Įkraunama...
Įkraunama...

Delfinai :)

Nusižiūrėjom šitą mašiniuką. Gal kas turit, ir galit papasakoti mašiniuko privalumus, trūkumus ir visa, ką apie jį galvojat 4u.gif Įdomu būtų, jei pasidalintumėte už kiek jį pirkote mirksiukas.gif bijom permokėt

Beje, londonietės mamytės ar šiaip iš UK, kaip jų kainytės ten?
Atsakyti
Aš tokį turiu smile.gif Dyzeliuką. Tikrai labai patenkinta esu šita mašina. Žinoma, yra ir trūkumų - silpnoka pakaba, ypač važinėjant blogais keliais. Bet va nuvažiavau jau 25 tūkst. km nuo to, kai nusipirkau, tai tik šarnyrus ir pasikeičiau. Matyt, prie pabaigos jau buvo, o dar sodų keliukais pasikratau kasdien po kelis kartus, tai pribaigiau smile.gif

Šiaip pas mane dyzelis, 1,9, 85 KW. Traukia pakankamai gerai, ryja mieste apie 7 litrus, jei be kamščių, tai ir į 6 išsitenku.
Mokėjau 21 tūkst. Lt pernai rugpjūtį. Galima buvo ir pigiau rast, bet su odiniu salonu, klimato kontrole, dviem raudonom raidėm, na žodžiu su visais privalumais - nesigailiu sumokėjus keliais šimtais eurų daugiau.
Tiesa, tos dvi raudonos raidės - ir privalumas, ir trūkumas viename smile.gif Su jomis eina kažkokia pakietinta pakaba, kurią remontuojant ir detalės brangiau kainuoja. Ir tepalus į variklį brangesnius pilt reikia, bent jau žiūrint pagal gamintojo rekomendacijas.
Su kitokiu varikliu nesu važiavus, tai nežinau kaip traukia, reiktų pabandyt, ar jaučiasi koks skirtumas, jei ne - gal ir neverta tų dviejų raudonų raidžių ieškot smile.gif
Atsakyti
Kol vis dar laukiam kitų nuomonių iš patyrimo ar žinių, man pavyko surinkti inf, kad jų ne tokia gera važiuoklė, kaip kitų...Eij...atsiliepkit, reikia ir jūsų komentarų 4u.gif o tai liksiu be mašiniuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2008 08 14, 16:10)
Kol vis dar laukiam kitų nuomonių iš patyrimo ar žinių, man pavyko surinkti inf, kad jų ne tokia gera važiuoklė, kaip kitų...Eij...atsiliepkit, reikia ir jūsų komentarų  4u.gif  o tai liksiu be mašiniuko  biggrin.gif

Na mano vyras su tokia mašina važinėja.Dabar iš jos padarė "darbinę",bet bėdų-jokių.Tiesa,žiemą buvo gerokai stuktelėjęs į bortelį su ratu,tai atraminius pasikeitė ,beje,pats,nors niekada to nedaręs,ir vėl mašiniukė rieda kuo puikiausiai-ir kaimo,ir miesto keliukais,kartais pakrauta darbinių įrankių,tiek,kiek telpa,bet jis nesiskundžia :)Man jo mašina mielesnė už manają audi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man sita masina labai patinka biggrin.gif Dabar tokios jieskom. Deja Klp nera didelio pasirinkimo . Patiko pasisakymas vieno draugo apie ja: "darbynis arklys"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunrayja: 02 balandžio 2011 - 10:07
visu pirma tai delfinas yra b4
Atsakyti
QUOTE(raciren @ 2011 04 02, 20:41)
visu pirma tai delfinas yra b4

butent drinks_cheers.gif cia gi skirtinga modeliai g.gif
Atsakyti