Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

musiske pirmoke mergaite keliauja nuo rudenio viena i mokyklele blush2.gif ...pora menesiu dar lydedavau, bet po to taip susikloste aplinkybes, kad teko paciai pabandyt....o kokia grizo patenkinta po pirmosios savarankiskos dienos mirksiukas.gif
..iki mokyklos virs 5min. kelio, bet reikia pereiti pagrindine gatve. Visada pareina reikiama valanda, tai pagrindo nerimauti, kaip ir nebuvo ax.gif
Atsakyti
Maniskis jau i pirma klase zygiuodavo vienas.Pora sasvaiteliu tik lydejau.Mokykyla nuo namu 3 min kelio.
Atsakyti
Mes irgi džiaugiamės, kad mokykla - vos už gatvės. Tai eina pati nuo pirmųjų dienų. Šiek tiek nerimavau, kad riekia pereiti pagrindinę gatvę, bet bereikalo nerimavau... smile.gif
Atsakyti
man mokykla buvo uz 10 minuciu kelio. ir ten vaiksciojau pati viena nuo pirmu dienu. nors brolis tuo metu buvo 12 klasej, neprisimenu, kad butu mane vedziojes.tik susmezuodavo kaip angelas sargas kur nors netoliese mirksiukas.gif
o drauges dukryte irgi beveik nuo pirmu dienu vaiksciojo pati viena (i tapacia mokykla, o ir gyvenam tam paciam kieme)
siaip tai priklauso nuo vaiko savarankiskumo, nes jei vaikas neiseina net i kiema vienas, tai ir iki mokyklos nenueis smile.gif
Atsakyti
Nesutinku schmoll.gif Mano mažiukas taip nuo mažens įpratęs ,kad į lauką ,kiemą eiti su sese,tačiau jau dabar sesė nelabai nori lydėti jį į kiemą 4u.gif tai jis vienas ir vengia eiti,tačiau į mokyklą nuo pirmos klasės vaikščiojo vienas .Dabar vėl su sese ryte nueina clap_1.gif
Atsakyti
Mano mergina nuo antros klases savarankiskai pradejo vazineti i mokykla. Jos mokykla gana toli, reikia vaziuoti troleibusu apie 15min. Pripazinsiu, kad is pradziu buvo neramu, jaudinausi. Tuo labiau, kad reikia pereiti dvi dideles gatves. Niekaip nesuprantu tu tevu, kurie atveza savo atzalas iki pat mokyklos ir dar palydi iki klases. Dukters klaseje yra tokiu vaiku (antrokai), kurie niekad troleibusu nevaziave blink.gif .Manau, kad vaikus reikia skatinti buti savarankiskiems.
Atsakyti
QUOTE(dela27 @ 2006 05 28, 17:15)
Dukters klaseje yra tokiu vaiku (antrokai), kurie niekad troleibusu nevaziave  blink.gif .Manau, kad vaikus reikia skatinti buti savarankiskiems.

drinks_cheers.gif
Mane irgi stebina tėvų noras vaiką sauskalnėse laikyti iki pilnametystės unsure.gif Manoji nuo pirmos klasės išmoko troleibusu važiuoti. Dabar antrokė, tai per visą miestą važiuoja į treniruotes, jei reikia, tai ir grįžta pati. smile.gif Ir pati pereina per Varnių gatvę ir per Baršausko smile.gif (kaunietės žino jų judrumą).
O jei atvirai, aš labai didžiuojuos, kad mano pana savarankiška. Nes daugelis draugių man jau pavydi didis.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 05 28, 17:34)
O jei atvirai, aš labai didžiuojuos, kad mano pana savarankiška. Nes daugelis draugių man jau pavydi  didis.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na,maniškis trečiokas ir gyvenam mes kaime,ir mokykla netoli,bet nė vieno kartelio nėra į mokyklą nuėjęs pats ax.gif Pareit pareina ir po pamokų,grįžęs namo duodas visą dieną kaži kur,savarankiškumo jam netrūksta(jei nori,tai ir valgyt pats sau pasidaro, ir kakavą),bet aš rytais niekur neskubu,tai ar man sunku jį nuvežti?Už tai jis gal ilgiau pamiegoti,nes jis tik keliasi,o kiti jau žygiuoja į mokyklą.
Atsakyti
siaip tai is patirties zinau, kad vaikai turi problemu kai uzauga savarankiski. as irgi buvau auklejama labai savarankiskai. ir stai visa laika buvau savarankiska. visur eidavau pati, bet pasikeite istatymai ir vualia-ka galejau daryti budama kokiu trylikos tai nebegalejau sulaukus 17...cia ne su vaiksciojimu, bet su daktarais. visada viena vaiksciojau pas juos, bet kai iki pilnametystes truko menesio, gal net maziau manes vos neismete is ligonines, bet issiprasiau, kad nemestu....
cia siaip gal ne i tema su vaiksciojimais i mokykla, bet kai prabilot apie savarankiskuma, tai ri prisiminiau, kad kai vaikai savarankiski, tai turi problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis siemet pirma klase baige, tai kokius du menesius vedziojau pati. Taciau lapkricio menesi gime sesute ir teko jam vaikscioti paciam i mokykla. Iki jos netoli 10-15min kelio. Didziausia beda dvi judrios gatves be sviesoforu o tik su perejom. Kadangi viena pagarsejusi tuo, kad toje perejoje jau ne vienas moksleivis nukentejo, tai baimes prisiturejau labai daug ( ir dabar bijau). Na o maniskis tai po pirmo karto grizo kaip ant sparnu visas isdidus ir patenkintas...
Atsakyti
Maniske trecioke ax.gif tai i mokykla surenka autobusas,nes gan toloka be masinos(kai tevas isvaziaves)
Is mokykols eidavo pati,bet geguzes pradzioj-pakeliui i namus bernai pradejo atimineti pinigus lotuliukas.gif verysad.gif tai issigandau fear.gif
Tai paprasiau ,kad kiti tevai paveztu arciau namu.Aciu Devui,kad musu klase labai draugiska!!!!
Atsakyti