Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

čelsė na tikrai labai grazi virtuvele, o ir spintine ideja super thumbup.gif

o cia klausimas biski ne i tema - kokios ten pas tave lemputes? halogenai ar tos ekonomines? matau kad jos taip lyg issikise, man labai patiko blush2.gif pasidalink patirtim ka cia sudejot? 4u.gif
Atsakyti
Celse labai labai grazu wub.gif o siena dazyta? ka desi prie kriaukles? kokia plokste ir stalvirsis nes taip is pirmo svilgsnio labai jau spalvos artimos manajai (busimajai) blush2.gif kai atves ir as pasigirsiu jei nenusivilsiu
Atsakyti
čelse thumbup.gif wub.gif thumbup.gif labai prie širdies tavo virtuvė wub.gif

doona kriauklę dėčiau ne kampe, kai tiek vietos, tai tikrai ją dėčiau vietoje antro stalčių bloko (skaičiuojant nuo šaldytuvo), ir nuimčiau visas pakabinamas spinteles, man jos tokios pasimetusios, viena prie gartraukio prijungta, kita toliau nuo gartraukio, sekanti vėl - nuo lango atitraukta, nu kažkaip man jos netvarkingai atrodo. kaip suprantu, stalčiai labai dideli, manau, tikrai vietos užtektų visiems daiktams, džiovyklę pasidaryčiau pirmame stalčių bloke (prie šaldytuvo) nereikėtų virš kriauklės kabinti spintelės. ai ir klausimas - kur laikysi stalo įrankius? ar tokio dydžio stalčiuje? jei ne, tai kažkurį reikia perbraižyti ir padaryti iš 3, viršutinį siaurą ir 2 plačius apatinius 4u.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu. LG isleido nauja serija FlowerArt. Kainos speju nemazos, bet idomiai atrodo. g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 12, 22:00)
Sveikos,
Keliu ir aš savo virtuvytę. Ačiū visoms už patarimus ir pagalbą ją kuriant  4u.gif
Išėjo tokia, kokios ir norėjau  smile.gif , nes projektavausi pati.
Spintos sprendimas atsirado dėl to, kad butas nedidelis - reikia talpumo. Sintoje ir įmontuojamas šaldytuvas.
Dar nėra sieninio skydo po gartraukiu (rytoj žadėjo), apačioje spintos apvado, bet bendras vaizdas jau matosi.
Virtuvė kartu su gyvenamuoju kambariu. Stalo dar nėra - laukiam.

user posted image

user posted image

Labai grazu, skoninga ir neperkrauta. Reikia ir man patarimo, jei korpusas vysnia, fasadas sokoladas, tai kokios spalvos reikia daryti spinteliu apacia, na ta kurkojeles uzdengs?
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 08 13, 08:39)
čelse, tavo virtuvyte superine  thumbup.gif .Nu labai ji man patiko, padare ispudi.Tokia neperkrauta, viskas savo vietoje.
O gal gali pasidalinti informacija kas gamino ir(jei ne paslaptis) kiek kainavo.Gali ir AZ parasyti.Labai noreciau kazka panasaus savo virtuvyteje, todel idomu kiek tokiam groziui reikia taupyt. bigsmile.gif


Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

Gamino "Lino baldai", mums jie kainą paskaičiavo mažesnę nei kiti, o ir taip buvom apie juos girdėję gerų atsiliepimų, tai dvejoti nereikėjo, kur gamintis baldus. Kokybe ir meistrų kruopštumu surenkant baldus tikrai likau patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(jolcik @ 2008 08 13, 09:21)

o cia klausimas biski ne i tema - kokios ten pas tave lemputes?

Ten sukasi paprastos lemputės ir tos ekonomiškos, bet ne halogenai. o tie stikliukai paleisti žemyn.
Papildyta:
QUOTE(krisste.by @ 2008 08 13, 09:25)
Celse labai labai grazu wub.gif  o siena dazyta? ka desi prie kriaukles?  kokia plokste ir stalvirsis nes taip is pirmo svilgsnio  labai jau spalvos artimos manajai (busimajai) blush2.gif  kai atves ir as pasigirsiu jei nenusivilsiu

Plokštė wenge , stalviršis nuotraukoje atrodo beveik baltas, bet iš tikrųjų tai su tokiais smulkiais taškeliais. Ant sienos - sieninis skydas toks pat, kaip stalviršis, virš kriauklės jis jau yra, bet trūksta dar virš kaitlentės vienos dalies.

Papildyta:
QUOTE(braske150 @ 2008 08 13, 09:48)
Labai grazu, skoninga ir neperkrauta. Reikia ir man patarimo, jei korpusas vysnia, fasadas sokoladas, tai kokios spalvos reikia daryti spinteliu apacia, na ta kurkojeles uzdengs?

Aš daryčiau tokios spalvos kaip fasadas. Man taip gražiau būtų.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 13, 10:55)
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif


Plokštė wenge , stalviršis nuotraukoje atrodo beveik baltas, bet iš tikrųjų tai su tokiais smulkiais taškeliais. Ant sienos - sieninis skydas toks pat, kaip stalviršis, virš kriauklės jis jau yra, bet trūksta dar virš kaitlentės vienos dalies.


