Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

QUOTE(Tosk @ 2013 08 25, 11:46)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Net nesinori komentuoti to, nes tai ka parasyciau nebutu labai mandagu.... Kokio velnio reikia gimdyti vaikus, jei nenorit ju auginti su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis????
Uzsienyje jus jau butumet neteke savo dukros....  rolleyes.gif


iš ko jūs nusprendėte, kad ji nenori auginti vaikų smile.gif , mes labai dažnai žmonėms klijuojame etiketes. Aš bijau palikti saviškį, mano 7 metų tikrai galiu juo pasitikėti, bet vis tikrinu, jei ir paliekame pusdieniui.
Bet tikrai nesmerkiu kitos mamytės, kuri 4,5 metukų palieka, nes nežinome kokia ten situacija.
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2013 08 27, 14:54)
iš ko jūs nusprendėte, kad ji nenori auginti vaikų smile.gif , mes labai dažnai žmonėms klijuojame etiketes. Aš bijau palikti saviškį, mano 7 metų tikrai galiu juo pasitikėti, bet vis tikrinu, jei ir paliekame pusdieniui.
Bet tikrai nesmerkiu kitos mamytės, kuri 4,5 metukų palieka, nes nežinome kokia ten situacija.


Auginant vaikus reikia atsakomybes jausma tureti. Man, 4,5m vaiko palikimas atsakomybe net nekvepia. O juo labiau sergancio tokio pyplio palikimas. Kaip galima palikti toki maziuka viena visai darbo dienai??? Joks darbas nera vertas to!
Atsakyti
mano dar neina, bet jau dabar svarstom su vyru kaip cia reikes ja veziot i mokykla, nes net kalbos nera anksciau 3klases paleist viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2013 08 27, 18:51)
Auginant vaikus reikia atsakomybes jausma tureti. Man, 4,5m vaiko palikimas atsakomybe net nekvepia. O juo labiau sergancio tokio pyplio palikimas. Kaip galima palikti toki maziuka viena visai darbo dienai??? Joks darbas nera vertas to!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Baisu, tikrai baisu...
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2013 08 25, 10:46)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Net nesinori komentuoti to, nes tai ka parasyciau nebutu labai mandagu.... Kokio velnio reikia gimdyti vaikus, jei nenorit ju auginti su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis????
Uzsienyje jus jau butumet neteke savo dukros....  rolleyes.gif

Ir kodel is karto neprieziura vaiko piesiate ar dar kokias baisybes unsure.gif

Jei vaikas pats nebutu parodes noro pasilikt ir nebutu palikta. Nes yra senelis ir yra prosenele kuri mielu noru vos tik paskambinus atlektu paziuret mano vaiku. Kai prosenele suzinojo kad palikom dukra viena namie tai dar ir morala man atskaite kodel palikom viena ir apsiverke kad jai nepaskambinom blush2.gif Taigu, palikti vaikus turime kam mirksiukas.gif Mazojo ir nepaliekam kai serga, nes dar mazas. Bet dicke pati pareiske nora buti viena namie. Visa diena viena ir nebuna. I darbus iseinam 8 valanda. Apie 10 ar 11 vyras grizta paziuret, o jei paskambina pati tai ir grizta bet kada kada tik reikia. 12 valanda as griztu pietauti,paduodu dukrai pietus ir paguldau miegoti pietu. Miega apie 2-3 valandas. Tai atsikelia 14-15 valanda. O 5 mums jau baigiasi darbai. Nors kai dukra namie vyras is darbo grizta 16 valanda dazniausiai ar net 15 jei maziau darbu. Tai ta diena netrunka prabegti ir istisai viena namie gi nebuna. Ir paliekam ne del to kad nebutu kam priziureti, siaip jau.. ax.gif Ir jei rimtai sirgtu niekas nepaliktu. Seniai besam rimtai sirge.. Pasilieka su didesne sloga ar temperaturos kelios dalys.

