Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

QUOTE(Eco woman @ 2012 01 20, 11:21)
Mokykla 5 min. kelio nuo namų, tad - manau - tikrai teisingai elgiamės, kad jau leidžiame pačiam pareiti.  4u.gif  O Amerikoje žmonės daugiausia priemesčiuose gyvena, todėl ten ir kitaip... Bet ir tai - su mokykliniais autobusais vieni važiuoja  tongue.gif

O apie saugumą, tai ir 18-etį ramiausia būtų visur už rankytės vedžioti...


viskas yra normalu smile.gif kiekvienam savos vertybes ir tiek:)
Atsakyti
Pirma klase veziodavom, o dabar pats pora kilometru pareina...vaziuoja autobusu, o grizta su klasiokais: tai pestute, tai klasioku teveliai parveza- pagal situacija. uz tai laikrodi greit ismoko pazinti biggrin.gif
Atsakyti
o mes irgi nuo rugsėjo į pirmą klasę ir man labai baisu dėl to, pirmas dvi savaites tai lydėsiu tikrai, o po to nėra galimybės nei į mokyklą nuvesti, nei iš mokyklos... nes pamokos 8.30 prasideda, o darbe turiu būti 8, o tėtis mūsų dar anksčiau darbą pradeda. Tėtis tikras, kad vaikas ir pats galės vaikščiot į mokyklą, o man baisu, kad jam kas nors neatsitiktų. Kartais buna išsiblaškęs, nors mokykla ir netoli, 15 min. nuo namų ir gatvių nėra, bet vistiek neramu. ir naujam rajone gyvenam, pažįstamų tokių neturim kol kas, su kuo kartu galėtų eiti. O sunelis mūsų toks shustras, jis gi kol namo griš visus kiemus apeis, o dar jeigu draugelių tokių pat susiras...
galvojau, gal kokia auklę surasti, kurį galėtu vaiką palydėt iš/į mokyklą, bet pažiūrėjus į skelbimus tai nerealu...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 18, 09:30)
Gerai. O aš lig šiol bijau. Vos ne kažkoks vidinis laikrodis "išsidirbęs" - jei tik vėluoja kiek, jau neramu darosi, einu į laikrodį žiūrėti. O kai pamatau, kad jau turėtų būti namie - tada iš viso sėdžiu kaip ant adatų.



As tokia pati biggrin.gif
Mano dukros pradejo 9 ir 7m drauge i mokykla autobusu vazineti. Siemet didzioji perejo i kita mokykla, vazineja viena, o astuonmete dar palydziu/ senelis pasitinka. Nors jau baisiai nori savarankiska buti. Jauciu, kad uz poros sav. leisiu jai vienai namo parvaziuoti, nors dar labai dvejoju, nes issiblaskiusi, nuolat ka nors pameta/pamirsta biggrin.gif
Atsakyti
Iki 10 m. vežiodavau, tik į 5-tą klasę patys pradėjo autobusu važinėti. Bet maniškiai nesavarankiški, kiti 7-nerių jau patys su persėdimais važiuoja unsure.gif aš savų nepaleisčiau tokio amžiaus
Atsakyti
Mokykla salia namu, per didziasias gatves nereikia eiti, keliauja vienas visada nuo pirmu dienu.
Jei reiktu vazineti (dabar 8 metai jam) nepaleisciau vieno schmoll.gif
Atsakyti
Mano i mokykla dar neina bet net bijau pagalvot kaip eis.. smile.gif baisiausia kad visas kelias iki mokyklos, pagalpagrindine miesto gatve, eismas nenormalus, saligatvis ner baisiai platus. Baisu kad einant namo nesusistumdytu su kokiu vaiku prie tos gatves judrios..

Jau nuo 4,5 metu maniske pasilieka viena pati namie. Jei suserga ir neina i darzeli, pabuna namie viena. Aisku griztam patikrinti per pietus, pavalgo ir eina miegot pietu. Atsikelus pora valandu pabuna ir griztam mes. Paliekam telefona, pasiskambina jei ko reikia arba atsiliepia jei skambinam. O jau kiek laimes jai vienai namie but biggrin.gif

Tai labai tikiuos kad nebus bedu ir su nuejimu i mokykla..
Atsakyti
Vyresneli i mokykla vis dar vedu pati,taciau po pamoku parbega pats,nera jokiu gatviu pakeliui.Tik pas mus mokykloj reikalingas rastiskas sutikimas kad vaikas pats pareidines po pamoku
Atsakyti
Na pas mus mokykla 10 min kelio kiemais, tai rytais kai tamsu pirmoj klasėj lydėdavau. Dabar jau trečiokė, vaikšto pati. Lydėt reikėjo ir dėl to, kad buvo įsigudrinus visas drauges namo palydėt, o aš kaip ant adatų laukdavau. Aiškinau, kad po pamokų tiesiai namo, draugės vėliau, o ji man "tai aš tik atsigert pas ją užėjau, tai ji man naują barbę parodyt norėjo" doh.gif
Atsakyti
Mūsiškis nuo antros klasės pats pareina. Kelio yra 15 minučių, bet eidavo... 3 val. Kas 15 min. paskambinam, o jis tik 2 metrus pajudėjęs: tai karstyklės, tai darželis su visais malonumais, tai kalnelis lotuliukas.gif Pavasarį su pergyvenimu paleidau su dviračiu - per 10 min. parmina thumbup.gif Važiuoti gatve nereikia, tik prie mokyklos per paaukštintą perėją, o toliau kiemai ir ramios gyvenvietės gatvelės. Neramu visada... ne tiek, kad vaikas ką pridirbs, kiek dėl visokių nenormalių žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 08 12, 20:09)
Mano i mokykla dar neina bet net bijau pagalvot kaip eis.. smile.gif  baisiausia kad visas kelias iki mokyklos, pagalpagrindine miesto gatve, eismas nenormalus, saligatvis ner baisiai platus. Baisu kad einant namo nesusistumdytu su kokiu vaiku prie tos gatves judrios..

Jau nuo 4,5 metu maniske pasilieka viena pati namie. Jei suserga ir neina i darzeli, pabuna namie viena. Aisku griztam patikrinti per pietus, pavalgo ir eina miegot pietu. Atsikelus pora valandu pabuna ir griztam mes. Paliekam telefona, pasiskambina jei ko reikia arba atsiliepia jei skambinam. O jau kiek laimes jai vienai namie but  biggrin.gif

Tai labai tikiuos kad nebus bedu ir su nuejimu i mokykla..

Oho, aš dar nedrįsčiau savo 4,5 metų dukters palikti vienos net valandai, ką jau kalbėti apie visą dieną unsure.gif Todėl apie mokyklą net pagalvoti bijau...
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 08 12, 18:09)

Jau nuo 4,5 metu maniske pasilieka viena pati namie. Jei suserga ir neina i darzeli, pabuna namie viena. Aisku griztam patikrinti per pietus, pavalgo ir eina miegot pietu. Atsikelus pora valandu pabuna ir griztam mes. Paliekam telefona, pasiskambina jei ko reikia arba atsiliepia jei skambinam. O jau kiek laimes jai vienai namie but  biggrin.gif

Tai labai tikiuos kad nebus bedu ir su nuejimu i mokykla..


blink.gif blink.gif blink.gif Net nesinori komentuoti to, nes tai ka parasyciau nebutu labai mandagu.... Kokio velnio reikia gimdyti vaikus, jei nenorit ju auginti su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis????
Uzsienyje jus jau butumet neteke savo dukros.... rolleyes.gif
Atsakyti