Pas mane bus oregono pusis tokia su grioveliais, ir edelstahl(jauciu blogai parasau) stalvirsis ir tokia pat plokste ant sienos

Bet pas tave taip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 13, 09:57)
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

Gamino "Lino baldai", mums jie kainą paskaičiavo mažesnę nei kiti, o ir taip buvom apie juos girdėję gerų atsiliepimų, tai dvejoti nereikėjo, kur gamintis baldus. Kokybe ir meistrų kruopštumu surenkant baldus tikrai likau patenkinta.
Papildyta:

Ten sukasi paprastos lemputės ir tos ekonomiškos, bet ne halogenai. o tie stikliukai paleisti žemyn.
Papildyta:

Plokštė wenge , stalviršis nuotraukoje atrodo beveik baltas, bet iš tikrųjų tai su tokiais smulkiais taškeliais. Ant sienos - sieninis skydas toks pat, kaip stalviršis, virš kriauklės jis jau yra, bet trūksta dar virš kaitlentės vienos dalies.

Papildyta:

Aš daryčiau tokios spalvos kaip fasadas. Man taip gražiau būtų.

o tai kad jie tokios neturi?ka dabar daryt? pas mane dar darosi salia saldytuvo kampine auksta spintute, tai ta vysnia jauciu visai netiks
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 08 13, 07:23)

Ir dar klausimas ! Gal kuri patartu, i koki irengini det blum svelniai pritraukianti mechanizma: Cargo krepsi, ar stalcius, i kuriuos bus kraunami indai? smile.gif

aga sis klausimukas ir mane domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2008 08 13, 10:02)
o tai kad jie tokios neturi?ka dabar daryt? pas mane dar darosi salia saldytuvo kampine auksta spintute, tai ta vysnia jauciu visai netiks

galeciau pabandyti ikelti nuotrauka, bet nezinau kaip
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 08 13, 09:37)
čelse  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  labai prie širdies tavo virtuvė  wub.gif

doona kriauklę dėčiau ne kampe, kai tiek vietos, tai tikrai ją dėčiau vietoje antro stalčių bloko (skaičiuojant nuo šaldytuvo), ir nuimčiau visas pakabinamas spinteles, man jos tokios pasimetusios, viena prie gartraukio prijungta, kita toliau nuo gartraukio, sekanti vėl - nuo lango atitraukta, nu kažkaip man jos netvarkingai atrodo. kaip suprantu, stalčiai labai dideli, manau, tikrai vietos užtektų visiems daiktams, džiovyklę pasidaryčiau pirmame stalčių bloke (prie šaldytuvo) nereikėtų virš kriauklės kabinti spintelės. ai ir klausimas - kur laikysi stalo įrankius? ar tokio dydžio stalčiuje? jei ne, tai kažkurį reikia perbraižyti ir padaryti iš 3, viršutinį siaurą ir 2 plačius apatinius  4u.gif


Tos pakabinamos spinteles ir yra didziausias galvos skausmas, bet be ju virtuve atrodys labai tusciai. Klausimas kaip jas isdelioti? Kriaukle perkelus i kita puse, tektu perkelti ir atidaromas spinteles, tokiu atveju nebeliktu vienos dalies stalciu. Norisi kazko panasaus i si stiliu:

http://img391.images...ge=12346do8.jpg

Dar keli variantai pagal tavo pasiulymus..

http://img205.images...=planas1oq7.jpg
http://img411.images...=planas2pm7.jpg
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 13, 10:13)
aga sis klausimukas ir mane domina  ax.gif


del blum'o - mes i cargo tikrai nedejom, nezinau net kaip ten jie isidetu, nes jis visas toks kaip metalinis, o visi stalciai (pas mus tik stalciai, spintele tik po kraukle) su blum'u thumbup.gif dabar ieskom naujo buto, tai as iskart einu i virtuve ir stalcius traukau blush2.gif juokingiausia, kad labai jau sustro interjero butuose virtuves be blum'o doh.gif doh.gif tai kai trukteliu is inercijos, ipratusi, kad maniskiai taip svelniai darinejasi wub.gif

beje, merginos klausimas - gal jau yra tokia tema tik nerandu dar - reikia padevetu virtuves baldu arba atskirtu spinteliu - pvz kriauklines spinteles ir dar poros pastatomu, pakabinamu - kur rasti Vilniuje? gal zinot kokia vietele kur pardavineja nebrangiai?
issikraustom i laikinus namus, tai baisiai nesinori virtuves ten irengineti blush2.gif
dekui uz info 4u.gif
Papildyta:
kazkada cia ikelinejau savo virtuvele, bet tas jau buvo seniai, tai dabar galiu pasikartoti - nors daug virtuviu jau maciau, daug visko grazaus, bet man maniskes vis dar patinka wub.gif funkcionali baisiai - viso 4 metrai, viskas super isdeliota, net nezinau kaip cia taip pavyko is pirmo karto biggrin.gif saldytuvas po desine specialioje nisoje (kai pirkom buta jau buvo ta nisa padaryta saldytuvui):
user posted image

Atsakyti