Tiesa, vaikas vaikui nelygu. Pazistu tokiu vaiku, kuriu vienu ir mokyklinio amziaus neimano vienu palikti, taip kad nereikia spresti nezinant visos situacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 28 rugpjūčio 2013 - 19:40
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 08 28, 18:18)
Ir kodel is karto neprieziura vaiko piesiate ar dar kokias baisybes  unsure.gif

Jei vaikas pats nebutu parodes noro pasilikt ir nebutu palikta. Nes yra senelis ir yra prosenele kuri mielu noru vos tik paskambinus atlektu paziuret mano vaiku. Kai prosenele suzinojo kad palikom dukra viena namie tai dar ir morala man atskaite kodel palikom viena ir apsiverke kad jai nepaskambinom blush2.gif Taigu, palikti vaikus turime kam  mirksiukas.gif  Mazojo ir nepaliekam kai serga, nes dar mazas. Bet dicke pati pareiske nora buti viena namie. Visa diena viena ir nebuna. I darbus iseinam 8 valanda. Apie 10 ar 11 vyras grizta paziuret, o jei paskambina pati tai ir grizta bet kada kada tik reikia. 12 valanda as griztu pietauti,paduodu dukrai pietus ir paguldau miegoti pietu. Miega apie 2-3 valandas. Tai atsikelia 14-15 valanda. O 5 mums jau baigiasi darbai. Nors kai dukra namie vyras is darbo grizta 16 valanda dazniausiai ar net 15 jei maziau darbu. Tai ta diena netrunka prabegti ir istisai viena namie gi nebuna. Ir paliekam ne del to kad nebutu kam priziureti, siaip jau..  ax.gif Ir jei rimtai sirgtu niekas nepaliktu. Seniai besam rimtai sirge.. Pasilieka su didesne sloga ar temperaturos kelios dalys.

Tiesa, vaikas vaikui nelygu. Pazistu tokiu vaiku, kuriu vienu ir mokyklinio amziaus neimano vienu palikti, taip kad nereikia spresti nezinant visos situacijos.


Vaikai gali noreti daug ir visko mirksiukas.gif Tevu pareiga yra atsakingai uzauginti savo vaikus. Uztikrinti vaiko sauguma yra viena is tu pareigu. Bet jei mama nesuvokia, kad 4,5m pyplys/e yra nepajegus realiai yvertinti kritines situacijos ir priimti adekvacius sprendimus.... fool.gif Dziaukites, jog as nesu jusu kaimyne, nes tikrai nepasikuklinciau ir paskambinciau atitinkamoms tarnyboms.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2013 08 29, 23:06)
Vaikai gali noreti daug ir visko mirksiukas.gif Tevu pareiga yra atsakingai uzauginti savo vaikus. Uztikrinti vaiko sauguma yra viena is tu pareigu. Bet jei mama nesuvokia, kad 4,5m pyplys/e yra nepajegus realiai yvertinti kritines situacijos ir priimti adekvacius sprendimus.... fool.gif Dziaukites, jog as nesu jusu kaimyne, nes tikrai nepasikuklinciau ir paskambinciau atitinkamoms tarnyboms.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Vaikas gali daug ko norėti. Ir man dar baisiau tada skamba, kai vaiką palikti yra kam, bet numojama į tai ranka ir 4,5 metų (!) vaikas paliekamas vienas. Visiškas neatsakingumas ir dar nežinau kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2013 08 29, 23:06)
Vaikai gali noreti daug ir visko mirksiukas.gif Tevu pareiga yra atsakingai uzauginti savo vaikus. Uztikrinti vaiko sauguma yra viena is tu pareigu. Bet jei mama nesuvokia, kad 4,5m pyplys/e yra nepajegus realiai yvertinti kritines situacijos ir priimti adekvacius sprendimus.... fool.gif Dziaukites, jog as nesu jusu kaimyne, nes tikrai nepasikuklinciau ir paskambinciau atitinkamoms tarnyboms.

Tai butent tevu pareiga atsakingai uzauginti tai ir auginam. Vaikas vaikui nelygu. Nezinot, nepazistat vaiko tai ir nevertinkit jo tinkamumo pasilikti vienam. Savo galit ir iki 18 vieno nepalikt, busit labai atsakinga. O as savo vaikus zinau, pazistu ir palieku vienus nuo tada nuo kada jie pasiruose buti. Ir jokie kaimynai man nepapasakos kaip auginti vaikus. Tame tarpe ir jus smile.gif

