Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(marimacho @ 2008 08 09, 15:06)
ten yra balkonas smile.gif i ji buvo langas is virtuves  biggrin.gif  tai mes apsid\sildinom ir isirengem balkona, isemem langa ir vietoj jo pastatem ta ale stala, ale bara  ax.gif  tai prie jo galima sedet ir virtuvej ir balkone  biggrin.gif
niu nezinau ar supratot  g.gif
veliau kai grisiu namo po savaitgalio galesiu ikelt foto kaip atrodo is balkono, nors cia siaip viena fotke ir yra fotkinta is balkono  mirksiukas.gif

As isivaizduoju. Cia kaip Vilniuje 9-auksciai, pas juos kiek pamenu is virtuves langas i balkona:)
Atsakyti
Sveikos.. tyliai skaiciau jusu diskusijas, ir rinkausi idejas.. tai va sulaukem savo virtuves, imetu visa jos istorija, projekta pati dariausi na kaip nedidele tai nieko mandraus ir neprigalvojau, ko man reikejo ta ir padare, nesigailiu viskuo esu patenkinta thumbup.gif wub.gif (tik labai nepeikit blush2.gif )Mano virtuvyte
Atsakyti
Pas mane visas virtuvės fasadas - ažuolas, stalviršį taip pat išsirinkau tokios pat spalvos, dabar pradedu abejot ar nebus labai monotoniška. Nors kai virtuvė mažytė, gal nieko?
Gal pas ką yra taip ir galėtumėt foto įmest?
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2008 08 10, 10:30)
Sveikos.. tyliai skaiciau jusu diskusijas, ir rinkausi idejas.. tai va sulaukem savo virtuves, imetu visa jos istorija, projekta pati dariausi na kaip nedidele tai nieko mandraus ir neprigalvojau, ko man reikejo ta ir padare, nesigailiu viskuo esu patenkinta thumbup.gif  wub.gif (tik labai nepeikit blush2.gif )Mano virtuvyte

labai grazi paprasta virtuvyte 4u.gif tik gartraukio nematau g.gif ar as zliba ar jo nera blush2.gif
cia biski OT Jorega senai matemes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 10 rugpjūčio 2008 - 12:09
QUOTE(JoReGa @ 2008 08 10, 10:30)
Sveikos.. tyliai skaiciau jusu diskusijas, ir rinkausi idejas.. tai va sulaukem savo virtuves, imetu visa jos istorija, projekta pati dariausi na kaip nedidele tai nieko mandraus ir neprigalvojau, ko man reikejo ta ir padare, nesigailiu viskuo esu patenkinta thumbup.gif  wub.gif (tik labai nepeikit blush2.gif )Mano virtuvyte

Man labai graziai lenteliu,plyteliu ir dekoro spalvos dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 10, 12:03)
labai grazi paprasta virtuvyte 4u.gif tik gartraukio nematau g.gif ar as zliba ar jo nera blush2.gif
cia biski OT Jorega senai matemes biggrin.gif


aciuks.gif visoms 4u.gif
kaip fotkinau tai dar neturejom, db jau stovi blush2.gif

pas mus istikro gavosi triju spalvu virtuve, sonai raudonmedis, stalvirsis toks i ruduma, dureles kremines ax.gif nes musu meistras gavo mediena tai nieko lenkisko nera ax.gif

dute_a tu taip pat mirksiukas.gif kokie jus dideli jau bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoReGa: 10 rugpjūčio 2008 - 18:32
QUOTE(Nerry @ 2008 08 09, 18:04)
As isivaizduoju. Cia kaip Vilniuje 9-auksciai, pas juos kiek pamenu is virtuves langas i balkona:)


aga rolleyes.gif
tokiam ir gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
Seniai čia nesirodžiau. Užsakiau pagaliau virtuvę, įkeliu mūsų projektėlį. Gal dar kas nors atsimena mano buvusius projektus, bet šis suderintas su dizaineriais i užsakytas, tad nieko keist jau nebegaliu, na, nebent kažkas bus žiauriai ne į temą, tada bandysiu skambinti ir keisti.
Tik dėl spalvų - ten kur projekte balta (viršutinės spintelės, lentyna, stalviršis) - visa tai ir bus baltos spalvos, spintelės - baltas MDF blizgus, visur kitur turėtų būti zebrano blizgus, kaip prisegtoje foto. Tik grindinės plytelės bus šviesios (mastėme tamsias, bet persigalvojome), dar tas, kuris projektavo uždėjo ant sienų tą pačią plokštę (blyn raudoną kažkokią doh.gif ). Tai ant sienų bus arba plytelės, arba gal stiklo gabalas koks. Kas turite su stiklu - gal galima plačiau - kas per stiklas, kaip tvirtinasi prie sienos, kaip paruošta siena tam ir t.t. Visiškai žalia tame esu. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
mamkos, o ką jūs ant langų dedate virtuvėse?Aš gyvenu pirmame aukšte ir nesugalvoju kuo langą uždengti verysad.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

*LADA* - aš dėsiu roletą, irgi pirmas aukštas ax.gif

JoReGa - maža graži virtuvė, ir klausimas - kur pirktos plytelės sienų?

a79 - mano visa virtuvė - karkasas ir fasadas - bus balintas ąžuolas, tik stalviršis ir plytelės kiti, tai sakiau, plyteles tamsias dėsiu, kad atmuštų truputį 4u.gif

o nuo sieninės ploktšės mane meistrai atkalbėjo, sakė 4 metams, nes nuo garų prie kaitlentės atšoka nuo sienos, o prie kriauklės sakė pradeda pūti ta ploštė, pati apačia, nuo vandens, ir nepadeda jokie silikonai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewute: 11 rugpjūčio 2008 - 11:51
blush2.gif Idedu ir as savo labai jau maza virtuve - ji pagaliau baigta- tik truksta keliu ryskesniu akcentu...Virtuve U formos- bet del mazo dydzio sunku perteikt bendra vaizda. Stalvirsis vietoj palanges, po palange radiatorius uzdaromas stumdoma sistema, kai jo nereikia, o siaip aplink patogios sedimos vietos.
http://s518.photobuc...49/geraszmogus/
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 08 11, 12:50)
*LADA* - aš dėsiu roletą, irgi pirmas aukštas ax.gif



O tavęs neerzins, kad matosi nuo gatvės?Ar dėsi tą roletą kur nuo viršaus traukosi? ax.gif
Atsakyti