Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Pradejom eiti i 1 klase. pirmas 2 savaites pavedziojau, o toliau pats su klasiokais pareina 4u.gif
Atsakyti
as uz kad vaika i mokykla leist 6 metuku, taip gales jaunesnis pabaigt mokyklele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oxsana79 @ 2011 12 18, 15:03)
manau kad viskas priklauso nuo vaiko  g.gif
viena ir 7met.gali isleisti viena eiti. o kita ir 10met.reikia lideti  g.gif

sutinku, bet dar ir atsumas ir marsrutas iki mokyklos svarbu
Atsakyti
Maniske, budama antroke pareiske nora, kad pati parvaziuos is mokyklos. As dukryte nuvezu, o jau pati parvaziuoja. Mokykla nera arti namu, tad tenka vaziuot troleibusu, parvaziuoja su draugem.
Atsakyti
Eimane į pirmą klasę, pradžioje pirmą savaitę nueidavo ir pareidavo kartu, Dabar i mokyklą palydime, nes vyrui pakeliui į darbą, tik vienai tenka pareiti namo. Tik galvos skausmas ką ji viekia iki 17 val kol grįštame iš darbo. g.gif
Atsakyti
Maniske i pirma klase mano tevai vedziodavo,antros klases pabaigoje jiems vedzioti nebeliko galimybes,taip ir pradejo pati savarankiskai vaikscioti (vistiek netoli iki mokyklos),aisku iki siol neramu buna kad kas nors nutiks,bet iki siol jokiu problemu nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2011 12 18, 18:35)
Pradejom eiti i 1 klase. pirmas 2 savaites pavedziojau, o toliau pats su klasiokais pareina  4u.gif


Mūsiškis irgi po poros savaičių pirmoje klasėje pradėjo pats pareidinėti namo smile.gif
Atsakyti

as uz tai kad vaikas iki 12 metu turi buti priziurimas suaugusiuju ,taip kaip yra daugelyje uzsienio valstybiu,aisku pas mus kitokios galimybes,bet as uz tai ,kad jie butu ir nuvedami ir parvedami ,nes siais laikais pavoju pilna visur ir musu vaiku saugumas -musu paciu rankose,kitas reikalas nenormali musu valstybes politika smile.gif
Atsakyti
Na kai buvau pirmokė, man mokykla buvo visiškai šalia ir dar kartu šalia darželio buvusio. Tai mama vedė mėnesį, na o tada pati nueidavau ir visiškai jokių problemų nebūdavo.smile.gif
Atsakyti
Pirmą pusmetį nuvesdavome ir parvesdavome, o dabar - tik nuvedame - mokome būti savarankiškesniu, nes savaime tai neatsiranda juk ax.gif
Aš 7 metų jau viena pati važiuodavau su autobusais/troleibusais į mokyklą smile.gif
Atsakyti


na mes ir augome ramesniu laikmeciu,visom prasmem,o kas liecia savarankiskumo ugdyma,tai ji galima skatint ivairiais budais ne vientik savarankisku vazinejimu ar ejimu i mokykla ir is jos,tai ir savarankiskas pamoku ruosimas,ir savo aplinkos savarankiskas tvarkymas ir begale kitu saugiu veiklu...uzsieny zmonems net nekyla del to jokiu klausimu,vienas vaikas autobuse ar kt.viesam transporte-aiskus nemalonumai tevams,ir tie vaikai neuzauga kokiais priklausomais nuo tevu ,jie tiek pat savarankiski kaip ir musiskiai,tiesiog mano (subjektyvi)nuomone vedziojimas saugiau smile.gif
Atsakyti
Mokykla 5 min. kelio nuo namų, tad - manau - tikrai teisingai elgiamės, kad jau leidžiame pačiam pareiti. 4u.gif O Amerikoje žmonės daugiausia priemesčiuose gyvena, todėl ten ir kitaip... Bet ir tai - su mokykliniais autobusais vieni važiuoja tongue.gif

O apie saugumą, tai ir 18-etį ramiausia būtų visur už rankytės vedžioti...
Atsakyti