Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

As taip pat dziaugiuosi , kad mokykla vos uz poros namu, tad lydesiu tik rugsejo pirma, na gal dar sekancia dinele...o siaip keliaus vienas.. smile.gif labai jau nori eit i mokykla.. smile.gif
Atsakyti
I darzeli nuo 4m - vienas. Na, jis mum pries langa, salia namo biggrin.gif Uztekdavo balkone pastovet..
I paruosiamaja mokyklele nuvedziau kokius 3 kartus. Ji jau nearti, 15min.kelio. Veliau mano rupestis budavo nes "gastroliudavo" pareinant biggrin.gif

Dabar atsidziaugti negaliu nes mokykla, na nemeluoju, kieme thumbup.gif Tai tik i svente nueisim biggrin.gif


Bet tikslai itariu, kad jai mokykla butu kitame miesto gale tai....Vazineciau i mkykla o veliau..Stenktumes mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškės mokykla už 2 sustojimų, reikia 1 kartą pereit judrią gatvę. Visą 1kl. rytais vežiau, o vakare iš darbo gryždama pasiimdavau po prailgintos. Šiemet pradės lankyt Dvariono muzikos m-klą. Turės kažkaip važinėt, nors jai nuo mokyklos iki muzikos 4 sustojimai, paskui atgal namo 2. Vistiek man neramu.... Kaip jūs įveikėt tą baimę?
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2005 07 14, 20:27)
Mano vienos treciokes mama kiekviena miela diena atveda dukra i mokykla ir pro duris dar paseka ka ji klaseje veikia. Ir aisku pasibaigus pamokoms jau laukia uz duru. Pasekmes: mokytojai vadina mama "isvarza" (nu negrazu, bet kad tokia tiesa), o is mergaites saiposi visa klase - o klase, kaip reta labai draugiska.
O gyvena gretimame name.



atleiskite, g.gif bet kiek supratau pati ir esate ta tamsta mokytoja išgalvojusi tokią pravardę mamai. cry.gif O gal yra kokios priežastys, dėl kurių mama lydi mergaitę. Niekada nereikia teisti neįsigilinus. Ir jei tėvai turi galimybę palydėti vaiką iki klasės ir jei abiems pusėms tai yra priimtina ir ramiau, tai tik sveikintinas dalykas. Mano draugė amerikietė vos nealpo skaitydama šią temą. pas juos vaikų iki 14 m. negalima vienų į gatvę išleisti. Nors ko gero pas juos jau saugiau nei pas mus. Ir ten natūralu tėvams rūpintis savo vaikais. O kad klasė šaiposi, tai manau kalta tik ciniška mokytoja. Ir dar pastebėjau , kad mokyklose nemėgstama vaikus lydinčių tėvų todėl, kad jie gali pernelyg daug pamatyti: pvz: mokytojas gerą pusvalandį vėluojančias į pamoką , nes nespėjo išgerti rytinės kavos, įvairaus plauko prekeivius, naršančius po klases ir dar daug daug "įdomių "dalykėlių. O ten kur yra tvarka ir supratimas, tokie dalykai kaip kuo artimesni ryšiai su tėvais yra tik thumbup.gif skatinami 4u.gif
Atsakyti
Jooo, Anafora kai drėbė tai drėbė blink.gif Rado ko čia juoktis. Na nori mama ir lydi tą dukrą, norėsiu ir aš lydėsiu, kokia problema, jums tai gyvent trūkdo? Mama prisirišusi prie mergaitės, bet kad dėl to šaipytis ir net pravardžiuot doh.gif O tuo labiau nieks nežinote, gal tikrai buvo atsitikusi kokia nelaimė, kažkas tokio, kas verčia mamą imtis tokių saugumo priemonių, bet ką čia žmonėms gylintis, geriau juk yra turėt kažkokį pajuokos objektą, baltą varną nevykelę blink.gif Debilizmas kažkoks (atsiprašau kad taip piktai rašau, bet kad taip ir matos, ypač kad net mokytojos juokės doh.gif )
Čia kokia mokykla norėčiau sužinot g.gif
Atsakyti
Mano dukrai iki mokyklos dvi stotelės ir dvi judrios gatvės. Vyras rytais nuveža, o aš po darbo pasiimu. Kiek pastebėjau, visi tėvai, kurie gyvena toliau nuo mokyklos elgiasi panašiai. Dabar jinai eis į antrą klasę ir aš toliau ją vedžiosiu į mokyklą... manau, iki kokios 3 - 4 klasės. smile.gif
Atsakyti
Mano mergaite eis i 3 klase.Iki mokyklos 2 sustojimai ir dar iki mokyklos tolokai,neskaitant to ,kad reikia pereiti gatves 3 kartus.Dabar gerai suneli auginu-kaip nors,bet baisu man leisti ja viena pacia.Tuo labiau kur iki mokyklos reikia eiti ar prevartauja ar istvirkeliai yra.Ir taip ji saunuole iki sustojimo eina pati o mes einam su vezimu ja pasitikti.Kiek zinau ir 4 ir 5 klaseje tevai taip daro.
Atsakyti
Mes gyvename Vokietijoje,pirmoje klaseje beveik visi tevai vaikus atvesdavo iki klases duru.Antroje klaseje,jau beveik visi vaikai patys ateina.Juos tik daveza iki mokyklos,o jie patys nustriksi i klase.
O va viena mama tai tikrai absurdiska.Atveza dukryte i mokykla,ja nurengia,striuke pati pakabina ir ant galo atsiseda prie suolo,salia savo dukros.
Man jau ne be juokas ima,bet norisi tai mamasai taip i subine ispirti,kad jai smegeneles pradetu veikti.Kazkokia nesveika.Gerai,kad klase draugiska ir nesisaipo is mergaites.
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2005 08 31, 10:36)
Jooo, Anafora kai drėbė tai drėbė blink.gif  Rado ko čia juoktis. Na nori mama ir lydi tą dukrą, norėsiu ir aš lydėsiu, kokia problema, jums tai gyvent trūkdo? Mama prisirišusi prie mergaitės, bet kad dėl to šaipytis ir net pravardžiuot doh.gif  O tuo labiau nieks nežinote, gal tikrai buvo atsitikusi kokia nelaimė, kažkas tokio, kas verčia mamą imtis tokių saugumo priemonių, bet ką čia žmonėms gylintis, geriau juk yra turėt kažkokį pajuokos objektą, baltą varną nevykelę blink.gif  Debilizmas kažkoks (atsiprašau kad taip piktai rašau, bet kad taip ir matos, ypač kad net mokytojos juokės doh.gif  )
Čia kokia mokykla norėčiau sužinot g.gif