Pvz sunus jei suserga, tai nenori namie buti absoliuciai su niekuom tik su manim arba vyru. Todel kai serga jo stengiames nepalikti su niekuom svetimu, buna vyras namie. Tik ekstra atveju jei labai darbai spaudzia iki pietu paliekam su seneliu ar pan. Taigi, pas mus i vaiku norus ir poreikius yra atsizvelgiama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 30 rugpjūčio 2013 - 21:39
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 08 30, 21:24)
Tai butent tevu pareiga atsakingai uzauginti tai ir auginam. Vaikas vaikui nelygu. Nezinot, nepazistat vaiko tai ir nevertinkit jo tinkamumo pasilikti vienam. Savo galit ir iki 18 vieno nepalikt, busit labai atsakinga. O as savo vaikus zinau, pazistu ir palieku vienus nuo tada nuo kada jie pasiruose buti. Ir jokie kaimynai man nepapasakos kaip auginti vaikus. Tame tarpe ir jus smile.gif

Tačiau vat tos atitinkamos tarnybos gali net labai papasakoti.

Nesuvokiamas man tokio amžiaus vaiko palikimas. Mano dukrai septyneri - ją irgi galiu vertint kaip atsakingą, sumanią, protingą, savarankišką. Bet net ir sulaukusios septynerių vienos nepalieku ilgiau nei dešimčiai-penkiolikai minučių - tik su dvylikmečiu broliu, kuris, nutikus kam nors nenumatytam, jau geba įvertint situaciją ir priimti sprendimą. Ir tai - taip elgiamės ne dažnai, tik esant reikalui.

Atsakyti
Atidarykite naują temą ir ten diskutuokite apie tai, nuo kada namuose vaikai paliekami vieni 4u.gif

Mano nuomone, vaikus pirmoje klasėje reikėtų vedžioti į mokyklą, vėliau jau pratinti eiti vienus ax.gif
Atsakyti
Ir nuo kada planuojate palikti viena vaika namie, nuo 18?
Juk dauguma pirmoku vieni namie buna nuo pietu. Kiti i mokykla 6,5 metu pradeda eiti. O jus dar savo 7 metu vaikai vis bijote palikti 15 minuciu? Gal jau cia tevu problema, ne vaiku? smile.gif O gal visgi vaikas vaikui nelygu? Ir 5 metu vaikas gali buti gudresnis ir sureaguoti stresineje situacijoje geriau nei 10 metu vaikas. Ne vien tik metai lemia vaiku veiksmus ir poelgius.
Aisku as nesiulau cia visoms savo vaiku palikinet tuo 4,5 metu. Nes tikrai ne visi gali ir 7 metu pasilikt vieni. Tik pasidalinau musu situacija ir nei vienos neklausiau ar gerai cia elgiames ar blogai. Nes tiesa sakant vienodai kas ka mano smile.gif
O kai paaugs gal ir as jau bijosiu viena palikt, gi vaikai keiciasi.. bigsmile.gif kuo didesne tuo daugiau prisimastys fokusu visokiu smile.gif Dabar tai dar vykdo musu nurodymus, o veliau.. bus matyti.

Darzelyje beje kai pareiske maniske kad eis viena i grupe ir jos nevesciau (buvo toks tarpas siemet uzejes). Tai aukletoja labai palaike jos ta minti ir sake labai gerai kad pati nuo varteliu ateina viena i grupe, persirengia. Paskambinu aukletojai paklaust ar atejo (taip reikalauja). Paskui maniske dar keletas vaiku paseke jos pavyzdziu ir vieni pradejo eiti i darzeli smile.gif Priesmokyklineje grupeje tai visa grupe sake taip eis, taip moko vaikus savarankiskumo, ruosia mokyklai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 30 rugpjūčio 2013 - 22:01
Aš vaikų nevertinu, vertinu jų amžių.

Nu va tik vienas epizodas iš mūsų gyvenimo, nutikęs prieš kelis metus. Taigi dukra buvo maždaug penkerių. Džiausčiau balkone skalbinius. Atėjo dukra - su taburete - ir statosi ją prie aukštų balkono turėklų. Neleidau, aiškinu, kad tai pavojinga, o ji sako: aš žinau, bet aš atsargiai laikysiuosi...
Taigi - ji žino, kad tai pavojinga, bet nemoka įvertint pavojingumo laipsnio. Man reikėjo ja pasitikėt ir leist "atsargiai" pasilypėt?
Dabar, kai jai septyneri, iš esmės galėčiau palikt ir vieną - bet nėra būtino reikalo. Ugdyti savarankiškumą, atsakomybę galima ir leidžiant laiką su tėvais smile.gif.
Mano sūnaus klasiokus pirmoj klasėj visi tėvai vežiodavo/vedžiodavo.
Atsakyti