdavo , kaip pensininkai trulike verysad.gif


zinok as net nezinau kaip su blumais butu, bet turbut butu jis plastikinis tada tas cargo? g.gif tada gal ir galima deti, siaip jeigu galima, tai ir deciau, tada dar nezinojau kas per dziaugsmas Blumai yra, to i cargo nesiule det, tai ir nedejom. Ekspozicijose ten viskas issitabalave yra, tai sakyciau gal ten ir isrieda taip baisiai, maniskis tikrai stabilus, nors plotis nera visai siaurukas, apie 26cm isores plokste.
Nulekiau paziuret - nu stabiliai viskas zinok, metalas toks ne spindintis, o kazkoks matinis, tvirtas atrodo, ne kaip ekspozicijose toks ploniuuukas buna ax.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriena @ 2008 08 13, 11:18)
Bufeto vedeja, o tai pabandyk i google imest zodzius- " komisas", " naudotas virtuves komplektas" ir pan. gausi kokiu nors ideju wink.gif


reiks bandyti googlinti, nes vakar visus skelbiu.lt skelbimus perejau su virtuve, tai vien gamintoju skelbimai doh.gif radau gal viena toki alia komiseli, tai sakiau ten leksiu jei jau visai nieko neberastumem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 13, 11:14)

paskutine virtuve, kuria jus cia komentavot, tai man labai daug painiavos atrodo, tieeeek visko daug grusta prigrusta  blush2.gif  daryciau kuo maziau spinteliu, o geriau didesniu stalciu keleta  ax.gif kargo krepsys man asmeniskai super reikalingas, ten visokie makaroniukai, prieskoniukai, tai pats tas - gamini ant darbastalio, o kargo salia, atsidarai paprieskoniuoji iskart  biggrin.gif  is kitos puses kaitlente tai irgi, reikia kokio prieskonio, tuoj atsidarai ir prieskoniuoji ir atgal idejus uzdarai - tvarka visur  biggrin.gif  labai nemegstu gaminti apsikrovus  blush2.gif
zodziu, patarsit man kas kur gauti spintuciu papigiai?  g.gif  unsure.gif  buciau DEKINGA, gal kas esat pirke per pereinamuosius laikotarpius kol virtuves dar nera pilnos  cool.gif

na del paskutines virtuves, ne visiems patinka horizontalios istemptos virtuves spinteles, tiesiog zmogus i kita stiliu taiko ir tai nera blogai, be to spinteles ne bus tamsios ir jei grazi spalva, nebutinos tos grieztos minimalistines formos.
kargo krepsys pilnai pakeiciamas spintele su stalciais, nera tokio dakito, kurio negalima butu ideti i stalciu, o kuris tinka cargo krepsi.
o del spintuciu papigiai visikai nesupratau minties. papigiai gariunuose lenkisku pilna, arba baltarusiku galiu parupint biggrin.gif tik ar tikrai tau to reikia. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriena @ 2008 08 13, 11:15)
Aciu bufeto vedejai  4u.gif  Bet negi tie cargo nesitranko, jei blumo ner?? kiek ekspozicijose paciupiju, tai kai traukiniai isrieda ir surieda  doh.gif  Man senojoje virtuveje buteliai nuolat virsdavo , kaip pensininkai trulike verysad.gif

yra krepsiu ir su svelniu uzsidarymu, vadinamais blumais, bet jie kazkaip nera super populiarus, tai kaikuris gamintojas apie juos gali ir nezinot labai.
Atsakyti
QUOTE
nors plotis nera visai siaurukas, apie 26cm isores plokste.

O pas mane bus 60 cm mega_shok.gif O cargo tai aisku ivairiu yra, tik suprask dabar, ar tie 283 lt. - geros kokybes pozymis, ar gamintoju biznis??? g.gif Bo maciau pirkt ir uz 150 lt. ale, kaip sakai, plonos vielikes buvo g.gif
QUOTE
deciau

Nu as irgi sukisciau visur, kur galima, ale brungus, velniai, dabar virs 500 lt. triju stalciu blokui kastuoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 11:30)
na del paskutines virtuves, ne visiems patinka horizontalios istemptos virtuves spinteles, tiesiog zmogus i kita stiliu taiko ir tai nera blogai, be to spinteles ne bus tamsios ir jei grazi spalva, nebutinos tos grieztos minimalistines formos.
kargo krepsys pilnai pakeiciamas spintele su stalciais, nera tokio dakito, kurio negalima butu ideti i stalciu, o kuris tinka cargo krepsi.
o del spintuciu papigiai visikai nesupratau minties. papigiai gariunuose lenkisku pilna, arba baltarusiku galiu parupint biggrin.gif tik ar tikrai tau to reikia.  blush2.gif


as irgi nesu visiska minimalizmo salininke, tik man proporcijos tai jau turi buti - jei apacioj istempta, tai ir virsuj kvadratu neturetu buti g.gif nu tiek isnesa mano logika biggrin.gif
maciau viena virtuvele kur proporciju visai nebuvo paisyta virsutinej dalyje, o prigrusti norejo daug, tai toks chaosas mano akimis, tai spintele stacia, tai gulscia, tai plotis vienoks, tai kitoks, tai permatoma, tai ne cool.gif
aisku skonio reikalas, bet as cia apie proporcijas dabar biggrin.gif ax.gif

aciu uz Garu ideja, gi pamirsus juos visai buvau thumbup.gif kur ten ieskot reiketu, katroj pusej? reikia reikia man tu papigiaisku, nes virtuves tikrai neuzsakinesim antros, nes neaisku kiek ten gyvensim kur issikeliam, tai nera prasmes tiesiog ax.gif nors visaip masciau, bet manau uztektu keletos spintuciu, viena kriauklei kita siaip indams, kaip nors isgyvensim tuos kelis menesius...nors zinau kad zudo tokie dalykai, bet kuuu daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 13, 11:14)
zodziu, patarsit man kas kur gauti spintuciu papigiai?  g.gif  unsure.gif  buciau DEKINGA, gal kas esat pirke per pereinamuosius laikotarpius kol virtuves dar nera pilnos  cool.gif

skelbimu temeleje skiltyje kita yra baldai susirask senesne tema IX o gal jau ir X idejo kas parduoda buvo spituciu net virtuve visa kas tai pardavinejo mirksiukas.gif
mieli zmones ar galite man patarti del manes kur jus paisotes tas savo virtuves as planeli turiu o del spalvu tai tikras galvos skausmas
bandysiu vel imest
user posted image
tik spintutes virsutines bus aukstesnes ir stikliniu nebus o karkasa noriu daryti svieia wenge ir virsutines spintutes taip pat o apacia ir spinta tamsia wenge kaip as cia sumasciau ka g.gif
siaip alno bandziau tai viskas angliskai o cia tai man iskart gilus tamsus miskas blush2.gif onlaine ka tai bandziau su mazium ant ranku neiseina neduoda gryst tai vel per nauja nervai nelaiko kokiame tai lenkiskame psl bandziau tai jau taaaaip ilgai krauna kad doh.gif
Atsakyti