As manau juokiasi,ne del to,kad vaika i mokykla atveda iki pat klases,bet del to,kad ji pasislepusi uz duru,vaika stebi,zavisi.
Visos mes mylime savo atzaleles,bet nereikia perdeti.
Mano dukryte(drovi ir baili),man prie mokyklos parodo ate,mama,eik namo.
As manau daugeliu vaiku nori save suaugusiais vaidinti.O kai mama kaip lape dar is paskos selina,paslapciomis ziuri pro langa,vaikui tai tikrai yra nemalonu.
Atsakyti
Mano dukrytė antrokė.Mokykla pakankamai toli,autobusu gal kokios 8 stotelės.Ryte visada nuvežame,vyras pakeliui į darbą užveža,o po pamokų grįžta jau pati.Tenka pereit Laisvės prospktą,tiesa,ties šviesoforu,bet dabar pilna jų nepaisančių...Bet ką daryt-juk reikia kažkada vaikams suaugti.Kolkas susitvarko,ir duris atsirakina,užsirakina,bet vistiek skambinėju,ar tvarkoj.Tokia mamos natūra,jau nepakeisi.O dėl tų palydų iki klasės,tai dar ir nuo vaiko priklauso,vieni mėgsta,kiti ne.Maniškė visada prašydavo,kad ateičiau prie klasės,ir ryte kad tėtis palydėtų iki durų.Tiesa,mokytojai ne visada rodausi,nes ji tokia... cry.gif stupid.gif
Atsakyti
Savo pirmoka pirma menesi vedziau tai as tai tetis, kai nagalejome mes jo nuvesti nuvesdavo mociutes. Na, bet atsitiko, taip, kad mazius susirgo, tetis isvykes, mociutes dirba ir ka, teko jam vienam eiti i mokykla. Sedejau namuose, kaip ant adatu ir laukiau griztancio, po savaites nerimas aprimo, nes zmogus prisitaikai prie visu aplinkybiu. Nuo to karto jis vienas nueina ir pareina, jei uztrunka sirdis suvirpa, bet kaip kitaip! mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu, ko čia visos taip ant tos Anaforos supyko - gi jinai ne savo nuomonę, o faktus parašė - be to, gi anokia čia naujovė, kad iš mamyčiukų tyčiojasi? Visais laikais taip buvo. Tiesiog musėt ta mamytė šiek tiek lazdą perlenkia... Na labai reikia, bijai, kad vaiko būrys plėšikų neužpultų - palydėk bent iki mokyklos, paskui jau gal pati nueis? Mokyklų koridoriuose plėšikų labai mažai... O demonstruot savo motinišką meilę galima ir namie cool.gif Mano nuomonė tokia.

Bet čia, aišku, kiekvienam kitaip šviečia. Nori - veda, nori - kurinę neša, nori - pamokas už vaiką ruošia, nori - kojas bučiuoja, jų šeima, jų reikalas... Tik vat nuo klasės tyčiojimosi dažniausiai niekur nedingsi, jei viešai taip elgiesi... unsure.gif Trečiokai gi jau ne mažiukai... doh.gif

Mes va, suaugę žmonės, o irgi patyliukais tyčiojamės, kai žmogėnas ateina darbintis su drauge ir klausia jos nuomonės, kaip anketą pildyt laugh.gif
Atsakyti