Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Musu dukrai antrokei iki mokyklos pesciomis gal desimt minuciu, bet reikia pereiti viena labai judria gatve. Tai kaip pradejom vezioti rytais i mokykla ir pasiimineti po pamoku, taip ir tesiam toliau. Atrodo, kad vienai nesaugu. Bet jau nuo kitu metu grizti is mokyklos troleibusu leisim paciai, nes griztant nereikia pereiti gatves, o vaziuoti viso labo tik dvi stoteles. As uz tai, kad geriau pasaugoti, negu paskui nagus grauztis...
Atsakyti
Siemet mano mergaite pradejo lankyt pirma klase ir jau trecia diena i mokykla ejo su savo klasioke vienos, nes mokykla netoli namu ir judriu gatviu nera thumbup.gif tai nebuvo jokio reikalo ja nuvezti ir persivezti is mokyklos thumbup.gif
Atsakyti
Maniškiams pasisekė , pakeliui jokių judrių gatvių , tai pirmoje klasėje praktiškai po savaitės pradėjo vaikščioti vieni į mokyklą. Ir labai tuo didžiavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eime: 10 sausio 2006 - 00:00
mano berniukui seseri, darzeli uzstoja tik vienas namas, nei pe gatve eit nei ka,bet vis tiek lydedavau i darzeli, o kai gime broliukas, nebera kaip jo nuvesti i darzeli, tai teko leisti kulniuoti vienam. Blaiviai mastant, juk cia pat, ko bijoti, bet vis tiek bijau kiekviena karta isleisdama....Visada tu valkataujanciu sunu pasitaiko lakstant, o dar kai per telika nesenai isgirdau, kad dingo devynmetis - negrizo is mokyklos, tai ir vel baime subujojo is naujo....Na nelengava vienu zodziu, bet gyvenimas vercia elgtis butent taip.....
Atsakyti
QUOTE(lydema @ 2005 06 05, 23:50)
as dar atsimenu kad budama 5-6 metu pati kulniuodavau i darzeli viena..
aisku jis buvo vos ne uz namo bet vistiek...
karta atsimenu jog mes su kitais vaikais konkuruodavom kas pirmas ateis i darzeli tai viena karta atejau pati viena 6h ryto o dar kita karta tai net 3h ryto atsikeliau kad nueiciau pirma  laugh.gif
tai aciu dievui tevai sustabde mane biggrin.gif
tevas vos pramerkes akis tada i mane pasiziurejo kai i kvailele blink.gif
nu biski nusivariau ne y tema  blush2.gif

thumbup.gif geras, aš tai savąją gal ir leisčiau eiti pačiai (labai prašo šito) bet vytras griežtai pasakė ne... nu ne tai ne, ir man ramiau ax.gif
Atsakyti
Pirmoj klasej nuvezdavom ir paimdavom ax.gif
Antroj nuo lapkricio -as isodindavau i autobusa(reikia mums pereiti gatve ir mokyklos autobusas nuvezdavo).Grizdavo-kaip kada:is pradziu su maziuku eidavom su vezimu iki mokyklos,paskui pasitikdavau per puse kelio.
Nuo nauju metu senelis paimdavo ir parvesdavo namo thumbup.gif

Dabar trecioke_grizta pati thumbup.gif thumbup.gif ir rytais pati pereina per gatve
Atsakyti
aš į darželį eidavau viena berods nuo 6 metų, o pirmoje klasėje kulniuodavau pati per 3 gatves, iš kurių viena judri. Todėl manau kad savo vaikui pirmoje klasėje tikrai leisiu eiti vienai į mokyklą. Kažkaip kitaip neįsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
Musu labai zioplas.Reikia kelis kartrus pereit gatve jam sunkoka.Kazin kiek ilgai reiks vedzioti i mokykla ir pasiimti is jos.Net neisivaizduoju
Atsakyti
Mes tai turime nuvesti mokykla ir parvesti dukra . Istatymai leidzia vienam vaikui vaikscioti i mokykla ir is jos tik nuo 12 metu. Jei kas paskundzia devil.gif, kad vaikas vienas vaiksto i mokykla teveliams gresia dideli nemalonumai bash.gif.
Atsakyti
Kazkaip Lietuvoj viskas kitaip,as ir pati jau i darza viena ejau ir i pirma klase ar lietus ar sniegas kulniavom vieni.Cia geda vaika viena isleist,prades kalbet kas per motina.Penktokus ir tuos atveda ir pasiima.Mokyklos kieme per tevus vaiku nematyti.As su mielu noru leisciau viena,bet kai paklausai ka kitos kalba apie tas seimas kuriu vaikai vieni ateina(ju mazuma)ir cigonais ir pijokais isvadina.Ir net girdejau kaip vienam vaikui pakomentavo,kad jo mama turbut jo nemyli,kad i mokykla nevedzioja.Siaubas.As uz tai,kad kuo savarankiskesni vaikai augtu.
Atsakyti
Mano vyresnioji pati į mokyklą pradėjo vaikščioti 4 klasėje. O iki to ryte nuveždavom, o po mokyklos auklė pasitikdavo smile.gif
Atsakyti
Kadangi mūsų mokykla prie pat namų, reikia tik gatvę pereiti, mes leidžiam nuo pirmos klasės vieną į mokyklą. Palydėjom gal tik pirmas tris dienas, paskui pats labai norėjo būti savarankiškas.
Atsakyti