Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Pirmos klasės kelis pirmus mėn kartu ėjom, mokėmės saugiai eit, dabar pats žingsniuoja tongue.gif
Atsakyti
Pirmais mėnesiais parsivesdavau ir nuveždavome, o paskui pats savarankiškai, nors nemažai gatvių tenka pereiti. smile.gif
Atsakyti
Kadangi galimybių lydėti į mokyklą nebuvo, tai nuo pirmų dienų maniškis ėjo vienas. Tik prašymą mokytojai parašiau, kad vieną išleistų ir viskas.
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(manima @ 2009 01 26, 22:35)
Pirmos klasės kelis pirmus mėn kartu ėjom, mokėmės saugiai eit, dabar pats žingsniuoja tongue.gif

as vedzioju iki dabar ax.gif man baisu viena paleisti... paranoike biski esu ax.gif
Atsakyti
O as irgi neleisdavau pirmoj klasej pati lydedavau,pas mus eismas lab.intensyvus,va pernai pats pradejo 8metu vaiksciot,tiesiog pareiske as nebe mazuikas,niu o daba be problemu dickis treciokas,bet vistiek baisoka,pries kelias sav klasioke jo akyse perejoj per zalia sviesa partrenke,gerai kad nieko rimto bet vistiek...
Atsakyti
as tik savaite nuvesdavau ir parvesdavau ,bet kita savaite jau mokytoja sake man nebeiti ,nes sunku i kalna man jau buvo ilipti blush2.gif nes 13d gime brolis wub.gif tai tada ir ismoko viena vaikscioti i mokyklele thumbup.gif
Atsakyti
... šiaip pamastymui apie savarankiškus vaikus... gal ir ne į temą, bet šalia jos...

http://klaipeda.dien...o-asmenu-186590

Atsakyti
Geras straipsnis.Aš irgi manau, kad suaugusieji turėtų būti aktyvesni ir nežiūrėti abejingai į išdykaujančius vaikus.O dažnai tenka stebėti, kad praeiviai "akli ir kurti".Be to, ir pas mus galėtų būti įstatymas, draudžiantis paleisti į gatvę vienus vaikus iki 12 metų.Na, aišku, čia, Lietuvoje, būtų daug tam prieštaraujančių.Jau taip ir girdžiu įvairius tam prieštaraujančius argumentus...
Atsakyti
Nuo antros klasės smile.gif
Atsakyti
Maniškė kaip tik nuo rudens žygiuos į pirmą klasę - tikrai vežiosiu ir neleisiu vienos. Kuo ilgiau, tuo geriau. Aišku nelydėsiu nuolatos iki durų, jei nenorės, ir nestebėsiu pasislėpus.
Savarankiškumo vaikai gali mokintis ir kitais budais, nebūtinai vieni mieste vaikščiodami.
O jūs, mamos ir tėčiai (kreipiuosi į tuos, kurie turit galimybę palydėti vaiką į mokyklą ir pasitikti iš, bet to nedarot), ar nesmerktumėt savęs atsitikus nelaimei?... Beje, nelaimė - tai staigus rezultatas. Kur kas igiau nepastebimas rezultatas yra vaikų atitrūkimas nuo tėvų, t.y. santykių atšalimas, paslapčių atsiradimas...

Nemanau, kad, kaip kažkas rašė, "kas lemta, tas ir atsitiks"... Kiekvienas esame savo likimo kalviai. Aš visomis išgalėmis stengsiuos globoti savo vaiką (-us), nes jis man yra pats brangiausias.

Tiek minčių šia tema kol kas.
Sėkmės visiems ir saugių kelionių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 vasario 2009 - 13:46
QUOTE(Juodai @ 2009 02 03, 11:18)
...  šiaip pamastymui apie savarankiškus vaikus... gal ir ne į temą, bet šalia jos...

http://klaipeda.dien...o-asmenu-186590

O niekas nepagalvoja - gal tėvai dirba, juk ne kiekvienas gali kada nori išeiti iš darbo, kad parsivesti iš mokyklos vaiką.
Nežinau, ir aš buvau vaikas, bet manęs niekas neparsivesdavo ir nenuvesdavo į mokyklą - eidavau pati, ir autobusu važinėdavau ir t.t. Kai pats eini, tai ir priverstas esi saugiai elgtis kelyje, o kai mama vedžioja, vaikas nebemoka vienas gatvės pereiti.
Sūnaus klasėje visi vaikai eina patys, niekas nevežioja ir nevedžioja.
Kai vaikas elgiasi blogai, turėtų būti kaltinami ne tėvai (pas mus jau įprasta tėvus kaltinti viskuo), o pirmiausia - vaikas. Aš baudas apmokėčiau iš vaiko sutaupytų pinigų. Būtų pamoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijai: 04 vasario 2009 - 15:51
Dar vis vedžioju į mokyklą smile.gif rudenį, kai bus antrokė eis jau viena
Atsakyti