Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(a79 @ 2008 08 12, 13:30)
Dabar šiek tiek ne į temą, šiek tiek į temą  mirksiukas.gif Sakykit ar būna gartraukių 58 cm pločio, pas mane šešiasdešimtiniui  poros cm pritrūksta, o senukuose mane "apšvietė" kad 50 cm pločio gartraukiu rimtos firmos negamina, tik tokios "no name". Bet ir tai pasirinkimas skurdus

radau 55cmplocio- AEG elektrolux DL6250ml.
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2008 08 12, 15:48)
radau 55cmplocio- AEG elektrolux DL6250ml.


Jackau, mieliausias tongue.gif Kaip gerai, einu ieškot ir žiūrėt mirksiukas.gif Ačiū, tau, juokuti


hm g.gif Aš randu, kad čia šešiasdešimtiniai unsure.gif Nieko nesuprantu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 12 rugpjūčio 2008 - 15:57
ner uz ka 4u.gif
jei nerasi aprasymo ,tai nurasysiu ka raso kataloge AEG`o
Papildyta:
cituoju:AEG electroliux DL 6250ml

*55cm plocio garu rinktuvas,montuojamas i kamino gaubta arba i plokstuma
*bepakopis galiosreguliavimas
*2 varikliai
*1~11W PL lempute
*veikia recirkuliacijos arba ventiliacijos budu
*1aliuminiokasetes filtras
*triuksmingumo lygis maziausiai/didziausiai galiai:51/71dB
*istraukimo galia200/390m/h (cia nepamirsk,kad AEG kitokie matavimai nei visu kitu firmu)


kataloge (popierinis varijantas smile.gif )yra net brezinukas su visais centimetrais 55cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 08 12, 10:55)
Dėkui už kritiką ir patarimus  4u.gif
Dėl stalčių: juose laikysiu stalo įrankius, visokius samčius ir pan. Juk jiems nereikia super didelių stalčių, kaip kokiems puodams  g.gif Jei tuos stalčius projektuočiau po orkaite - nebebus simetrijos  doh.gif O jei prie lango sienos bus vien tik spintelės - ar neatrodys perdaug monotoniška?

Apie simetriją: aptines spinteles derinu pagal viršutines, taigi kargo krepšiui kiek liks vietos - tiek  g.gif


bet jei darysi kas antra tai irgi vaizdo nebus.
mirksiukas.gif
sakyciau tvarkingai atrodys o ne monotoniskai.
4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Keliu ir aš savo virtuvytę. Ačiū visoms už patarimus ir pagalbą ją kuriant 4u.gif
Išėjo tokia, kokios ir norėjau smile.gif , nes projektavausi pati.
Spintos sprendimas atsirado dėl to, kad butas nedidelis - reikia talpumo. Sintoje ir įmontuojamas šaldytuvas.
Dar nėra sieninio skydo po gartraukiu (rytoj žadėjo), apačioje spintos apvado, bet bendras vaizdas jau matosi.
Virtuvė kartu su gyvenamuoju kambariu. Stalo dar nėra - laukiam.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 12 rugpjūčio 2008 - 21:03
čelse tavo virtuve wub.gif nei pridesi nei atimsi bent jau man ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 12, 20:16)
čelse tavo virtuve  wub.gif nei pridesi nei atimsi bent jau man  ax.gif  smile.gif



drinks_cheers.gif tikrai grazu
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 12, 22:00)
Keliu ir aš savo virtuvytę.

Labai labai graži thumbup.gif
Kaip man patinka ištisinės virtuvės,bet dėl per mažai vietos man teko daryti kampu,kad būtų kur pasidėti daugiau visko.
Atsakyti
Celse, labai skoninga virtuvele;)
Ziuriu, nieks nekalbat apie medines virtuves, negi niekam neidomu?? Pvz. as zadu uzsisakyt virtuve pusinem beicuotom durelem. Gal jos turi kokiu minusu, kad taokia nepopuliari si medziaga? g.gif
Ir dar klausimas ! Gal kuri patartu, i koki irengini det blum svelniai pritraukianti mechanizma: Cargo krepsi, ar stalcius, i kuriuos bus kraunami indai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 12, 22:00)
Sveikos,
Keliu ir aš savo virtuvytę.


Labai labai gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
čelsė Paskelbta Vakar, 22:00
  Sveikos,
Keliu ir aš savo virtuvytę. Ačiū visoms už patarimus ir pagalbą ją kuriant 
Išėjo tokia, kokios ir norėjau  , nes projektavausi pati.


čelse, tavo virtuvyte superine thumbup.gif .Nu labai ji man patiko, padare ispudi.Tokia neperkrauta, viskas savo vietoje.
O gal gali pasidalinti informacija kas gamino ir(jei ne paslaptis) kiek kainavo.Gali ir AZ parasyti.Labai noreciau kazka panasaus savo virtuvyteje, todel idomu kiek tokiam groziui reikia taupyt. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Reikia kritikos, komentaru tokiam projekteliui. Pati braizau, tai net nezinau ar gali buti stalcius 1,2 m ilgio?


Virtuves planelis
Atsakyti